Çankırı Semazen Ekibi

Çankırı semazenleri

Çankırı Semazen Gösteri Organizasyonları Kaç Saat Sürüyor.

Çankırı Semazen Ekibi İle İç Anadolu Bölgesinde Ve Çankırı’da Olan Programlarınızda ihtiyaç Duyulan Semazen Ekibi ve İlahi Grubu İle İslami Düğün Organizasyonu, Dini Sünnet Organizasyonu, Nişan Organizasyonu Hizmeti, Ramazan Program Etkinlikleri Ve Kutlu Doğum Organizasyonları İle Hizmetinizdeyiz. Semazen Programları Ortalama Ortalama 30 Dakika Sürmektedir.

Çankırı semazen ekibi organizasyon

Çankırı Semazen Ekibi Örnek Videolarına Bakın

Çankırı’nın İlçeleri Olan Atkaracalar, Bayramören, Çerkeş, Eldivan, Ilgaz, Kızılırmak, Korgun, Kurşunlu, Merkez, Orta, Şabanözü Ve Yapraklı’da Semazenlerimiz İle Sizlere Hizmet Vermekteyiz. Semazenlerimizden Kaç Kişi İsterseniz Gönderebiliriz. Yine İstenilen Renkte Semazen Kıyafetleri Gönderebiliriz. Ayrıca İlahi Grubu Ve Tasavvuf Gruplarımız İle Her Zaman Programlarınıza Manevi Huzur Katıyoruz.

Çankırı semazen programı

Çankırı’da İlahi Gruplarımız İle %100 Müşteri Memnuniyeti Garantisi

Çankırı; Türk Milli Kültüründe dil, din, ırk ve mezhep ayrımı gözetmeksizin sadece kul, insan oldukları için sevmeleri gibi temel kaidelere dayanan Çankırı Yaran’ında yeşeren nadide bir Anadolu şehrimizdir. “Gel, gel, ne olursan ol yine gel, İster kâfir, ister Mecusi, ister puta tapan ol yine gel” diyerek herkesi kucaklayan Hz. Mevlana gibi Çankırı’nın Yaran geleneği de misafirperverlik, cömertlik, yardımlaşma, sevgi, saygı ve dayanışma ruhuyla iyilik ve muhabbeti arayan insanları çağırır dost meclisine.

Çankırı İslami Düğün Organizasyonu İçin Bilgi Alın

Bu ortak değerleri her zaman yaşatmak en büyük arzumuzdur. Çankırı Semazen Grubu da firmamızın organizasyon seçeneklerinden biri olup, kültürel zenginliklerimizden olan Semâ törenleri düzenlenmektedir. Semâ, Arapça olup lügatte, işitmek, kulak vermek, gibi anlamlara gelir. Mevlevilikte ise sema; gerçek varlığa Allah’a ulaştıran aşk ile harekete geçip “İnsan- ı Kâmil” e yönelişi ifadedir. Sema’ eden kişilere de Semazen denilmiştir.

Çankırı Semazen Ekibi Kiralama Ücretlerimiz Hakkında Bilgi Alabilirsiniz. 0532 692 98 48