Konya Mehter Takımı

Konya mehter takımı marşları

Konya Mehteran Takımı Gösteri Fiyatları Ne Kadar?

Konya Mehter Takımı Gösterileri – Konya Ve Çevresinde Gerçekleşen Düğün Organizasyon Cemiyetleri Ve Sünnet Düğünü Organizasyonlarında Mehteran Ekibi İle Sizlere Ve Misafirlerinize Unutulmaz Ve İzlemeye Doyulmaz Bir Görsel Şölen Sunuyoruz. Mehter Grubu Kiralama Fiyatlarımız Gidilen Bölgenin Uzaklığına Göre Değişmektedir. 8 kişiden 40 kişiye kadar ekipler oluşturmaktayız.

Konya mehteran takımı gösterisi

Konya Mehteran Takımı %20 İndirimli

Yıllardır Konya’da Yaptığımız Organizasyonlarda Gelen Misafirlerin Yüzlerinde Hep O Memnun İfadeler Kaldı. Sizlerde Bu Muhteşem Gösterileri Özel Etkinlerinizde Sergilemek İçin Bizi Çekinmeden Arayın. Çünkü Biz Size Bir Telefon Kadar Yakınız. programlarımız ortalama 1 saat sürmektedir. 7 gün 24 saat iletişim hattımızı arayabilirsiniz. Konya Merkezli Mehteran Grubu ile Tüm İçanadolu Bölgesinde sizlere hizmet veriyoruz. yeter ki siz talep edin biz gelip en sevilen programları en tecrübeli ekiplerle yapalım.

Konya Mehter Takımı Kiralama Servisi

Konya Mehter Takımı İle Sünnet Düğün Organizasyonu

Konya Ve İlçelerinde Düğün Ve Sünnet Organizasyonları Dışında Nişan Merasimi, Dükkan Açılış Organizasyonu, Fetih Kutlamaları, Gelin Alma Ve Çıkarma Merasimi, Askere Gönderme Ve Uğurlama programlarında Mehter Takımı İle Sizlere Hizmet Sunuyoruz. Konya Mehter Ekibi Kiralama Servisimiz Tüm Yurtta Ve Tüm İllerde Devam Ediyor. Mehter Fiyatlarımızı Ve Rezervasyon tarihleri İçin Bizden Destek Alın.

Konya Mehteran Bölüğü Ve mehter ekibi Kiralama Fiyatlarımızı Öğrenmek İçin Bizi Arayın. 0532 692 98 48