Nevşehir Mehter Takımı

Nevşehir mehteran takımı etkinliği

Nevşehir Mehter Kiralama Fiyatı Ne Kadar?

Nevşehir Mehter Takımı Kiralama İle Düğünlerde Gelin Çıkarma Programında Mehter Marşları Çalıyoruz. Mehteran Takımı Gösterileri İle Sünnet Düğün Cemiyetlerinde Sünnet Çocuğuyla Birlikte Mekana Mehteran Marşları Çalarak Giriyoruz. Dükkan Açılış Organizasyonlarında Mehter Takımı İle Dükkana İlgiyi Çekiyoruz. Mehteranlı Programlarınız İçin Sizlerin Yanındayız. 2021 yılında da en seçkin salon mekanlarda en profesyonel programları sizler için yapıyoruz.

Nevşehir mehter takımı gösterileri

Nevşehir Mehteran Takımı İle Tüm Yurtta Mehter Marşları Çalıyoruz.

Nevşehir Ve Çevre İllerde Gerçekleşen Programlarınızda Nevşehir Mehteran Takımı Kiralama İle Sizlere Coşkulu Ve Heyecanlı Anlar Yaşatıyoruz. Mehter Takımı İle Düğün Merasimi, Sünnet Düğünü, Nişan Merasimi, İşyeri Açılış Organizasyonu Ve Gelin Çıkarma Etkinliklerinde Sizlere Hizmet Veriyoruz. Mehter Programları minimum 8 kişilik ekiplerden oluşmaktadır. maksimum sayı 40 kişiye kadar oluşabilmektedir.

Nevşehir Mehter Takımı İle Sünnet Düğünü

Ayrıca Fetih Programları Ve Ramazan Ayı Programlarında Yine Mehteran İle Sahne Alıyoruz. Kaliteli Ve Tecrübeli Müzisyen Kadrolarımızla Sizlere En Güzel Marşları Seslendiriyoruz. Sünnet Organizasyonlarında Mekana Mehter takımı ile muhteşem girişler yapıyoruz. açık veya kapalı mekanlarda coşkulu programlar yapıyoruz. taht kiralama hizmeti ile sünnet çocuğunu salona eller üstünde taşıyoruz. yine balon süslemeler ve palyaço kiralama hizmeti sunarak sünnet düğünleri çok daha muhteşem olacak.

Nevşehir Mehteran Takımı Kiralama Fiyatları Ve Rezervasyon İçin Bizi Arayın. 0532 692 98 48