Karaman Mehter Takımı

Karaman Mehter takımı

Mehter Takımı Kiralama Fiyatları Kaç Para?

Karaman Mehter Takımı Kiralama Sizin İsteğinize göre Sayıları Arttırabiliyor Veya Azaltabiliyoruz. Düğün Cemiyetlerinde Mehter Takımı İle Gelin Damat Salona Girerken Eşlik Ediyoruz. gelen misafirleri salon kapısında marşlar çalarak karşılıyoruz. Ayrıca Sünnet Düğünlerinde Sünnet tahtı ve Yeniçerilerle Çocuğu Taşırken Mehter Takımımız Marşları Çalarak Mekana Giriş Yapmaktayız. salonda sahnede yine marşlar çalamaya devam ediyoruz.

karaman mehteran ekibi

Karaman Mehter Takımı Gösterileri

Karaman’da Gerçekleşen Düğün Organizasyonu, Sünnet Organizasyonu Ve Açılış Organizasyonlarında Mehter takımı Programları Özel Organizasyonlarınıza Renk Ve Coşku Katıyoruz. İnanıyoruz Mehter Takımımızın Tecrübe Ve Kalitesi Sizi Memnun Edecek. 2000 Yılından Beri Binlerce Organizasyonla Sizlere En İyisini Sunmaya Devam Ediyoruz. Mehter Takımı Gösterileri İle Mehter Marşlarını Sizler İçin Seslendiriyoruz.

Karaman Mehteran Ekibi İle Sünnet Organizasyon

Mehter Takımını Dinlerken Sizleri Osmanlının İhtişamlı Dönemlerine Götürüyoruz. Karaman’ın İlçeleri Olan; Ayrancı, Başyayla, Ermenek, Kazımkarabekir, Merkez Ve Sarıveliler’de Karaman Mehteran Grubu İle Sahne Almaya Devam Ediyoruz. Kaliteli Hizmet Ucuz Fiyatlarla Tüm Salonlar Ve Mekanlarda En İyi Marşları Seslendiriyoruz.

Karaman Mehteran Ekibi Kiralama Ücretleri Ve Gösteri Programları İçin Bize ulaşın. 0532 692 98 48