Hilal Organizasyon şirketi

Hilal Organizasyon SSS.


SIKÇA SORULAN SORULAR


Firmanızca hangi hizmetler verilmektedir?


Hilal Organizasyon, organizasyon sektöründe öncüdür ve adından sıkça söz ettirmektedir. Yılların birikimiyle aklınıza gelen her türlü açılışlar, düğünler, kına geceleri, ramazan eğlenceleri ve bunun gibi aklınıza gelebilecek tüm toplu faaliyetlerinizde size özel çözümler sunabilmektedir.


Paket Fiyatlarınız diğer firmalara göre neden daha uygun?


Firmamız, tüm organizasyon faaliyetlerinde kendi bünyesindeki profesyonellerle çalışmakta ve sizlerin faydasına olacak şekilde görev yapmaktadır. Kârları minimumda tutarak sizlerin mutlu günlerinde destekçiniz olmaya gayret etmektedir.


Organizasyonlarda görevli sayısını azaltarak ücretleri düşürmek istiyoruz. Bunu yapabilir misiniz?sıkça sorulan sorular


Organizasyonlarımızdaki personel sayısı talebinize uygun olarak değiştirilebilmektedir. Ön görüşme esnasında bizlere bildireceğiniz her husus özenle irdelenecek ve talepleriniz doğrultusunda personel sayısında değişiklik yapılarak bütçeye daha uygun bir şekle dönüştürülebilecektir.


Güvenilir Bir Firma Olduğunuzu Nasıl anlarız?


Biz 20 yılı aşkın bir süredir organizasyon işleri yapmaktayız. İstanbul başta olmak üzere tüm türkiye genelinde çalışmalarımız ve göz kamaştıran etkinliklerimizle adımızdan söz ettirdik. Müşterilerimizin hakkımızda söyledikleri bizlere güç verdi, veriyor. Siz de bizi eski müşterilerimize sorabilir ve hakkımızdaki olumlu referansları edinebilirsiniz.


Fiyatlarda pazarlık payınız var mıdır?


Paket fiyatlarımız sabittir. Ancak mesafeye ve personel sayısındaki eksiltme çıkarmalara göre fiyat değişebilmektedir. Bu kapsamda pazarlık değil, karşılıklı görüşmelerle size en uyugun bütçede bir faaliyet icra edilebilmektedir.


Hangi illerde faaliyetleriniz bulunmakta?


Ülkemizin batısından doğusuna, kuzeyinden güneyine tüm şehirlerinde organizasyonlarımız bulunmaktadır. Bizi aramanız sonucunda size detaylı bilgiler verilecektir.