hilal organizasyon
Anasayfa İslami Düğün Semazen Grubu İlahi Grubu Mehter Takımı İletişim
dini düğün
dini düğün Anasayfa
dini düğün Hakkımızda
dini düğün Düğün Organizasyonu
dini düğün Sünnet Düğünü
dini düğün Nişan Organizasyonu
dini düğün Kına Organizasyonu
dini düğün Açılış Organizasyonu
dini düğün İlahi Sanatçıları
dini düğün Semazen Grubu
dini düğün Palyaço & Animasyon
dini düğün Tasavvuf Grubu
dini düğün Konser & Konferans
dini düğün Ses & Işık Tesisatı
dini düğün Masa Sandalye Süsleme
dini düğün Mehter Takımı
dini düğün Fotoğraf Video Çekimi
dini düğün Sünnet Tahtı & Yeniçeriler
dini düğün Animasyon Yiyecekleri
dini düğün Ramazan Etkinlikleri
dini düğün Bayan İlahi Grubu
dini düğün Bebek Mevlüdü
dini düğün Balon Süsleme
dini düğün Gelin Masası Kiralama
dini düğün Gelin Yolu Kiralama
dini düğün Kına Tahtı Kiralama
dini düğün Hizmetlerimiz
dini düğün Videolar
dini düğün Resim Galerisi
dini düğün Referanslar
dini düğün İletişim
islami düğün organizasyonu

Mehter Takımı Kiralama Fiyatları Ve Ücretleri Hakkında Detaylı Bilgi Alabilirsiniz.

Mehteran Takımı Kiralama Organizasyonu

mehteran takımı gösterisi

Mehteran Takımları Ve Mehter Marşları

Mehter Takımı, Türk Milleti’nin atası olan Osmanlı Devleti’nden bizlere kalan en büyük miraslardan birisidir. Mehteran takımı davuluna her vurduğunda içimizde bulunan Milli duygularımız biraz daha ürpererek atalarımıza olan şükranlarımızı gün ışığına çıkarmaktadır.

Mehteran Takımı Kiralama hizmetimizde, kişi sayısını isterseniz siz belirleyebilirsiniz. Düğün organizasyonlarında mehteran takımımız gelin ve damada eşlik edecektir. Sünnet aktivitelerinde ise, sünnet tahtı hizmetimiz bulunmakta ve çocuğumuz yeniçeriler tarafından taşınmaktadır.

Mehter takımımız da yine eşlik etmekte ve arkadan birbirinden eşsiz nameleri çalmaya devam etmektedir. Siz de bu hizmetlerden faydalanmak, organizasyonlarınızda tarihi davetlilerinize yeniden yaşatmak istiyor iseniz, acele edip hemen iletişime geçebilirsiniz.

 

mehter ekibi fiyatları

Mehter Marşı Eserleri

Bu eşsiz merter marşı nağmeleri sadece tarih kitaplarından okuyarak veya da sadece videolardan izleyerek yaşayamayız. Günümüzde düğün, sünnet, asker uğurlama, kız isteme gibi birçok organizasyonda mehter takımı kiralama hizmeti ile bu nağmeleri yakından dinleyebilir ve yakınlarımıza eşsiz bir müzik ziyafeti sunabiliriz. Aynı zamanda bu özel günü akıllara kazıyarak unutulmaz bir gün haline getirebiliriz.

 

mehter takımları ve marşlar

Mehter Ekibi Kişi Sayıları

Osmanlı Devletinden gelen geleneklere göre kulakların pasını silebilecek bir Mehteran Takımı oluşturulması ve takımın içerisinde bulunan çalgı aletlerinin tam anlamıyla kullanılabilmesi için 9 kişi gerekmektedir. Bu sayı az olarak 8 kişiye düşebilir ve göz dolduran bir mehteran takımı için ise 12 ile 36 kişi bulunması gerekir.

Osmanlı zamanında seferlerde ve savaşlarda mehteran takımları ne kıyafet giyiyor ise mehteran takımı kiralama hizmetinde de o kıyafetleri ile mehteran ekibimiz mehter marşı için gereken yerde gereken zamanda tam olarak hazır bulunmaktadır.

islami düğün
Anasayfa | Düğün Organizasyonu | Dini Düğün Organizasyonu | İslami Düğün | Semazenler | İlahi Sanatçıları | Sünnet Düğünü| Mehter Takımı | Semazen | İlahi Grubu | Mehteran | Tasavvuf Grubu || İletişim © Copyright 2000 - 2018 Hilal Organizasyon Tüm Hakkı Saklıdır.