Osmanlı Macunu Kiralama

Osmanlı Macunu Kiralama Sipariş Ve Satışı

Osmanlı Macunu Kiralama k İstiyorum Diyorsanız Şirketimiz İle İrtibatta Olun. Özel Organizasyonlarda Misafirlerinize İkram Edebileceğiniz Osmanlı Macunu İle Farklı Programlara İmza Atın. Osmanlı Macununu 5 Farklı Şekilde Sunum Yapmaktayız Ve Sizlere İkram Etmekteyiz. Osmanlı Macunu En Ucuz Fiyatlar 1.500 TL’den Başlıyor.

osmanlı macunu imalatı

Macun Hizmetini Nerelerde Veriyoruz?

 1. Ramazan Ayı Etkinlikleri
 2. Sünnet Düğün Organizasyonu
 3. Doğum Günleri Etkinliği
 4. Dükkan Açılış Organizasyonları
 5. Okul Şenlikleri Ve 23 Nisan Etkinlikleri
 6. Şirket İçi Motivasyon Programları
Osmanlı Macun Fiyatları

Tarihi Osmanlı Macun Şekeri Kendi Üretimimizdir.

Osmanlı Macuncusu Kiralama Ve Stand İkramlarımızı Otantik Kıyafetli Elemanlarımız Tarafından Sizlere Servis Edilmektedir. Osmanlı Macunu Siparişlerinizi En Az 5 Gün Önceden Rezervasyon Yaptırmanız Gerekmektedir. Macun Şekeri Diye Bilinen Osmanlı macunu, Osmanlıda Çocuklar Şeker Olarak Tüketirlermiş, Bizlerde Günümüzde Osmanlıdan Günümüze Gelen Osmanlı Macun Şekerini Sizlere Ulaştırıyoruz.

Osmanlı Macun Çeşitlerimiz

 1. Kivili
 2. Limonlu
 3. Portakallı
 4. Çilekli
 5. Vanilyalı
 6. Elmalı
 7. Vişneli
Osmanlı macunu toptan satış

En Organik Osmanlı Macunu İmalatını Yapıyoruz

Günümüzde oldukça önemli sayılmakta olan organizasyonlar, kusursuz bir şekilde düzenlenmeli ve kusursuz bir şekilde gerçekleştirilmelidir. Şirketimiz bu konuda organizasyon sahiplerine en iyi bir şekilde hizmet göstermekte olup, birçok avantajlar sağlamaktadır. Toptan Macun Siparişleri İçin İletişime Geçin. İşinin Ehli Uzman Macun ustalarımız En Hijyenik Ve Organik Macun İmalatını Yapıp Toptan Sizlere Sunuyor.

Macuncu Nasıl Kiralayabilirim?

Osmanlı macunu dağıtım hizmetini uzun yıllardan beridir organizasyon şirketi olarak tüm etkinlik davetlerde ikramlarda bulunuyoruz. Osmanlı’dan günümüze gelen bu lezzeti yeni nesle ulaştırmak adına elimizden geleni yapıyoruz. İstanbul’da Yerli ve yabancı turistlerin Beğenisine sunduğumuz bu lezzeti sizler de organizasyonlarda misafirlerinize ikram edebilirsiniz. Birbirinden farklı 5 çeşidiyle sizlere sunduğumuz bu lezzeti mutlaka deneyin. Osmanlı’da olduğu gibi günümüz insanı da bu lezzeti severek tüketmektedir, siz de haftanın 7 günü bizi arayarak organizasyonlarınıza davet edebilirsiniz. 

Macuncu İletişim Hattı. 0532 692 98 48

osmanlı macuncuları İstanbul

Osmanlı Macunu Fiyatları %10 İndirimli

Şirketimiz organizasyonlara Macun Kiralama hizmeti de, sunmaktadır. Şirketimize başvurmanız taktirde diğer şirketlerin aksine şirketimiz size en uygun fiyatlarla organizasyon malzemeleri kiralama şansı vermektedir. Osmanlı macunu kiralayan organizasyon sahipleri, organizasyon saatini ve yerini söylemektedir. Bunun üzerine şirketimiz Osmanlı macununu, organizasyon saatinde organizasyon alanına göndermektedir. Kiralamış olduğunuz hizmetlerimiz, kendi servislerimizle organizasyon alanına gönderilmektedir. Bunun için şirketimiz sizden herhangi bir ekstra ücret talep etmemektedir.

macun fiyatı ne kadar İstanbul

Osmanlı Macuncusu Kiralama Fiyatımız Çok Uygundur.

Osmanlı macunu, özellikle son yıllarda organizasyonların vazgeçilmezlerinden biri olmuştur. Şirketimiz bu konuda size en iyi bir şekilde yardımcı olabilmektedir. Özellikle uzun yıllardan beridir organizasyon planlaması ve organizasyon malzemeleri kiralama hizmetleri sunmakta olan şirketimiz, müşterileri için oldukça fazla avantajlar sağlamaktadır. Dilediğiniz zaman şirketimizi arayabilir, veya şirketimizin iletişim numaralarından şirketimize ulaşabilirsiniz.

Osmanlı macuncusu kiralama servisi

Osmanlı Macunu Dağıtım Hizmeti İçin Bize Ulaşın

Dilediğiniz her konuda size yardımcı olabilecek şirketimiz, organizasyon planlanmasında ve diğer organizasyon malzemelerinin kiralamasında da size yardımcı olacaktır. Özellikle Osmanlı Macunu Kiralama Ve organizasyon planlaması işinde profesyonel kişiler tarafından yapılmalıdır. Bu nedenle şirketimize başvurmanız sizin yararınıza bir durum olacaktır. Şirketimiz çalışanları organizasyonlarınızı en sorunsuz bir şekilde düzenleyerek dilediğiniz organizasyon malzemelerini organizasyon alanınıza yerleştirmektedir. Minimum Macun Fiyatlarımız 1.200 TL’den Başlamaktadır.

osmanlı macunu nereden alırım

Osmanlı Macun Dağıtım Fiyatları Ne Kadar?

 • 100 Kişilik Macun Dağıtımı Ücreti 1.400 TL
 • 200 Kişilik Osmanlı Macunu İkramı Fiyatı 1.600 TL
 • 300 Kişilik Osmanlı Macun Servisi Hizmeti 1.800 TL
 • 400 Adet Macun Dağıtımı Fiyatımız 2.000 TL
 • 500 Adet Macun Dağıtım Servisi 2.200 TL

Osmanlıdan Gelen Günümüze Gelen Tatlardan Olan, Osmanlı Macuncusu Kiralama Hizmeti İçin Bizi Arayın. 0532 692 98 48