Açılış Organizasyon firması
işyeri açılış mağaza açılış organizasyonları

Açılış Organizasyonu Fiyatları 6.000 TL’den Başlıyor

Açılış Organizasyonu Fiyatları Çok Hesaplı. Dükkan Açılışı, Mağaza Açılış Organizasyonu Ve İşyeri Açılışlarında Hilal Organizasyon Açılış Ekibinden Faydalanabilirsiniz. Açılış Organizasyonlarında müşterilerinizin İlgisini Dükkanınıza Çekiyor, Açılış Programlarınızı Coşkulu, Renkli Ve Muhteşem Bir Şekilde Yapıyoruz.

dükkan açılışı balon süslemeleri
Dükkanınız İçin Açılış Organizasyonu Paket Fiyatları İçin Bizi Arayıp bilgi Alın.
0532 692 98 48

mağaza açılış kampanyası

Dükkan Açılış Programları Yapmak İstiyorum Diyorsanız Arayın

İstanbul’un En Büyük Açılış Organizasyon Şirketi İstanbul’da En Büyük Ve Kurumsal Firmaların Açılış programlarını Yapan Organizasyon Şirketimiz Sizlere En Unutulmaz Ve Muhteşem Açılışları Yapıyor.  İstanbul’un Anadolu Ve Avrupa Yakasında Bir Çok İlçesinde Binlerce Açılış Organizasyonu Gerçekleştiren Firmamız Tüm Detayları Sizlere için planlayıp yapıyor. En renkli balon süslemelerini yaparken, kokteyl masaları, hostesler, palyaçolar, mehter takımı, bando takımı ve halk oyunları grupları ile açılışları bir festivale Ve Panayıra dönüştürüyoruz.

mehter takımı açılış organizasyonu
Dükkan Açılışı Balon Süsleme Ve Mehter Takımı Gösterisi

Açılış Organizasyon Ekonomik Paket

 • Dükkanın Zincir Balonlarla Süslenmesi
 • maksimum 20 Metre Balon Süsleme yapmaktayız
 • Dükkanın İçine Papatya Balonlar
 • Profesyonel Ses Sistemi kurulumu
 • Anons Yapılması Ve Müzik Çalınması
 • Palyaço Kiralama İle Oyunlar Oynuyorlar
 • Palyaço Broşür Dağıtıyor
 • 4 Adet Örtülü Kokteyl Masası
 • Kurdele, Makas, Tepsi Hediyemiz

Kampanyalı Fiyatlarımızı Öğrenin

dükkan açılış balon süsleme
Kasap Açılışı Balon Süsleme Ve Kokteyl Masası Kiralama

Açılış Organizasyonu Gold Paket

 • Palyaço Hizmeti
 • Palyaçonun Broşür Dağıtımı
 • Balonlarla Mağazanızın Süslenmesi
 • Papatya Balon Süslemeleri
 • Bayrak Ve Flama Süslemeleri
 • Zincir Balon Süslemesi
 • Ses Sistemi Kurulumu
 • Müziğin Çalınması Ve Anons Yapılması
 • Hostesler Misafirlere İkramlıklar Sunuyor
 • Kurdele, Makas, Tepsi
 • Kolonya Ve Lokum İkramı
 • Kokteyl Bistro Masası Süslenmiş 4 Adet
 • Mehteran Takımı Gösterisi Veya
 • Bando Takımı Gösterisi

Kampanyalı Açılış Organizasyon Fiyatlarımızı Öğrenin.

açılış organizasyon kampanyası indirimli fiyat
Cafe Açılış Organizasyonu Hostes Kiralama, Balon süsleme Ve Kokteyl Masası Kiralama

Açılış Organizasyonu Standart paket

 • Palyaço Servisi
 • Palyaçonun Broşür Dağıtımı
 • Hostes Temini İle Müşteri Karşılama
 • Papatya Balon Süslemesi
 • Zincir Balon Süslemeleri 20 Mt.
 • Dükkanın Genel Süslemesi
 • 100 Metre Bayrak Süsleme
 • Ses Sistemi Kiralama İle
 • Anonsların Yapılması, Müzik Çalınması
 • Kurdele, Tepsi Ve Makas
 • 4 Adet Kokteyl Bistro Masası
İstanbul Açılış Organizasyon fikirleri balon süslemeler

Açılış Kampanyalı Fiyatlarımızı Soramadan Karar Vermeyin

Açılış Organizasyon Paket Fiyatları
Açılış Ekonomik Paket Fiyat6.000 TL – 6.500 TL
Dükkan Açılışı Standart Paket7.000 TL – 7.500 TL
İşyeri Açılışı Silver Paket8.000 TL – 9.000 TL
Mağaza Açılış Gold Paket Fiyatı9.000 TL – 10.000 TL
Tam Paket Açılış Organizasyonu12.000 TL – 14.000 TL
Butik Dükkan açılışı

Dükkan Açılış Organizasyonu Nasıl Yapılır?

Açılış Organizasyonlarında Balon Süsleme, Zincir Balon, Papatya Balon Süsleme, Bayrak Süsleme Yapıyoruz. Dükkanın Önünde Ses Tesisatı Kurulumu Yapıyor, Müzikleri çalıyoruz. Ayrıca Palyaço, Şişme Palyaço ve Tahta Bacak Kiralama İle En İlgi Çekici açılış Organizasyonlarını yapıyoruz. Kokteyl Masaları Ve Üstünde İkramlıklar Koyuyoruz. Bando Takımı Kiralayarak en coşkulu şarkıları çalarak Açılışa Muhteşem Bir Coşku Katıyoruz.

dükkan açılışı mehteran ekibi

Açılış Organizasyonu Animasyon Ekibi Kiralayabilirsiniz

İşyeri Açılış Törenlerinde Mutlaka Olması gerekenlerden Olan animasyon Ekipleri Programlara renk ve değer katmaktadır. Palyaço ekibi İle Anonslar yapılıyor müzik ile palyaçolarımız danslar yapıyorlar. Tahta Bacak ve jonglör gösterisi yanında ilizyonist ve sihirbaz gösterileri yapıyoruz. Yine Karagöz Hacivat Tiyatrosu Yanında Aşuk Maşuk Gösterileri yapmaktayız. Animatör Ekiplerimizden, istediğinizi seçerek En Eğlenceli Ve coşkulu organizasyonlar Yaptırabilirsiniz.

açılış dükkan açılışı

Açılış Organizasyonu Kokteyl Masası Kiralıyoruz

Dükkan Açılış Organizasyonları İstanbul’un İlçelerinde Sizlere Hizmet Veriliyor. Açılış Organizasyonu Adına İhtiyaç Duyduğunuz Herşey Organizasyon Firmamız Tarafından Karşılanıyor. İyi Planlanmış Bir Açılış Organizasyonu Sizin Ve Dükkanınızın Kalitesini Ortaya Koyar. Yıllarca Sürecek Bereketli İşlerin Başlangıcı Olacaktır. Kokteyl Masaları Sayı Olarak Kaç Adet İsterseniz Gönderebiliyoruz. Masa Örtü Renklerini İstediğiniz Gibi Tercihinize göre gönderiyoruz.

restorant açılış organizasyonu

Dükkan Açılış Organizasyonu Fiyatları Çok Ucuz

Dükkan Açılış Organizasyonu Ve Mağaza Açılış Organizasyonlarında Sizlerin Ve Müşterilerinizin Unutamayacağı Açılış Organizasyonları Gerçekleştirmekteyiz. Hilal Organizasyon Marka Ve Tecrübesiyle Sizde Açılış Organizasyonlarınızı Şansa Bırakmayın. Siz İsteyin Biz Tasarlayalım Muhteşem Bir Açılış Organizasyonu Gerçekleştirelim.

dükkan açılış organizasyonu balon süslemeleri

%20 ye varan indirimli açılış Organizasyon fiyatlarımızı öğrenmeden Karar vermeyin.

Açılış Organizasyonu Fikirleri Ve Zincir balon Süslemeleri

Trio Müzik Grubu İle Misafirlere Karşılama Yapıyoruz. Dükkan Açılış Organizasyonu Deyip Geçmeyin Büyük Düşünün Güzel Ve İyi Tasarlanmış Bir Dükkana İyi Bir Açılış Organizasyonu Yakışır. Açılış Organizasyonu Müşterilerinizin İlgisini Mağazanıza Çekecektir. Dükkan Ve Mağaza Açılışları Zincir  Balon Süslemeleri Ve Palyaçolarımızla İlgi Odağı Haline Gelecektir.

dükkan açılış organizasyonları

İşyeri Açılış Organizasyonu İstanbul

İşyeri, mağaza Açılış ya da dükkan açılışlarında en fazla önemli olan şeylerin başında, gelecek olan misafirlerin hem en iyi şekilde ağırlanması hem de dikkatlerini başarılı bir şekilde üzerine çekmek gelmekte. Bunu bilen mağaza ve iş yeri sahipleri de artık açılış organizasyonu konusuna daha öncesinde olmadığı kadar fazla özen gösteriyorlar.

açılış organizasyon paket fiyatları

Açılışlarda 20 Yıllık Deneyim Ve Tecrübe İle Hizmet Veriyoruz

Dükkan Ve İşyeri Açılış Organizasyonu Hizmetimiz Sadece İstanbul İçindedir. Açılış Organizasyonlarında Gelip Dükkanınıza Bakıp İhtiyaç Duyacağınız Tüm Planlamayı Ve Düzenlemeyi Yapıp Ona Göre Çalışma Yapıyor, ona göre fikirler sizlere sunuyoruz. Açılışla Alakalı Detaylar Tarafımızdan Sizlere Sunuluyor.

dükkan ve mağaza açılışları süslemeler

En İyi Dükkan Açılış Organizasyonları İçin Arayın

Geçmiş dönemlerde kötü ve başarısız açılış organizasyonları için istenilen yerler ile anlaşılamadığı için ortaya çıkan sonuçlar ne yazık ki profesyonellikten çok uzakta oluyorlar. Böyle olunca da açılışlarda en iyi sonuçların elde edilmesi adına araştırmalar daha öncesinde hiç olmadığı kadar derinleşmeye başlamış durumda. Her bir araştırmada önemli olan ilk şey, açılışta herhangi bir sorunun olmasının etkili şekilde engellenmiş olmasıdır. Dolayısıyla hangi kategoride ya da boyutta olduğu fark etmeden her türlü açılış için mümkün olan en doğru programın yapılması gerekmekte.

istanbul açılış organizasyon fiyatı

Mağaza Açılış Organizasyon İçeriklerinde Neler Var?

Açılış organizasyonu söz konusu olduğu zaman yapılacak olan şeyler daha öncesinde hiç olmadığı kadar kolay bir hale gelmiş durumda. Sizlerin istediğiniz tarzdaki açılış organizasyonunun en etkili şekilde hazırlanabilmesi adına buradayız ve hizmetlerimizi size sunmaya devam etmekteyiz. Bu aşamada sizin yapmanız gereken şey sunduğumuz hangi hizmetleri tercih edeceğinize karar vermek olmalı. Yıllardır Kaliteden Ödün Vermeden, Her Zaman En Şık Ve Gösterişli Açılışlara İmza Atıyoruz.

en şık açılış organizasyonları

Dükkan Açılışlarında İkram Arabaları Getiriyoruz.

Açılışlarda Gelen Müşterilere ikram edebileceğiniz ikramlıklarla dükkana ilgi çekici hizmetler sunulabiliyor. İkram Arabalarında Sunduğumuz Hizmetler; Pamuk Şekeri Dağıtımı Hizmeti, Osmanlı Macunu İkramı, Patlamış mısır servisi, Osmanlı Şerbeti Hizmeti, Bardakta Mısırcı, Maraş Dondurması müşterilere verilmesi gibi birçok ikramlıklar davetlilere servis edilerek açılışı bir festival havasına çeviriyoruz.

zincir balon süslemesi açılış organizasyonu

2024 Yılında da En Gösterişli Açılış Organizasyonları Yapmaktayız

Açılış Program paketleri içerisinde yer alan palyaço kiralama, ses sistemi kurulumu, balonlar ile mağaza süslemesi, zincir balon süslemesi, palyaço broşür dağıtımı, bayraklarla süsleme gibi hizmetlerin yanı sıra isteğe bağlı olarak Müzik Grubu Ve Trio Ekibi gösterisi gibi farklı etkinlikler de yine kolaylıkla Açılış organizasyon programının içerisinde yer alacaktır. İşyeri Açılış Organizasyonlarında Mehter Takımı Kiralama Ve Bando Takımı Kiralama Hizmetimiz Mevcuttur.

Açılış Organizasyonu Fiyatları

İstanbul’da İşyeri Açılış Organizasyonu Yaptırmak için En Doğru Adres

20 yıldır organizasyon sektöründe hizmet veren Hayat Organizasyon şirketimiz dükkan işyeri ve mağaza açılışlarında her zaman sizlere Hizmet sunmanın gururunu yaşıyor. Renkli balon süslemeler, bayrak flama süslemeleri yanında Kokteyl ve bistro masalarla ikramlarınızı sunabilirsiniz. Bando takımları ve mehteran takımları ile coşku ve heyecanı açılışlarda tüm müşterilerinizi yaşatıyoruz. Palyaço animatör tahta bacak ve jonglör gösterileriyle açılışlar ve panayıra dönüyor. İsteyin En Muhteşem Açılışları Yapalım.

İşyeri Açılış Organizasyonu Mehter Takımı Gösterileri

Dükkan Açılış Organizasyonu Mehter Takımı İşyeri Açılış Etkinliklerinde Sıkça Talep Gören Ve Organizasyonlara Renk Katan Mehter Takımı Kiralama İçin bizimle iletişime geçin. 8 – 10 – 12 Ve 15 kişilik mehter takımı kadrolarımızı bizden talep edebilirsiniz. İster dükkanın önünde, ister işyerinin olduğu sokakta yürüyüş yaparak açılışın olduğunu tüm ahaliye bildiriyoruz. Coşku Ve heyecanın eksik olmadığı mehteran ekibi gösterileri ile sizde en muhteşem açılış organizasyonlarına imza atın.  

2000 Yılından Beri Dükkan Açılış Organizasyonlarını Sıfır Hata İle Yapıyoruz.
dükkan açılış organizasyonları İstanbul

Açılış Organizasyonu İle Sıkça Sorulan Sorular

 1. Açılış Etkinliklerinde Hangi Balon Rengini Kullanmalıyız? Balon Rengini Dükkanın Tabela Rengi İle Alakalı Uyumlu Olmalıdır.
 2. Açılış Organizasyonunu Hangi İlçelerde Hizmet Veriyorsunuz? İstanbul’un Hem Avrupa Yakası Ve Hemde Anadolu Yakasında Tüm İlçelerde Balon Süsleme Hizmeti vermekteyiz.
 3. Açılış Programlarında Neler Yapmalıyız? Açılışta Zincir Balon Süslemeleri, Ses Sistemi Kurulumu müziğin çalınması, kokteyl ve bistro masaları, hostes ve palyaço animatörler ile en özel açılışları yapmaktayız.
 4. Dükkan Açılışlarında Neler İkram Etmeliyiz? Yiyecek Olarak Kurabiye, Kanepe, Sandviç, Kuruyemiş, Tatlı ve pasta ikramı yaparken, içecek olarak kola, fanta, su, ayran, gazoz ve meyve suyu ikram edebilirsiniz.
dükkan açılışı balon süsleme hizmeti

İstanbul’un En Büyük Açılış Organizasyonları, Firmamız tarafından Yapılmaktadır. 0532 692 98 48