İzmir Mehter Takımı

İzmir Mehter Takımı Kiralama Fiyatları

İzmir Mehteran Takımı Gösteri Programları %10 İndirimli

İzmir Mehter Takımı Gösterileri Programı Tüm Ege Bölgesinde Ve İzmir’in İlçe Ve Mahallelerinde Devam Ediyor. Düğün Organizasyonlarında Gelin Damadı Salona Çıkarırken Mehteranla Çıkış Yapıyoruz. Ayrıca Gelen Misafirleri Salon Kapısında Marşlar Çalarak Karşılıyoruz. Gelin Alma Töreni İle Gelin Hanım Evden Çıkarken Mehter Takımı ile Marşlar Çalarak Gelin Arabasına Bindiriyoruz.

İzmir mehteran takımı fiyatları

İzmir Mehteran Takımı İle Sünnet Organizasyonu

Sünnet Organizasyonlarında Sünnet Tahtı Üzerinde Taşınan Sünnet Çocuğuna Eşlik Ederek Salona Muhteşem Bir Çıkış Yapmasını Sağlarız. Size Ve Sevdiklerinize Hayatları Boyunca Hep Güzel Hatırlayacağı Muhteşem Organizasyonlar Yapıyoruz. Mehter takımımız düğün, sünnet, dükkan açılış törenleri, milli bayramlar ve her türlü töreninizde yer alarak milli coşkuların kaynadığı bir ortamı daha güzel ve cümbüşle yaşamak için firmamıza ulaşın. Ekiplerimizin Fiyatları Kişi Sayısına Göre Değişiklik Göstermektedir.

İzmir mehter takımı fiyatları çok hesaplı

Mehter Marşları Sizler İçin Çalınıyor.

İzmir’de Yapılan Tüm Davet Ve Etkinliklerde, Organizasyonlarda Mehteran Takımı İle Programlara İhtişam Katıyoruz. İddia ediyoruz! Müzisyen ekiplerimiz İle Cemiyetleriniz Çok Daha İhtişamlı Ve Coşkulu Geçecek. Sizlerde Mehteran Takımı Fiyatlarımızı Öğrenmek Ve Rezervasyon Yaptırmak İçin Hilal Organizasyon’u Arayabilirsiniz.

İzmir Mehter Takımı Fiyatları Kaç Para?

Disiplinli ve eğitilmiş insanın, her işteki mükemmeliyet kat sayısını arttıracağını iyi bilen firmamız, ekip üyelerinin her birini mehter takımında yer almaları için ileri düzeyde eğitimlerden geçirir. Personelimiz sizlerin karşısına çıkmaya hak kazandıktan sonra yetkinliğini alır. Bu zorlu sınav, her şeyin iyisini hak eden siz müşterilerimizin organizasyonlarında farkındalık yaratılmasını ve unutulmaz bir İzmir mehter gösterisi izlemenizi sağlamak içindir.

İzmir Mehteranda %100 Müşteri Memnuniyeti

Firmamızı seçerek törenleriniz bölgenizde adından söz edilen organizasyonlar haline getirebilirsiniz. İhtiyacınız doğrultusunda İzmir’in her bölgesine İzmir mehter takımı gösterisi planlanarak icra edilmektedir. Çünkü firmamızın ana düsturu, kaliteyi halkımızın ayağına getirmek ve bütçesine göre sunmaktır. İcra ettiğimiz faaliyetlerdeki deneyimler gelecekte organize edeceğimiz faaliyetlerin göstergesi olacaktır. İzmir’in en kaliteli mehteran ekibi olarak sizlere hizmet vermenin onurunu yaşıyoruz.

İzmir Mehter Takımı ve ücretleri hakkında bilgi almak için internet sitemizden ve telefonlarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.
0532 692 9848