Diyarbakır Semazen Grubu

semazen ekibi Diyarbakır

Diyarbakır Semazen Grubu Kiralama Hizmeti

Diyarbakır Semazen Grubu Organizasyonu – Diyarbakır Ve Doğu Bölgesinde İhtiyaç Duyulan Semazen Ekibi Kiralama Hizmeti İle Dini Düğün Merasimleri Ve Sünnet Düğünlerinde Sizlerle Olmaya Devam Ediyoruz. Ayrıca Ramazan İftar Programlarında Ve Nişan Merasimlerinde Semazenli Ve İlahili Programlar Yapıyoruz. doğu bölgesinin en kalabalık ve en profesyonel semazenlerini organizasyonlara çağırabilirsiniz.

Diyarbakır semazen ekibi gösterisi

Semazen Ekibi Gösterileri Ne kadar Sürüyor?

DİNİ DÜĞÜN VE SÜNNET ORGANİZASYONLARINIZA RENK KATMAK İSTEYEN MÜŞTERİLERİMİZ DİYARBAKIR SEMAZEN EKİBİ KİRALAMA BİZDEN TALEP EDEBİLİR. SEMAZEN YANINDA İLAHİ GRUBU VE TASAVVUF GRUBU KİRALAMA SERVİSİMİZ DE VARDIR. ORTALAMA 2 SEMAZEN GÖNDERDİĞİMİZ PROGRAMLARDA KİŞİ SAYISI ARTTIRILABİLİR. GÖSTERİLER YARIM SAAT SÜRMEKTEDİR. KALİTELİ VE STRESSİZ ORGANİZASYONLAR BİZE ULAŞIN. TÜRKİYE’NİN EN BÜYÜK İLK ÖZEL SEMAZEN EKİBİYİZ. HİLAL ORGANİZASYON OLARAK 18 YILDIR SİZLERE HİZMET VERMENİN GURURUNU YAŞIYORUZ.

Diyarbakır Semazen Ekibi Fiyatları Kaç Para?

Semazenler Bir Daire etrafında Dönerler ve kainatı temsil ederler. mevlana hazretlerinin düşünce ve felsefesiyle sema ederler, sema ederken arkadan çalınan tasavvufi eserler ve ilahiler ile ortama huzur ve sükunet verirler. 2 kişiden 7 kişiye kadar semazen gönderebiliyoruz. organizasyonlara ister canlı ilahiler eşliğinde, ister banttan verilen ilahiler ile sema edebiliriz. semazen kiralama fiyatlarımız çok ekonomiktir. fiyatlar gidilen yerin uzaklığı ve semazen sayısına göre değişir.

Diyarbakır Semazen Kiralama Fiyatlarımız Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin Telefon Edin. 0532 692 98 48