Lokma Arabası Kiralama

İstanbul Hayır Lokmacısı – Lokma Dökme Arabası Kiralama

Lokma Arabası Kiralama İle Lokma Döktürüp İnsanlara Dağıtıp Onları Hayır Dualarını Alabilirsiniz. Hayırlı İşlerde Acele Edin, Sevdiklerinizin Arkasından Hayır Lokması Döktürün. Ürünlerimizi Hijyenik Olarak Sizlere Servis Ediyoruz. Gönül Rahatlığı İle lokmalarımızı tüketip misafirlerinize ikram edebiliriniz. güvenilir Hizmet Ve Uygun Fiyat  Anlayışı İle Sizde Kalitemizi Fark Edin. İstanbul’un Her İki Yakasında Tuzla’dan Silivri’ye Kadar Her Noktada Yerimizi Almaktayız.

lokma arabası kiralama lokma döktürme

Lokma Hayrı Yaptırmak İstiyorum

Türk Mutfağının vazgeçilmezlerinden olan, geleneklerimizde önemli bir yer tutan sonsuz hayata uğurladığımız sevdiklerimizin arkasından döküp dağıttığımız hayır lokması ikramı sevaptır. Hayırseverler için biz yıllardır sizlerin istekleri doğrultusunda istedikleriniz konumlarda lokma döktürme servisini sunuyoruz. Lokma Piyasasının Lider Firması Olarak Sektöre Yön Vermeye Devam Ediyoruz.

lokma arabası kiralama fiyatları

Lokma Arabası Kiralama Fiyatları Ne adar?

İstanbul’un Tüm İlçe Ve Caddelerinde Mobil Lokma Arabaları İle Lokma Dökme Hizmeti Sorunsuz Bir Şekilde Devam Etmektedir. İster Cenazede, İster 7’si, 40’ı, ister Seneyi Devriyesi Fark etmeksizin istediğiniz her yere gelip nefis lokmalarımızı döküp dağıtıyoruz. 1.800 TL’den Başlayan Hayır Lokması Döktürme Fiyatlarımızı Öğrenmeden Karar Vermeyin. Kaliteden Ödün vermeden otomatik Lokma makineleri İle Döktüğümüz hayır Lokmalarını İnsanımıza Dağıtıyoruz.

İstanbul Lokma Döktürme Sipariş Hattını Arayın

Her Nerede Lokma Dökme İsterseniz İsteyin Biz O Bölgede Araçlarımız İle Gelip Hayır Lokması İkramı İçin Hazırlıklarımızı Yapıp Cemaatin Camiden Çıkması İle Birlikte Çıtır Lokmalarımızı Servis Etmeye Başlarız. Tüm Detaylar Ve Malzemeler Tarafımızdan Tedarik edilir. Tabak, çatal, hamur, şerbet, lokma ustaları hepsi Lokma İkramı Esnasında Lokma Arabamızda Bulunur. Merhumun Adını Led tabelaya Yazıp Kimin Hayrı Olduğunu Halkımıza Beyan Ederiz.

hayır lokma arabası kiralama fiyatları çok ekonomik

Hayır Lokması Döktürme Fiyatları Kaç Para?

  1. 500 Adet Lokma Dağıtımı Ücreti 1.800 Lira
  2. 700 Adet Hayır Lokması Fiyatı 2.000 Lira
  3. 1.000 Adet Lokmacı Kiralama Ücreti 2.300 Lira
  4. 1.600 Adet Lokma Döktürme Fiyatları 2.800 Lira
  5. 2.000 Kişilik Lokma Dağıtımı Fiyat 3.200 Lira

Lokmacı Furkan Usta Olarak Hayır İşlerinizde Halkımıza Lokma Ve Pilav Dağıtımı Yaptırmak İsterseniz Şirketimiz Hizmetinizde. 0532 692 98 48