Açılış Organizasyonu Fiyatları

Açılış Organizasyonu Fiyatları 2.500 TL’den Başlıyor

Açılış Organizasyonu Fiyatları Çok Hesaplı. Dükkan Açılışı, Mağaza Açılış Organizasyonu Ve İşyeri Açılışlarında Hilal Organizasyon Açılış Ekibinden Faydalanabilirsiniz. Açılış Organizasyonlarında müşterilerinizin İlgisini Dükkanınıza Çekiyoruz. Açılış Programlarınızı Coşkulu, Renkli Ve Muhteşem Bir Şekilde Yapıyoruz.

dükkan açılışı balon süslemeleri
Dükkanınız İçin Açılış Organizasyonu Paket Fiyatları İçin Bizi Arayıp bilgi Alın.
0532 692 98 48

dükkan açılış kampanyası

İstanbul’un En Büyük Açılış Organizasyon Şirketi İstanbul’da En Büyük Ve Kurumsal Firmaların Açılış programlarını Yapan Organizasyon Şirketimiz Sizlere En Unutulmaz Ve Muhteşem Açılışları Yapıyor.  İstanbul’un Anadolu Ve Avrupa Yakasında Bir Çok İlçesinde Binlerce Açılış Organizasyonu Gerçekleştiren Firmamız Tüm Detayları Sizlere için planlayıp yapıyor. En renkli balon süslemelerini yaparken, kokteyl masaları, hostesler, palyaçolar, mehter takımı, bando takımı ve halk oyunları grupları ile açılışları bir festivale Ve Panayıra dönüştürüyoruz.

mehter takımı açılış organizasyonu

Açılış Organizasyon Ekonomik Paket

 • Dükkanın Zincir Balonlarla Süsleme
 • 30 Metre Balon Süsleme
 • Papatya Balonlar
 • Profesyonel Ses Sistemi kurulumu
 • Anons Yapılması Ve Müzik Çalınması
 • Palyaço Kiralama Servisi
 • Hostesler Misafirlerinizi Karşılıyor
 • Palyaçolar Broşür Dağıtıyor
 • Kurdele, Makas, Tepsi

Kampanyalı Fiyatımız 2.500 TL

dükkan açılış balon süsleme

Açılış Organizasyonu Gold Paket

 • Palyaço Kiralama Hizmeti
 • Palyaçonun Broşür Dağıtımı
 • Balonlarla Mağazanızın Süslenmesi
 • Papatya Balon Süsleme
 • Bayraklarla Süsleme
 • Zincir Balon Süslemesi
 • Ses Sistemi Kurulumu
 • Müziğin Çalınması Ve Anons Yapılması
 • Hostesler Misafirlere İkramlıklar Sunuyor
 • Kurdele, Makas, Tepsi
 • Kolonya Ve Lokum İkramı
 • Kokteyl Masası Süslenmiş 4 Adet
 • Mehter Takımı Gösterisi

Kampanyalı Açılış Organizasyon Fiyatlarımızı Öğrenin.

açılış organizasyon kampanyası indirimli fiyat

Açılış Organizasyonu Standart paket

 • Palyaço Kiralama Hizmeti
 • Palyaçonun Broşür Dağıtımı
 • Hostes Temini
 • Bayrak Süslemeleri
 • Papatya Balon Süslemesi
 • Zincir Balon Süslemeleri
 • Dükkanın Genel Süslemesi
 • Ses Sistemi Kiralama
 • Anonsların Yapılması
 • Müzik Çalınması
 • Volkan Ve Konfeti Atılması
 • Kurdele, Tepsi Ve Makas
 • 4 Adet Kokteyl Masası

Açılış Kampanyalı Fiyatımız Sadece 2.600 TL

İstanbul Açılış Organizasyon fikirleri

Dükkan Açılış Organizasyonu Nasıl Yapılır?

Açılış Organizasyonlarında Balon Süsleme, Zincir Balon, Papatya Balon Süsleme, Bayrak Süsleme Yapıyoruz. Dükkanın Önünde Ses Tesisatı Kurulumu Yapıyoruz. Ayrıca Palyaço Kiralama, Şişme Palyaço ve Tahta Bacak Kiralama İle Dükkana Bütün İlgiyi Çekiyoruz. Kokteyl Masaları Ve Üstünde İkramlıklar Koyuyoruz. Mehter Takımı İle Mehter Marşlarını çalarak Açılışa Muhteşem Bir Coşku Katıyoruz.

açılışta animatör kiralama

Açılış Organizasyonu Animasyon Ekibi Kiralayabilirsiniz

İşyeri Açılış Törenlerinde Mutlaka Olması gerekenlerden Olan animasyon Ekipleri Programlara renk ve değer katmaktadır. Palyaço Hizmeti İle Anonslar yapılıyor müzik ile palyaçolarımız danslar yapıyorlar. Tahta Bacak ve jonglör gösterisi yanında ilizyonist ve sihirbaz gösterileri yapıyoruz. Yine Karagöz Hacivat Tiyatrosu Yanında Aşuk Maşuk Gösterileri yapmaktayız. Sizde Animatör Ekipleri ile En Eğlenceli Ve coşkulu organizasyonlar yapmaktayız.

açılış organizasyon fiyatları istanbul

Açılış Organizasyonu Kokteyl Masası Kiralama

Dükkan Açılış Organizasyonları Tüm İstanbul’un İlçeleri Ve Çevre İllerde Sizlere Hizmet Veriliyor. Açılış Organizasyonu Adına İhtiyaç Duyduğunuz Herşey Hilal Organizasyon Firmamız Tarafından Karşılanıyor. İyi Planlanmış Bir Açılış Organizasyonu Sizin Ve Dükkanınızın Kalitesini Ortaya Koyar. Yıllarca Sürecek Bereketli İşlerin Başlangıcı Olacaktır. Kokteyl Masaları Sayı Olarak Kaç Adet İsterseniz Gönderebiliyoruz. Masa Örtü Renklerini İstediğiniz Gibi Tercihinize göre gönderiyoruz.

kozmetik dükkanı açılış organizasyonu

Dükkan Açılış Organizasyonu Fiyatları Çok Ucuz

Dükkan Açılış Organizasyonu Ve Mağaza Açılış Organizasyonlarında Sizlerin Ve Müşterilerinizin Unutamayacağı Açılış Organizasyonları Gerçekleştirmekteyiz. Hilal Organizasyon Marka Ve Tecrübesiyle Sizde Açılış Organizasyonlarınızı Şansa Bırakmayın. Siz İsteyin Biz Tasarlayalım Ve Muhteşem Bir Açılış Organizasyonu Gerçekleştirelim.

dükkan açılış organizasyonu balon süslemeleri

%20 ye varan indirimli açılış Organizasyon fiyatlarımızı öğrenmeden Karar vermeyin.

dükkan ve işyeri açılış organizasyonu

Açılış Organizasyonu Fikirleri Ve Zincir balon Süslemeleri

Trio Müzik Grubu İle Misafirlere Karşılama Yapıyoruz. Açılış Organizasyonu Deyip Geçmeyin Büyük Düşünün Güzel Ve İyi Tasarlanmış Bir Dükkana İyi Bir Açılış Organizasyonu Yakışır. Açılış Organizasyonu Müşterilerinizin İlgisini Mağazanıza Çekecektir. Dükkan Ve Mağaza Açılışları Zincir  Balon Süslemeleri Ve Palyaçolarımızla İlgi Odağı Haline Gelecektir.

dükkan açılış organizasyonları

İşyeri Açılış Organizasyonu İstanbul

İşyeri, mağaza Açılış ya da dükkan açılışlarında en fazla önemli olan şeylerin başında, gelecek olan misafirlerin hem en iyi şekilde ağırlanması hem de dikkatlerini başarılı bir şekilde üzerine çekmek gelmekte. Bunu bilen mağaza ve iş yeri sahipleri de artık açılış organizasyonu konusuna daha öncesinde olmadığı kadar fazla özen gösteriyorlar.

açılış organizasyon paket fiyatları

Açılışlarda 20 Yıllık Deneyim Ve Tecrübe İle Hizmet Veriyoruz

Dükkan Ve İşyeri Açılış Organizasyonu Hizmetimiz Sadece İstanbul İçindedir. Açılış Organizasyonlarında Gelip Dükkanınıza Bakıp İhtiyaç Duyacağınız Tüm Planlamayı Ve Düzenlemeyi Yapıp Ona Göre Çalışma Yapıyoruz. Tüm Detaylar Tarafımızdan Sizlere Sunuluyor.

dükkan ve mağaza açılışları süslemeler

En İyi Dükkan Açılış Organizasyonları İçin Arayın

Geçmiş dönemlerde kötü ve başarısız organizasyonlar için istenilen yerler ile anlaşılamadığı için ortaya çıkan sonuçlar ne yazık ki profesyonellikten çok uzakta oluyorlar. Böyle olunca da açılışlarda en iyi sonuçların elde edilmesi adına araştırmalar daha öncesinde hiç olmadığı kadar derinleşmeye başlamış durumda. Her bir araştırmada önemli olan ilk şey, açılışta herhangi bir sorunun olmasının etkili şekilde engellenmiş olmasıdır. Dolayısıyla hangi kategoride ya da boyutta olduğu fark etmeden her türlü açılış için mümkün olan en doğru programın yapılması gerekmekte.

istanbul açılış organizasyon fiyatı

Mağaza Açılış Organizasyon İçeriklerinde Neler Var?

Açılış organizasyonu söz konusu olduğu zaman yapılacak olan şeyler daha öncesinde hiç olmadığı kadar kolay bir hale gelmiş durumda. Sizlerin istediğiniz tarzdaki açılış organizasyonunun en etkili şekilde hazırlanabilmesi adına buradayız ve hizmetlerimizi size sunmaya devam etmekteyiz. Bu aşamada sizin yapmanız gereken şey sunduğumuz hangi hizmetleri tercih edeceğinize karar vermek olmalı. Yıllardır Kaliteden Ödün Vermeden, Her Zaman En Şık Ve Gösterişli Açılışlara İmza Atıyoruz.

Açılış organizasyon pamuk şekeri dağıtımı

Dükkan Açılışlarında İkram Arabaları Getiriyoruz.

Açılışlarda Gelen Müşterilere ikram edebileceğiniz ikramlıklarla dükkana ilgi çekici hizmetler sunulabiliyor. İkram Arabalarında Sunduğumuz Hizmetler; Pamuk Şekeri Dağıtımı Hizmeti, Osmanlı Macunu İkramı, Patlamış mısır servisi, Osmanlı Şerbeti Hizmeti, Bardakta Mısırcı, Maraş Dondurması müşterilere verilmesi gibi birçok ikramlıklar davetlilere servis edilerek açılışı bir festival havasına çeviriyoruz.

zincir balon süslemesi açılış organizasyonu

2023 Yılında da En Gösterişli Açılış Organizasyonları

Açılış Program paketleri içerisinde yer alan palyaço kiralama, ses sistemi kurulumu, balonlar ile mağaza süslemesi, zincir balon süslemesi, palyaço broşür dağıtımı, bayraklarla süsleme gibi hizmetlerin yanı sıra isteğe bağlı olarak Müzik Grubu Ve Trio Ekibi gösterisi gibi farklı etkinlikler de yine kolaylıkla Açılış organizasyon programının içerisinde yer alacaktır. İşyeri Açılış Organizasyonlarında Mehter Takımı Kiralama Ve Bando Takımı Kiralama Hizmetimiz Mevcuttur.

işyeri açılış mağaza açılış organizasyon

İstanbul’da İşyeri Açılış Organizasyonu Yaptırmak için En Doğru Adres

20 yıldır organizasyon sektöründe hizmet veren Hayat Organizasyon şirketimiz dükkan işyeri ve mağaza açılışlarında her zaman sizlere Hizmet sunmanın gururunu yaşıyor. Renkli balon süslemeler, bayrak flama süslemeleri yanında Kokteyl ve bistro masalarla ikramlarınızı sunabilirsiniz. Bando takımları ve mehteran takımları ile coşku ve heyecanı açılışlarda tüm müşterilerinizi yaşatıyoruz. Palyaço animatör tahta bacak ve jonglör gösterileriyle açılışlar ve panayıra dönüyor. Siz Yeter ki İsteyin En Muhteşem Açılışları Yapalım.

İşyeri Açılış Organizasyonu Mehter Takımı Gösterileri

Dükkan Açılış Organizasyonu Mehter Takımı İşyeri Açılış Etkinliklerinde Sıkça Talep Gören Ve Organizasyonlara Renk Katan Mehter Takımı Kiralama İçin bizimle iletişime geçin. 8 – 10 – 12 Ve 15 kişilik mehter takımı kadrolarımızı bizden talep edebilirsiniz. ister dükkanın önünde, ister işyerinin olduğu sokakta yürüyüş yaparak açılışın olduğunu tüm ahaliye bildiriyoruz. Coşku Ve heyecanın eksik olmadığı mehteran ekibi gösterileri ile sizde en muhteşem açılış organizasyonlarına imza atın.  

dükkan açılış organizasyonları İstanbul

Açılış Organizasyonunda Neler Var?

 1. Balon Süsleme Zincir Balon
 2. Papatya Balon Süslemeleri
 3. Ses Sistemi Müzik Çalınması
 4. Palyaço Animatör Kiralama
 5. Tahta Bacak Kiralama Fiyatları
 6. Anons Ve Sunum Hizmeti
 7. Kokteyl Masası Kurulumu
 8. Mehteran Ekibi Kiralama
 9. Bando Takımı Gösterisi
 10. Halk Oyunları Programı
 11. Pamuk Şekeri Dağıtımı
 12. Patlamış Mısır İkramı
 13. Osmanlı Macunu Servisi
 14. Lokma Dağıtımı Hizmeti
dükkan açılışı balon süsleme hizmeti

İstanbul’un En Büyük Açılış Organizasyonları, Firmamız tarafından Yapılmaktadır. 0532 692 98 48