sünnet düğün mehter takımı taht yeniçeri

İstanbul Sünnet Düğünlerinin En Hesaplısı Bizde

İstanbul Sünnet Organizasyonu Şirketi Olarak En Kaliteli Programları Yapıyoruz. Hilal Organizasyon Olarak Tüm İlçelerde Mekan Ve Salonlarda Binlerce Sünnet Organizasyonuna İmza Attık Kaliteli Ve Deneyimli Organizasyon Çalışanlarımız Sizlere En İyisini Sunmak için yıllardır çalışıyoruz. 7.000 TL’den Başlayan Sünnet Organizasyon Paket Fiyatları.

pamuk şekeri dağıtımı sünnet düğünü

İstanbul Sünnet Organizasyonu Hizmetleri

İstanbul sünnet organizasyonlarında palyaço kiralama, zincir balon süslemeleri, mehter takımı ve taht yeniçeri kiralama servisi için bizden bilgi alın. Sünnet Organizasyonun olduğu gün 2 saat önce mekana gelir, balon süslemelerini en şık haliyle yaparız. Sonrasında taht kurulumunu yaparak, palyaçomuz hazırlığını yapar program başlamasıyla biz görevimize başlarız.

sünnet organizasyon sünnet tahtı süsleme

Sünnet Organizasyonu Balon Süslemeleri Yapıyoruz

Sünnet düğün organizasyonlarını 17 yıldan beridir yapmaktayız. tecrübemizi sizin sünnet düğün organizasyonlarında da yapmak isteriz. sünnet organizasyonunu başından sonuna kadar tüm detayları planlayıp uygulamaya koyuyoruz. Sünnet Düğünlerini Panayırlara Çeviriyoruz. Tahta Bacak, Palyaço, İlizyonist Kiralama, Pamuk Şeker Arabaları, Patlamış Mısır arabaları Ve Süslemeler İle Sünnet Merasimleri Çok Keyifli Bir Hale Geliyor.

İstanbul Sünnet Organizasyonu fiyatları

Sünnet Organizasyonlarından %100 Memnun Kalacaksınız

Ses sistemi kurulumu, palyaço animatörler, sünnet koltuğu ve yeniçeri askerleri ve mehteran takımı ile ihtişamlı programlar yapıyoruz. Zincir balon, papatya balon ve balon ağacı gibi süslemeler yapmaktayız. En mutlu ve özel zaman diliminde size ve tüm dostlarınıza en iyi Sünnet organizasyonları yapmaktayız. Hep hatıralarda kalacak hep güzel hatırlanacak programlar Yapmak İçin Biz Buradayız.

sünnet düğünü hacivat karagöz kiralama

Sünnet Düğün Organizasyonlarında Yeniçeri Askerleri Kiralayın

Son Yıllarda sünnet düğünlerine renk katmak ve farklılık katmak için yeniçeri askerleri ile taşıma tahtı üzerinde sünnet olan yavrumuzu taşıyoruz. Arkadan gelen mehteran ekibi ile muhteşem ve ihtişamlı salona giriş yapıyoruz. En güzel taht modelleri yanında, en şık yeniçeri kostümleri ile gelen misafirlerin büyük beğenisi kazanmaktayız. Mehter Takımı Ve Yeniçeri Askeri kiralamak için bizimle iletişim kurun.

sünnet tahtı yeniçeri askeri ücretleri

Sünnet Düğün Programlarında Neler Var?

Sünnet düğünü yaptırmak isteyen tüm müşterilerimize en iyi hizmeti sunarken en iyi fiyatları veriyoruz. İstenilen taht modeli yanında istediğiniz renkte balon süslemeleri yapıyoruz. Yine palyaço oyun ablası ve ilizyonist sihirbaz kiralama hizmeti de veriyoruz. Masa Sandalye Süsleme ve Kiralama servisi yanında ses sistemi kiralama hizmeti veriyoruz. Arayın detaylar hakkında geniş bilgi alın.

sünnet tahtı kiralamak istiyorum

Sünnet Organizasyonlarında Animatör palyaço Kiralama

İstanbul’da yapacağınız sünnet düğün organizasyonlarında palyaço ekiplerimiz renk katıyor. Birbirinden deneyimli palyaçolar sünnete gelen çocukları inanılmaz eğlendiriyor. Oyunlar, Yarışmalar, danslar, sosis balon dağıtımı, yüz boyamaları yanında sandalye kapmaca, halat çekme, deve cüce ve çuval yarışı gibi oyunlarda oynanmaktadır. Palyaçoların yanında sihirbaz kiralama, buble show ve tahta bacak gösterileri yapmaktayız.

kiralık palyaço fiyatları istanbul

Sünnet Düğün Organizasyonunda Neler Var?

  • Taht Kiralama Servisi Ve Yeniçeri Askeri Hizmeti
  • Palyaço Kiralama Servisi
  • Yüz Boyama Etkinliği, Sosis Balon Dağıtımı
  • Mehteran Ekibi Gösterisi, Bando Takımı Programı
  • Zincir Balon Süslemesi, Papatya Balon Süslemeleri
  • Fotoğraf Çekimi, Kamera Çekimi Sünnetin tamamı
  • Ses Sistemi Kurulumu Ve Orkestra Ekibi Kiralama
  • Tahta Bacak Kiralama, İllüzyonist Gösterisi Hizmeti
  • Halk Oyunları Grubu Gösterisi Organizasyonu

İstanbul Sünnet Düğün Organizasyonu Fiyat Ve Ücretler İçin İletişime Geçin. 0532 692 98 48