Ramazan Ayı Etkinlikleri

Ramazan Etkinlikleri Ve Ramazan Ayı Programları

Ramazan Ayı Etkinlikleri Animasyon Gruplarımızdan Olan Nasrettin Hoca, Karagöz Hacivat Kiralama Ve Palyaço Kiralama Hizmeti Organizasyon Firmamız Tarafından Verilmektedir. Ramazan Programlarının Son Yıllarda Vazgeçilmezi Olan Pamuk Şeker Arabası, Patlamış Mısır Arabası Ve Popcorn Arabası Kiralama Hizmeti Vermeye devam Ediyoruz.

ramazan etkinlikleri pamuk şekerci kiralama

Karagöz Hacivat Gösterileri

Ramazan Etkinliklerinde Mehter Takımımızla Eski Zamanları Yaşatıyoruz. Yine Osmanlı Macunu Ve Osmanlı Şerbeti Dağıtımı Tarafımızdan Yapılmaktadır. Yaz Aylarında Maraş Dondurmacısı Hizmetimiz de Mevcuttur. Çocukların Çok Sevdiği Ve Vazgeçemediği Elma Şekerci Ve Kağıt Helvacımız Hizmete Devam Ediyor. Ramazan Ayının Vazgeçilmezi Hacivat karagöz gösterileri Devam Ediyor.

Ramazan Ayı Program Fiyatlarımız Hakkında Bilgi Alın.

Ramazan Organizasyonlarında Halka Açık Mekanlarda Yani Çadırlarda Ateşbaz Gösterileri, Tahta Bacak Gösterisi Ve Aşuk Maşuk Gösterileri Halkımız Tarafından İlgiyle İzleniyor. Bizleri Eskilere Götüren Orta Oyunu Ve İbişle Memiş Tiyatro Gösterisi İzleyenlerin Beğenisi Kazanıyor. Osmanlıdan Gelen En Eski Askeri Bando Olan Mehteran Takımı Coşkuyu Zirvelere Taşıyor. Ayrıca Toplarla Yapılan Jonglör Gösterisi Ve Pandomim Gösterisi İlgi Odağı Olmaya Devam Ediyor. Semazen Gösterileri Halkımıza Maneviyat Ve Huzur Aşılıyor İzleyenleri Hz Mevlananın Düşüncesine Ulaştırıyor. İlahi Grubu Ve Tasavvuf Grubumuzun Eserleri Bizleri İlahi Aşka Sürüklüyor.

İstanbul Ramazan Ayı Programları %100 Müşteri Memnuniyeti

Ramazan Ayında Yaptığımız Ramazan Etkinlikleri İle Ekip Ve Ekipmanlarla Sizlere Yardımcı Oluyoruz. Ramazan Etkinliklerinde Verdiğimiz Hizmetler Hakkında Geniş Bilgi Almak İçin Bizi Arayın. Ramazan Ayı Etkinliklerinde Özellikle İlahi Grubu, Semazen Grubu Ve Mehter Takımlarımızla Hizmet Veriyoruz. Ramazan Ayının Maneviyatı Ve Ramazan Ayının Canlı Ve Sıcak Gecelerinde Hilal Organizasyon Olarak Ekiplerimizle Renklendiriyoruz.

Ramazan Ayı Etkinlikleri Fiyatları %20 İndirimli

Nasrettin Hocadan, Orta Oyununa, Mehter Takımlarımızdan Karagöz Hacivat Gösterilerine Kadar Bir Çok Etkinlik Ve Gösteri Tarafımızdan Gerçekleştirilmektedir. Ramazan Ayının Vazgeçilmezi Olan Ramazan Etkinlik Organizasyonları İle Ramazan’ın Ruhuna Uygun Organizasyonlar Yapıyoruz. Ramazan Ayı Etkinlik Organizasyonları nelerdir? Bizden bilgi alın. İstanbul’da ramazan bir başka geçer. yıllardır ekip ve ekipmanlarla ramazan ayında sizlere hizmet veriyoruz.

Ramazan Ayı Etkinlikleri İçin Bizimle İletişime Geçin. 0532 692 98 48