işyeri açılışı zincir balon süslemeleri

Avcılar Açılış Organizasyonu

Avcılar Dükkan Açılışı Ve İşyeri Açılışları

Avcılar Açılış Organizasyonu İle İşletmenin ilk gününde müşterilerin memnun kalmasını her işletme sahibi istemektedir. Bu da harcadıkları ücret ve emekten dolayı da en doğal haklarıdır. Hilal Organizasyon olarak bizler müşterilerinizle buluşacağınız bu ilk günde sizle onlar arasında bir nevi köprü vazifesi görerek sizlere bu gününüzde tam destek sağlamak arzusundayız. Açılış Organizasyon Programlarında 7/24 her zaman hizmetinizdeyiz.

açılış organizasyonu pamuk şeker dağıtımı

Avcılar Açılış Organizasyonu Fiyatları

Hilal Organizasyon olarak gerçekleştirdiğimiz açılış organizasyonlarında neler yaptığımızdan kısaca bahsedecek olursak;

  • İşletmenizi balonlar ile süsleyerek açılış havası oluşturabilir ve işletmenin açıldığı mahallede bir çeşit şenlik havası oluşturarak dikkatleri işletmenizin üzerine çekebiliriz.
  • İşletmenizin iç tarafını süsleyebilir ve bazı ürünleri odak noktası haline getirebiliriz.
  • İşletmenizin önüne izin alarak bir ses sistemi döşeyebilir ve buradan canlı müzik ile beraber müşterilerin dikkatini çekebiliriz.
  • Müzik ile beraber işletmenize mehteran grubu da getirebilir bu şekilde coşkulu bir açılış yapmış olabiliriz.
  • Mehteran ekibinin yanında balonlara uygun olacak şekilde palyaçolar ve animatörler getirebiliriz,
  • Bunun yanında işletmenizin bilgilerinin yer aldığı broşür dağıtarak müşterilerin aklında yer etmenize fayda sağlayabiliriz.
  • Aynı broşürde olduğu gibi işletmenizin bilgilerinin yer aldığı balonlar dağıtarak çocuklu ailelerin dikkatini de çekebiliriz.

Avcılar Açılış Organizasyon Hizmetleri

Avcılar’da En İlgi Çekici Dükkan Açılışları Sizleri Bekliyor

Dükkan Açılış Etkinliği hizmetlerimizle işletmenizin en özel gününde sizlerin yanınızdayız. Hilal Organizasyon olarak bizlerle iletişime geçebilir ve işletmenizin bu en güzel gününde sizlerin yanında olmamızı sağlayabilirsiniz. 7/24 hizmet vermekte olan işletmemiz hizmette sınır tanımamaktadır.

açılış organizasyon halk oyunları ekibi

Açılış Ekinliklerinde Neler Yapabiliriz?

Dükkân, işyeri ve mağaza açılışlarında sektörün zirve şirketlerinden olan Hilal Organizasyon 20 yılı aşkındır yaptığı organizasyon etkinlik ve davetlilerde her zaman adından söz ettirmiştir. Açılış organizasyonlarında gerekli olan tüm ekipman ve ekiplerle gelen müşteri ve misafirlere özel anlar yaşatmaktadır. En şık balon süsleme tasarımları, birbirinden şık kokteyl masası ve süslemeleri, animatör palyaço, hostes ve profesyonel ses sistemi kurulumu en muhteşem açılış organizasyonlarına imza atıyoruz.

restoran açılışı

Dükkan Açılış Organizasyonları Devam Ediyor

Ayrıca kokteyller için ikramlıklar ve içeceklerde yine firmamız tarafından sizlere sunulmaktadır. Sizler de son dakika sürprizleri ve olumsuzluklar yaşamamak adına kurumsal ve profesyonel organizasyon şirketimizden destek alabilirsiniz. Hilal Organizasyon İletişim Hattımızı Arayabilirsiniz. 0532 692 98 48 

İstanbul En Büyük Açılış Organizasyonları, Firmamız tarafından Yapılmaktadır. 0532 692 98 48