Hilal Organizasyon şirketi

Mehter Takımı Kiralama

Mehter Takımı Kiralama Fiyatları

Türkiye'nin 1 Numaralı Ve En Büyük Mehter Takımı Firmasıyız. 1.000 TL'den Başlayan Fiyatlar

Mehter Takımı Kiralama - Tokmağı Davula Vurduğunda Arşı Titreten, Yürümesinde Ölümü Öldüren, Duruşuyla Düşmanın Kalbine Korku Salan, Cenke Bayram Havasında Gidenlerdendir Mehteran. Her Üç Adımda Bir Sağa Bir Sola Söylenen Selamda, Edilen Her Duada, Şehadet Şerbetini İçmek İçin Yaşayanların Simgedir Mehter Takımı Osmanlıdan Günümüze Gelen Bu Ses, Tekrar Gönüllerin Uyanışına Vesile Olsun.

Kalpler Tekrar Ejdadın Kahramanlıklarıyla Dolsun. Artık Sizde Mehteran Takımımızla En Özel Anlarınızda Mehter Marşlarıyla Coşku Katın. Mehter Takımı Kiralama Hizmetini İstanbul'un Tüm İlçelerinde Yapmaktayız.

mehter takımı ile açılış organizasyonu

Mehter Takımı Örnek Videolarını İzleyin.

Mehter Ekibini En Uygun Fiyatlarla Kiralamak İsterseniz Buradayız. Mehter Takımı Kiralama Hizmeti Sizlerin İstediği Her Yerde Olabilir. Düğün Organizasyonlarında Evlenen Çiftlere Eşlik Ederek Muhteşem Bir Giriş Yapıyoruz. Sünnet Düğünlerinde Sünnet Tahtı Üzerinde Yeniçeri Askerlerimiz Sünnet Çocuğunu Taşırken Misafirleri Selamlıyorlar. Ayrıca Dükkan Ve İşyeri Açılış Organizasyonlarında Mehter Marşları Müşterilerin Müthiş İlgisini Çekmektedir. Evvel Zamanlardan, Osmanlıdan Bizlere Miras Kalan Tarihi Sese Kulak verin. Kiralık Mehter Takımı Fiyatlarımızı Öğrenmek İçin İletişime Geçin.

mehter takımı gösterisi avrupa yakası

İstanbul Mehteran takımı İle Hangi Organizasyonlara Katılıyoruz?

Düğün Davet Organizasyonu, Sünnet Düğün Organizasyonu, İşyeri Açılış Organizasyonu, Ramazan Programları, Fuar Açılış Organizasyonu, Asker Uğurlama Ve Karşılama, Kız Alma Ve Gelin Alma Merasimi, Kutlu Doğum Organizasyonu Ve Özel Günlerinizde Mehter Takımı İle Hizmetinizdeyiz. Ayrıca Mehter Takımı Dışında Bando Takımı Hizmeti de Vermeye Başladık.

mehteran takımı etkinliği istanbul

Mehteran Takımı İle Sünnet Düğün Organizasyonu

Geçmişten Geleceğe Köprü Olan Mehter Takımının Muhteşem Coşkusunu Sizlerde Yaşayın. Yüzyıllardır Osmanlı, Ordusundaki Askerleri Coşturmak Ve Daha Etkili Savaşmalarını Sağlamak İçin Dünyanın En Eski Askeri Bandosu Olan Mehteran Takımını Kullanırdı. Mehter Takımı İle Sünnet Düğünlerine Katılıyor Ve Organizasyonlara Coşku Katıyoruz. Sünnet Organizasyonlarında Misafirleri Karşılıyor ve Sünnet Çocuğu İle Salona Giriş Yapıyoruz.

mehter takımı fiyatları çok ekonomik

İstanbul Mehter Takımı Kiralama Fiyatları Ne kadar?

Dünya'nın her neresinde olursa olsun vurulduğunda dinleyenlerin yüreğini ve kalbini titreten, heybetiyle, görünümüyle düşmana korku salan, vatan seven insanları duygulandıran mehteran takımı programları için Hilal Organizasyon Şirketimiz üzerinden yetkililerimize ulaşabilirsiniz. Mehter takımı rezervasyonu Ve Kiralama Fiyatlarımız İstanbul içi 1000 TL'den Başlamaktadır.

mehteran takımı gösterisi

Mehteran Takımı ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular.

Mehter Ekibindeki kişi sayısı Kaç Olmalıdır? nereden Ve Nasıl kiralanır? Ekip Kiralamalarını Hangi Şehir Ve İllerde Sunuyorsunuz?

Mehteran Takımı Kiralama Fiyatları Ne Kadar? Program Ücreleri Kaç Para? Marşlardan Hangilerini Çalıyorsunuz? Organizasyonda kaç Parça Çalıyorsunuz?

Mehter Takımı Enstrümanları ve Çalgıları Nelerdir? Gösteriler İle hangi Program Ve Organizasyonlara katılıyorsunuz?

Gibi Sorulara Cevap Vermek İsterseniz bizi Çekinmeden Arayın. organizasyonları fiyatları gibi ihtiyaçlarınız için Hilal Organizasyon'u seçebilirsiniz.

ülkemizin en büyük ve özel Takımı osmanlı mehter takımı en ekonomik fiyatları sizlere sunacaktır.

mehter takımı ile misafir karşılama

Ülkemizin En Büyük Ve En İyi Mehteran Takımı Kiralama Servisi

Mehter Takımı Dünyanın en eski Askeri ordu bandolarından birisidir. Savaşlarda düşmana korku salarak olumsuz etkilenmelerine neden olmuş, Osmanlı askerlerine psikolojik destek vermişlerdir. Bu yüzden halk tarafından sevilip, destek görmüşlerdir. Ve günümüze kadar gelmiştir. Mehteran bölüğü mehterbaşı, çevgen, boruzen, zurna, nakkare, zil, davul ve kösten oluşur. Mehteran bölüğünün kendine has kıyafetleri bulunur. Bunlar cübbe, şalvar  ve kavuktan oluşan Osmanlı kıyafetleridir. Biz Osmanlı Mehter Takımı olarak düğünlerinizde, sünnet törenlerinde, açılış organizasyonlarınızda tecrübeli ekiplerimizle sizlere yıllardır hizmet veriyoruz.

Mehter Takımı Kiralama Servisimiz Sizlere Nerelerde Hizmet Veriyoruz?

Mehter Takımı Kiralama Servisimizi, Sizlere Sünnet Düğün Organizasyonları, Düğün Organizasyonları, Nişan Merasimi, Dükkan Açılış Organizasyonları, Ramazan Ayı Programları, Gelin Alma Töreni Ve Gelin Çıkarma Merasimleri, Fetih Kutlamaları Ve Askere Uğurlama Programlarında Mehter Ekiplerimizle Yer Alıyoruz.

mehter takımı kiralama hizmeti

Mehter Takımı Kiralama İle Dükkan Açılış Organizasyonu

Dükkan Ve Mağaza Açılış Organizasyonlarında Mehter Takımı İle En Güzel Marşları Çalıyoruz. Türk Milletinin atası olan Osmanlı Devletinden bizlere kalan en büyük miraslardan birisidir. Mehteran takımı davuluna her vurduğunda içimizde bulunan Milli duygularımız biraz daha ürpererek atalarımıza olan şükranlarımızı gün ışığına çıkarmaktadır.


Düğün Organizasyonu Mehter Takımı Kiralama

Düğün Organizasyonlarında mehteran takımımız gelin ve damada eşlik ederek Salona Muhteşem Bir Giriş Yaparız. Sonrasında Sahnede en güzel mehter marşlarını çalarız. yine salona gelen misafirleri mehteranla karşılama yaparız. Sünnet aktivitelerinde ise, sünnet tahtı hizmetimiz bulunmakta ve çocuğumuz yeniçeriler tarafından taşınmaktadır. Mehter takımımız da sünnet çocuğuna eşlik etmekte ve birbirinden eşsiz marşları çalmaya devam etmektedir. Siz de bu hizmetlerden faydalanmak, organizasyonlarınızda tarihi, davetlilerinize yeniden yaşatmak istiyor iseniz, acele edip hemen iletişime geçebilirsiniz.

mehter ekibi fiyatları

Mehter Marşı Eserlerimizi Dinleyin.

Bu eşsiz merter marşı nağmeleri sadece tarih kitaplarından okuyarak veya da sadece videolardan izleyerek yaşayamayız. Günümüzde düğün, sünnet, asker uğurlama, kız isteme gibi birçok organizasyonda mehter takımı kiralama hizmeti ile bu nağmeleri yakından dinleyebilir ve yakınlarımıza eşsiz bir müzik ziyafeti sunabiliriz. Aynı zamanda bu özel günü akıllara kazıyarak unutulmaz bir gün haline getirebiliriz.

mehteran takımı kiralama servisi

Mehter Ekibi Kişi Sayısı Kaç Kişiden Oluşur?

Osmanlı Devletinden gelen geleneklere göre kulakların pasını silebilecek bir Mehteran Takımı oluşturulması ve takımın içerisinde bulunan çalgı aletlerinin tam anlamıyla kullanılabilmesi için 9 kişi gerekmektedir. Bu sayı az olarak 8 kişiye düşebilir ve göz dolduran bir mehteran takımı için ise 10 ile 36 kişi bulunması gerekir. Osmanlı zamanında seferlerde ve savaşlarda mehteran takımları ne kıyafet giyiyor ise mehteran takımı kiralama hizmetinde de o kıyafetleri ile mehteran ekibimiz mehter marşı için gereken yerde gereken zamanda tam olarak hazır bulunmaktadır.

mehteran takımı gösteri organizasyonu

Mehter Takımı Kiralama Fiyatları Ve Mehteran Takımı Programları İçin Bizi Arayın. 0532 692 98 48