Ramazan Ayı Etkinlikleri

Ramazan Etkinlikleri Ve Ramazan Ayı Programları

Ramazan Ayı Etkinlikleri Animasyon Gruplarımızdan Olan Nasrettin Hoca, Karagöz Hacivat Kiralama Ve Palyaço Kiralama Hizmeti Organizasyon Firmamız Tarafından Verilmektedir. Ramazan Programlarının Son Yıllarda Vazgeçilmezi Olan Pamuk Şeker Arabası, Patlamış Mısır Arabası Ve Popcorn Arabası Kiralama Hizmeti Vermeye devam Ediyoruz.

Karagöz hacivat gösteri organizasyonu

Karagöz Hacivat Gösterileri

Ramazan Etkinliklerinde Mehter Takımımızla Eski Zamanları Yaşatıyoruz. Yine Osmanlı Macunu Ve Osmanlı Şerbeti Dağıtımı Tarafımızdan Yapılmaktadır. Camilerde Teravih çıkışlarında Hayır lokması dağıtımları da yapmaktayız. Yaz Aylarında Maraş Dondurmacısı Hizmetimiz de Mevcuttur. Çocukların Çok Sevdiği Ve Vazgeçemediği Elma Şekerci Ve Kağıt Helvacımız Hizmete Devam Ediyor. Ramazan Ayının Vazgeçilmezi Hacivat karagöz gösterileri Devam Ediyor.

ramazan etkinlikleri Osmanlı şerbeti

Ramazan Ayı Program Fiyatlarımız Hakkında Bilgi Alın.

Ramazan Organizasyonlarında Halka Açık Mekanlarda Yani Çadırlarda Ateşbaz Gösterileri, Tahta Bacak Gösterisi Ve Aşuk Maşuk Gösterileri Halkımız Tarafından İlgiyle İzleniyor. Bizleri Eskilere Götüren Orta Oyunu Ve İbişle Memiş Tiyatro Gösterisi İzleyenlerin Beğenisi Kazanıyor. Osmanlıdan Gelen En Eski Askeri Bando Olan Mehteran Takımı Coşkuyu Zirvelere Taşıyor. Ayrıca Toplarla Yapılan Jonglör Gösterisi Ve Pandomim Gösterisi İlgi Odağı Olmaya Devam Ediyor.

ramazan etkinliği Karagöz Hacivat kiralama

İstanbul Ramazan Ayı Programları %100 Müşteri Memnuniyeti

Ramazan Ayında Yaptığımız Ramazan Etkinlikleri İle Ekip Ve Ekipmanlarla Sizlere Yardımcı Oluyoruz. Ramazan Etkinliklerinde Verdiğimiz Hizmetler Hakkında Geniş Bilgi Almak İçin Bizi Arayın. Ramazan Ayı Etkinliklerinde Özellikle İlahi Grubu, Semazen Grubu Ve Mehter Takımlarımızla Hizmet Veriyoruz. Ramazan Ayının Maneviyatı Ve Ramazan Ayının Canlı Ve Sıcak Gecelerinde Hilal Organizasyon Olarak Ekiplerimizle Renklendiriyoruz.

ramazan etkinliği tahta bacak

Ramazan İftar Organizasyonları

Ramazan İftar Programlarında Vereceğiniz iftar yemeklerinde misafirlerinize hoş bir manevi hava katmak için Tasavvuf Grubu, Semazen ekiplerimiz ve hocalar ile hizmet vermekteyiz. Ramazan ayında iftarda ezan okunmasını beklerken müzisyenlerimiz enstrümantal müzikler çalıp güzel bir ortam oluştururlar. Ezan okunduktan hemen sonra semazen gösterilerimiz başlar, sema programı ortalama 20 dakika sürer. Program ortalarında hacivat karagöz gösterisi ile gelen misafirlerde güzel bir tebessüm bırakmaktayız.

ramazan ayında semazen ekibi ve ilahi grubu

Ramazan İftar Programlarında Semazen Gösterileri

Gelen Misafirlerinize iftar programlarında semazen gösterileri yapmaktayız. Semazen Gösterileri Halkımıza Maneviyat Ve Huzur Aşılıyor, İzleyenleri Hz Mevlana’nın Düşüncesine Ulaştırıyor. İlahi Grubu Ve Tasavvuf Grubumuzun Eserleri Bizleri İlahi Aşka Sürüklüyor. Ramazanda ilahiler, semazen gösterileri, kuran, dua ve ezan okuyarak maneviyat dolu iftar programları yapıyoruz. Kampanyalı Ramazan Ayı Etkinlikleri Fiyatları %10 İndirimli fiyatlarımızı mutlaka sorun.

ramazan organizasyonu semazen gösterisi

Ramazan Organizasyonlarında Animasyon Ekipleri

Nasrettin Hocadan, Orta Oyununa, Mehter Takımlarımızdan Karagöz Hacivat Gösterilerine Kadar Bir Çok Etkinlik Ve Gösteri Tarafımızdan Gerçekleştirilmektedir. Ramazan Ayının Vazgeçilmezi Olan Ramazan Etkinlik Organizasyonları İle Ramazan’ın Ruhuna Uygun Organizasyonlar Yapıyoruz. Ramazan Ayı Etkinlik Organizasyonları nelerdir? Bizden bilgi alın. İstanbul’da ramazan bir başka geçer. Yıllardır ekip ve ekipmanlarla ramazan ayı organizasyonlarında sizlere hizmet veriyoruz.

ramazan ayı etkinlikleri

Ramazan Ayı Etkinlikleri Ve İftar Organizasyonları İçin Bizimle İletişime Geçin. 0532 692 98 48