Hilal Organizasyon şirketi

Bayan İlahi Grubu & Bayan Müzisyen Grubu

Bayan Tasavvuf Grubu, Bayan İlahi Grubu Ve Bayan Müzik Grubumuzdaki Müzisyenler Konservatuvar Mezunudur. İlahi Eserleri En İyi Şekilde Çalıp Seslendirmektedir.

İslami Kına Gecelerinde, Bebek Mevlüdü Programlarında Ve Bayanların Gerçekleştirdiği Programlarda Bayan İlahi Grubu Ve Bayan Tasavvuf Grubumuzla Sizlerle Olmaya Devam Ediyoruz.

Artık Sıradan Olmayan Ve En İyisini Sizlere Sunmaya Çalışan Bayan İlahi Grubu Ve Bayan Hocalarımızla Farkı Farkedin. Gönül Rahatlığı İle Organizasyonlar Yapın.

bayan ilahi grubu
bayan müzisyen grubu

Bayan Orkestra Grubu Ve Bayan İlahi Grubu Fiyatlarımız

İçin Telefon Edip Bilgi Alın.

0532 692 98 48

bayan ilahi grubu

Bayan İlahi Ekipleri Fiyatları

Bayan İlahi Grubu Ve Bayan Tasavvuf Grubumuzun İlahi Nağmelerini Ve İlahi Eserlerini Mutlaka Dinleyin. Son Zamanlarda Bayanların Yaptığı Mevlüt Organizasyonlarında Bayan İlahi Grubumuzu Talep Edebilirsiniz.

Türk Tasavvuf Müziğinin En Güzel Eserlerini Bayan İlahi Grubumuz Sizler İçin Seslendiriyor. Sizlerde Özellikle Bebek Mevlütlerinde Bayan Tasavvuf Grubumuzu Tercih Edebilirsiniz.

Bayan İlahi Grubu Talepleriniz İçin En Az Bir hafta Önceden Arayıp Rezervasyon Yaptırmanız Gerekmektedir. İstediğiniz Enstrümanları Ve Kişi Sayısını Size Göre Belirleyebiliyoruz.

bayan ilahi grupları
bayan müzik grubu

Bayan İlahi Grupları Programları

Eski zamanlardan beri kadınlar biraraya gelip çeşitli eğlenceler veya dualar, mevlidler bayan müzisyenlerdüzenlemektedirler. Günümüzde kadınların kendi aralarında düzenledikleri programlarda, kına gecelerinde, bebek mevlidlerinde, evlerde veya özel mekanlarda ilahi söyleyecek, mevlid okuyacak hanım sanatçılara hocalara ihtiyaçları olduğu görülmektedir. Bizde bu ihtiyaca binaen oluşturduğumuz bayan ilahi gruplarımızla sizlere yardımcı olmaya çalışıyoruz.

Bayan ilahi grubumuzda;  solist, kanun, ud, keman, bendir, neyzen Çalan bayan Müzisyenlerimizle sizlerle olmaya çalışıyoruz. Ayrıca karşılama programları için trio ekiplerimizde mevcuttur. Bayan ilahi grubumuz istanbul ve çevre illerdeki programlara katılmaktadır. Detaylı bilgi için bizleri arayın. Bayan İlahi grubu Ve Bayan tasavvuf grubu hizmetimiz Sadece istanbul Ve Çevre İllerle Sınırlıdır.

kadın ilahi grubu

Bayan Tasavvuf Grubu Programları & Bayan İlahi Grubu Kiralama

Birbirinden Değerli Ve Konservatuvar Mezunu Müzisyen Grupları İle İlahi Nağmeleri En Güzel Haliyle Seslendiriyoruz. Sizde Gönül Rahatlığı İle Özel Gün Ve Gecelerinize Tasavvuf Grubu Ve İlahi Gruplarımızı Davet Edebilirsiniz.

Bayan İlahi Grubu Ve Bayan Tasavvuf Gruplarımızı Dini Düğün, İslami Nişan, Dini Sünnet Organizasyonlarınıza Çağırmak İçin Bizi Arayın. 0532 692 98 48

kadın ilahi grubu fiyatı

Bayan Tasavvuf Grubu İlahi Müziğinin en Sevilen Parçaları Sİzler İçin Söylüyorlar. Kadın Tasavvuf Müziği Sanatçılarımız Konservatuar Mezunu Olup Alanlarında Çok Başarılı İsimlerdir. Kadın İlahi Sanatçıları Ve Müzisyen Grubu İle Yaklaşık Üç Saat Süren Programlar yapıyorlar. Ayrıca Bayan Hocalarımız da Ortalama 45 Dakika Kuran, Sohbet Ve Dua Ediyorlar.

İstanbul'da Ve İlçelerinde Yüzlerce Programa İmza Atan Hilal Organizasyon Şirketimizi Çekinmeden Arayabilirsiniz. ilahili düğünler ve islami düğün organizasyonlarında Bayan ilahi grubu Ve bayan Tasavvuf Grupları İle İstanbul'un Tüm İlçelerinde Ve Tüm Marmara Bölgesindeyiz.

bayan müzisyenler