Hilal Organizasyon şirketi

İslami Nişan Organizasyonu Ve Dini Nişan Organizasyonu Fiyatlarımızı Öğrenin.

islami nişan organizasyonu

İslami Nişan Organizasyon İçerikleri Nelerdir?

Nişan Merasimi, Evliliğe Giden Zaman Diliminde Önemli Anlardan Biridir. Nişan Programınızın Hayallerinizin Ötesinde Olması İçin Bizi Arayın, Bizden Bilgi Alın. Sizin Ve Misafirlerinizin Unutamayacağı Nişan Organizasyonlarında Buluşalım.

Bir gelinin damadın nişan organizasyonu için hayal ettiği her şeyi barındıran programımız rüya gibi bir gün yaşatarak nişan gününüzü unutulmaz kılacak. Nişan için düşündüğünüz tüm dekorasyon ürünleri Hilal Organizasyon Firmamız tarafından eksiksiz olarak hazırlanarak istediğiniz hale getiriliyor.

Gelin Yürüyüş Yolu, gelin masası Kiralama, nişan süsleri, nişan pastası gibi birçok içeriği nişan organizasyon Hizmetleri içerisinde bulabilirsiniz. Aynı zamanda sahne programlarımızla misafirlerinize de unutulmaz bir gün yaşatabilir ve keyifli bir gün geçirmesini sağlayabilirsiniz.

islami nişan organizasyonu

Nişan Cemiyeti Fiyatları Ne Kadar?

Nişan Organizasyonu Mekan Süslemelerinde Verdiğimiz Hizmetler; Salon Ve Mekanın İhtiyaç Duyduğu Salon Süslemelerinde Masa Sandalye Kiralama, Masa Sandalye Süsleme Ve Giydirme Yanında Tüllerle Süslemeler de Yapıyoruz.

Ayrıca Gelin Yolu Kiralama, Gelin Masası Kiralama Ve Nikah Masası Süsleme Ve Kiralama Yapıyoruz. Masaların Üstüne Şamdan Ve Canlı Çiçek Koyarak Masaları Şık Bir Hale Getiriyoruz. Sünnet Düğünlerinde Balon Süsleme Yaparak Mekanları Sevimli Hale Getiriyoruz.

tasavvuf grubu programları

Nişan Organizasyon Paketlerimiz Hakkında Bilgi Alın.

Sahne Programlarında Verdiğimiz Hizmetler; Tasavvuf Ekibi, İlahi Grubumuzun İlahi Nağmeleri Ve Semazen Grubumuzun Sema Gösterisi İle Herşey Çok Daha İyi Olacak Misafirlerinize Sunacağınız Mükemmel Bir Program Olacak. Sunucular Ve Hocalarımız Kuranı Kerim Tilaveti Ve Duası İle Manevi Huzur Sizi Bekliyor.

Mehter Takımı Nişan Programlarına Heyecan Ve Coşku Katıyoruz. Palyaçolar Ve Animasyon Gruplarımız Ortama Renk Katıyorlar. Kadınlar Kendi Arasında Yaptığı Nişan Merasimlerini Bayan

Mehter Takımı Nişan Programlarına Heyecan Ve Coşku Katıyoruz. Palyaçolar Ve Animasyon Gruplarımız Ortama Renk Katıyorlar. Kadınlar Kendi Arasında Yaptığı Nişan Merasimlerini Bayan İlahi Grubumuz ile Yapıyoruz. Ayrıca Ses Tesisatı Kiralama Ve Işık Sistemi Kiralama Hizmeti İçin Bize Ulaşın. Kamera Çekimi, Video Çekimi Ve Fotoğraf Çekimi İle Nişan Organizasyonlarınızı Ölümsüzleştiriyoruz.

İlahi Grubumuz ile Yapıyoruz. Ayrıca Ses Tesisatı Kiralama Ve Işık Sistemi Kiralama Hizmeti İçin Bize Ulaşın. Kamera Çekimi, Video Çekimi Ve Fotoğraf Çekimi İle Nişan Organizasyonlarınızı Ölümsüzleştiriyoruz.

Nişan Organizasyon Hizmetleri İle İstanbul'da Tüm Mekanlardayız.

Nişan Organizasyonu İçin Gerekli Olan Tüm Ekip Ve Ekipmanlar Tarafımızdan Karşılanmaktadır. Nişan Programını İçeriğini Ve Planlamasını Birlikte Yapıyoruz, Daha Önce Yaptığımız Programları İzletip, Size Yol Gösteriyoruz Ve Beğendiğiniz İçerikleri Nişan Organizasyonunda Uyguluyoruz.

Dini nişan organizasyonu hizmetimiz sayesinde Organizasyonların kargaşasından uzak, huzurlu, tasavvufi bir nişan töreni yapabilir hem gelenlere güzel bir akşam Programı sunabilir, hemde dini nişan organizasyonunuzun tadını çıkarabilirsiniz.

Nişan mekanları isteğiniz doğrultusunda süslenerek sizlerin beğenisine sunuluyor ve sonrasında sizlere sadece günün tadını çıkarmak kalıyor. Nişan organizasyon süslemeleri veya nişan organizasyon Programları açısından içiniz rahat olsun. En güzel gününüzü Hilal Organizasyon Şirketimizin Tecrübesine Bırakın.

islami nişan merasimi

Dini Nişan Organizasyonlarında İlahi Grupları Ve Semazenler İle Sizlerleyiz.

Nişan organizasyonu evliliğe giden yolda önemli Organizasyonlar biridir, bu özel günün kusursuz geçmesi adına Hilal Organizasyon olarak sizlere yol göstermekteyiz. İslami Nişan organizasyonlarında ilahi Grubu, Semazen gösterileri, hocalarımız, mehter takımı ile farklı bir konsept sunmaktayız.

Nişan Organizasyonlarında açılış konuşması, Kuran'ın okunması, duanın yapılması, nişan merasiminin gerçekleştirilmesi yani yüzüklerin takılması takı merasimi, ilahi grubumuzun ilahileri, Semazen gösterisi Yapmaktayız.

nişan merasim organizasyonu

Ayrıca palyaçolarımız arka planda çocuklarla ilgilenir. Hilal Organizasyon markasıyla 16 yıldan beri nice mekanlar ve salonlarda Türkiye'nin birçok Yerinde Nişan organizasyonları gerçekleştirdik.

Nişan Merasimlerini yaptığımız çiftler Daha sonra süreçte düğün organizasyonlarını da yine organizasyon şirketimize yaptırmışlardır. Nişan Organizasyonu Hizmetimizi İstanbul İlçeleri Ve Tüm Türkiye'de Yapmaktayız. Nişan merasiminde Ayrıca Palyaço Kiralama Hizmetimiz de Mevcuttur.

Nişan Organizasyonları İçin Bizimle İletişime Geçin. 0532 692 98 48

gein yolu kiralama
ilahi grubu kiralama
semazen gösterileri

İslami Nişan Organizasyon İçeriğimiz;

 1. Açılış Konuşması
 2. Kuran'ı Kerim Tilaveti
 3. Nişan İle Alakalı Sohbet
 4. Gelin Ve Damadın Salona Alınması
 5. Nişan Merasimi (Yüzüklerin Takılması)
 6. Pasta Kesimi
 7. İlahi Grubumuzun İlahileri (İlahi Sanatçısı Ve Klavye)
 8. Semazenlerimizin Sema Gösterisi
 9. Takı Merasimi
 10. Nişan Duası
 11. Kapanış Konuşması
nişan organizasyon kampanya

Kampanyalı Hepsi Dahil Fiyat 900 TL

semazen ekibi ile dini nişan

Nişan Organizasyonları Kaç Saat Sürmektedir?

Çiftlerin mutluluğa attıkları ilk adım nişandır. Nişan için yapılan hazırlıklar düğün hazırlıkları kadar yoğun olmadığı için daha zevklidir. Nişan hazırlıkları yapılırken dikkat edilmesi gereken en önemli konu, ailelerin fazla müdahil olmamasıdır. Elbise hakkında, mekan hakkında, organizasyon hakkında ailelerin fazla fikir yürütmemesi, bu işi çiftlere bırakmaları en iyi yoldur. Nişan, çiftlerin istediği şekilde olursa daha mutlu olurlar.

Bunun için iyi bir nişan nasıl yapılır? Nişan nasıl farklı yapılır? Nelere dikkat etmek gerekir? Şimdi bunlara bakalım.

istanbul nişan organizasyon hizmetleri

Nişan organizasyonu nasıl yapılır?

Nişan törenleri genellikle ya kız evlerinde ya da kız tarafının tuttuğu yerlerde yapılır. Bizim toplumda nişanlar çoğunlukla kız evinde aile büyükleri ve akrabalar çağrılarak yapılır. Son yıllarda nişan organizasyonları bu işle uğraşan firmalara verilmektedir. Nişan için en önemli ayrıntı mekanın seçilme işidir. Önce nişanın evde mi ya da bir mekan da mı yapılacak sorusuna cevap bulmaktır. Sonra davetiyeler seçilerek davetliler belirlenmelidir.

Nişanlarda arkadaşlar ve yakın akrabalar tercih edilmektedir. Nişan olacak çiftlerin kıyafetler belirlenmelidir. Nişanda genellikle bayanlar renk renk kıyafetler seçerler. Son zamanlarda moda renkleri fıstık yeşili, mor, pembe ve turkuazdır. Erkekler genelde takım elbise giyerler. Erkeklerin kravatları genellikle nişan elbisesi ile aynı renk olmalıdır.

nişan organizasyon hizmetleri

Mekanın ya da evin süslenmesi ise nişan konseptine uygun renklerde olmalıdır. Nişanda mutlaka mekana süslenmiş bir araba ile gidilmelidir. Nişan organizasyonu düğün konseptinden çok farklı olmalıdır. Nişan çıkışından sonra mutlaka bir yerlere gitmelisiniz. Gelen misafirlere unutulmaz bir an yaşatmak istiyorsanız konsepti ve müzik seçimini tamamen çiftler yapmalıdır. Nişan başlamadan önce gelin arabası ile şöyle bir doğa ve şehir turu yapabilirsiniz. Nişana akrabalarınız ve yakın arkadaşlarınızı dışında çok fazla kişiyi çağırmayın.

Düğüne herkes geleceği için nişan daha özel olmalıdır. Bol bol fotoğraf çektirip albüm yapın. Nişanların olmazsa olmazları kuru pasta ve  çerezlerdir. bunun Yanında Yemek İkramlarıda Verebilirsiniz. Nişanda yaşamış olduğunuz deneyimler sayesinde düğününüz daha güzel geçecektir. Nişan ile düğün arasında çok fazla koymayınız. Kısa süreler sizi düğüne daha çabuk yaklaştırır. Mutluluklar daim olsun.

masa sandalye kiralama ve süsleme