Hilal Organizasyon şirketi

Açılış Organizasyonu Fiyatları İstanbul

Açılış Organizasyonu Fiyatları

Açılış Organizasyon Fiyatları, En Ucuz Dükkan Ve Mağaza Açılışları 800 TL'den Başlayan Fiyatlar

Açılış Organizasyonu Fiyatları İstanbul - Dükkan Açılışı, Mağaza Açılış Organizasyonu Ve İşyeri Açılışlarında Hilal Organizasyon Açılış Ekibinden Faydalanabilirsiniz. Açılış Organizasyonlarında müşterilerinizin İlgisini Dükkanınıza Çekiyoruz. Açılış Programlarınızı Coşkulu, Renkli Ve Muhteşem Bir Şekilde Yapıyoruz. Dükkan Açılış Organizasyonu, Mağaza Açılış Organizasyonu Ve İşyeri Açılışı Fiyatları İçin Bizi Arayın bilgi Alın.

açılış organizasyon hizmetleri

 

Açılış Organizasyonu Gold Paket

 1. Palyaço Kiralama Hizmeti
 2. Palyaçonun Broşür Dağıtımı
 3. Balonlarla Mağazanızın Süslenmesi
 4. Papatya Balon Süsleme
 5. Bayraklarla Süsleme
 6. Zincir Balon Süslemesi
 7. Ses Sistemi Kurulumu
 8. Hostes Temini
 9. Anons Yapılması
 10. Kurdele, Makas, Tepsi
 11. Kolonya Ve Lokum İkramı
 12. Kokteyl Masası Süslenmiş 4 Adet
 13. Mehter Takımı Gösterisi

Açılış Organizasyonu Kampanyalı Toplam Ücret 2.000 TL

 

açılış organizasyon kampanyası

 

Açılış Organizasyonu Standart paket

 • Palyaço Kiralama Hizmeti
 • Palyaçonun Broşür Dağıtımı
 • Bayrak Süslemeleri
 • Papatya Balon Süslemesi
 • Zincir Balon Süslemeleri
 • Dükkanın Genel Süslemesi
 • Ses Sistemi Kiralama
 • Anonsların Yapılması
 • Volkan Ve Konfeti Atılması
 • Kolonya Ve Lokum İkramı
 • Kurdele, Tepsi Ve Makas
 • 4 Adet Koktely Masası

Açılış Programı Fiyatımız Sadece 1.000 TL

Dükkan Açılış Organizasyonu İle Neler Yapıyoruz.

Açılış Organizasyonlarında Süsleme Olarak Balon Süsleme, Zincir Balon, Papatya Balon Süsleme, Bayrak Süsleme Yapıyoruz. Dükkanın Önünde Ses Tesisatı Kurulumu Yapıyoruz. Ayrıca Palyaço Kiralama, Şişme Palyaço ve Tahta Bacak Kiralama İle Dükkana Bütün İlgiyi Çekiyoruz. Kokteyl Masaları Ve Üstünde İkramlıklar Koyuyoruz. Mehter Takımı İle Mehter Marşlarını çalarak Açılışa Muhteşem Bir Coşku Katıyoruz.

istanbul açılış organizasyon fiyatı

Açılış Organizasyonu İle Kokteyl Masası Kiralama

Dükkan Açılış Organizasyonları Tüm İstanbul'un İlçeleri Ve Çevre İllerde Sizlere Hizmet Veriliyor. Açılış Organizasyonu Adına İhtiyaç Duyduğunuz Herşey Hilal Organizasyon Firmamız Tarafından Karşılanıyor. İyi Planlanmış Bir Açılış Organizasyonu Sizin Ve Dükkanınızın Kalitesini Ortaya Koyar. Yıllarca Sürecek Bereketli İşlerin Başlangıcı Olacaktır.

dükkan açılış organizasyonları

Dükkan Açılış Organizasyon Kampanyaları

Dükkan Açılış Organizasyonu Ve Mağaza Açılış Organizasyonlarında Sizlerin Ve Müşterilerinizin Unutamayacağı Açılış Organizasyonları Gerçekleştirmekteyiz. Hilal Organizasyon Marka Ve Tecrübesiyle Sizde Açılış Organizasyonlarınızı Şansa Bırakmayın. Siz İsteyin Biz Tasarlayalım Ve Muhteşem Bir Açılış Organizasyonu Gerçekleştirelim. %20 ye varan indirimli açılış fiyatlarımızı öğrenin.

kozmetik dükkanı açılış organizasyonu

Açılış Organizasyonu Fikirleri Ve Zincir balon Süslemeleri

Trio Müzik Grubu İle Misafirlere Karşılama Yapıyoruz. Açılış Organizasyonu Deyip Geçmeyin Büyük Düşünün Güzel Ve İyi Tasarlanmış Bir Dükkana İyi Bir Açılış Organizasyonu Yakışır. Açılış Organizasyonu Müşterilerinizin İlgisini Mağazanıza Çekecektir. Dükkan Ve Mağaza Açılışları Balon Süsleme Ve Palyaçolarımızla İlgi Odağı Haline Gelecektir.

zincir balon süslemesi açılış organizasyonu

İşyeri Açılış Organizasyonu İstanbul

İşyeri, mağaza Açılış ya da dükkan açılışlarında en fazla önemli olan şeylerin başında, gelecek olan misafirlerin hem en iyi şekilde ağırlanması hem de dikkatlerini başarılı bir şekilde üzerine çekmek gelmekte. Bunu bilen mağaza ve iş yeri sahipleri de artık açılış organizasyonu konusuna daha öncesinde olmadığı kadar fazla özen gösteriyorlar. Dükkan Ve İşyeri Açılış Organizasyonu Hizmetimiz Sadece İstanbul İçindedir. Açılış Organizasyonlarında Gelip Dükkanınıza Bakıp İhtiyaç Duyacağınız Tüm Planlamayı Ve Düzenlemeyi Yapıp Ona Göre Çalışma Yapıyoruz.

açılış organizasyon fiyatları istanbul

Dükkan Açılış Organizasyonu Kaç Para?

Geçmiş dönemlerde bu tarz organizasyonlar için istenilen yerler ile anlaşılamadığı için ortaya çıkan sonuçlar ne yazık ki profesyonellikten çok uzakta oluyorlardı. Böyle olunca da açılışlarda en iyi sonuçların elde edilmesi adına araştırmalar daha öncesinde hiç olmadığı kadar derinleşmeye başlamış durumda. Her bir araştırmada önemli olan ilk şey, açılışta herhangi bir sorunun olmasının etkili şekilde engellenmiş olmasıdır. Dolayısıyla hangi kategoride ya da boyutta olduğu fark etmeden her türlü açılış için mümkün olan en doğru programın yapılması gerekmekte.

dükkan ve mağaza açılışları

Mağaza Açılış Organizasyon İçeriklerinde Neler Var?

açılış organizasyonu söz konusu olduğu zaman yapılacak olan şeyler daha öncesinde hiç olmadığı kadar kolay bir hale gelmiş durumda. Sizlerin istediğiniz tarzdaki açılış organizasyonunun en etkili şekilde hazırlanabilmesi adına buradayız ve hizmetlerimizi size sunmaya devam etmekteyiz. Bu aşamada sizin yapmanız gereken şey sunduğumuz hangi hizmetleri tercih edeceğinize karar vermek olmalı.

açılış organizasyon kampanyası

2020 Yılında da En Gösterişli Açılış Organizasyonları

Standart paket içerisinde yer alan palyaço kiralama, ses sistemi kurulumu, balonlar ile mağaza süslemesi, zincir balon süslemesi, palyaço broşür dağıtımı, bayraklarla süsleme gibi hizmetlerin yanı sıra isteğe bağlı olarak mehter takımı gösterisi gibi farklı etkinlikler de yine kolaylıkla Açılış organizasyon programının içerisinde yer alacaktır. Açılış Organizasyonlarında Mehter Takımı Gösterisi Ve Mehter Takımı Kiralama Hizmetimiz Mevcuttur.

dükkan açılış Programı