Lokma Arabası Kiralama

İstanbul Hayır Lokmacısı – Lokma Dökme Arabası Kiralama

Lokma Arabası Kiralama İle Lokma Döktürüp İnsanlara Dağıtıp Onları Hayır Dualarını Alabilirsiniz. Hayırlı İşlerde Acele Edin, Sevdiklerinizin Arkasından Hayır Lokması Döktürün. Ürünlerimizi Hijyenik Olarak Sizlere Servis Ediyoruz. Gönül Rahatlığı İle lokmalarımızı tüketip misafirlerinize ikram edebiliriniz. güvenilir Hizmet Ve Uygun Fiyat  Anlayışı İle Sizde Kalitemizi Fark Edin. İstanbul’un Her İki Yakasında Tuzla’dan, Silivri’ye Kadar Her Noktada Yerimizi Almaktayız.

lokma arabası kiralama lokma döktürme

Lokma Hayrı Yaptırmak İstiyorum

Türk Mutfağının vazgeçilmezlerinden olan, Saray Mutfağında Ve geleneklerimizde önemli bir yer tutan Lokma Tatlısını Halkımıza İkram Ediyoruz. Sonsuz hayata uğurladığımız sevdiklerimizin arkasından döküp dağıttığımız hayır lokması ikramı sevaptır. Hayırseverler için biz yıllardır sizlerin istekleri doğrultusunda istedikleriniz konumlarda lokma döktürme servisini sunuyoruz. Lokma Piyasasının Lider Firması Olarak Sektöre Yön Vermeye Devam Ediyoruz.

lokma arabası kiralama fiyatları

Lokma Arabası Kiralama Fiyatları Ne Kadar?

İstanbul’un Tüm İlçe Ve Caddelerinde Mobil Lokma Arabaları İle Lokma Dökme Hizmeti Sorunsuz Bir Şekilde Devam Etmektedir. İster Cenazede, İster 7’si, 40’ı, ister Seneyi Devriyesi Fark etmeksizin istediğiniz her yere gelip nefis lokmalarımızı döküp dağıtıyoruz. 4.000 TL’den Başlayan Hayır Lokması Döktürme Fiyatlarımızı Öğrenmeden Karar Vermeyin. Kaliteden Ödün vermeden otomatik Lokma makineleri İle Döktüğümüz hayır Lokmalarını İnsanımıza Dağıtıyoruz.

hayır pilavı dağıtımı lokmacı furkan

Nerelerde Hayır lokması Döktürebiliriz?

  • Özellikle insan trafiğinin yoğun olduğu cadde ve sokaklarda lokma dağıtmak en doğru olanıdır.
  • İlçe Merkezlerindeki büyük merkez camilerinde lokma dağıtarak daha çok insanın duası alınabilir.
  • Hastane ve üniversite kapılarında yine lokma dağıtmak daha çok insana ulaşmak açısından doğru olacaktır.
  • Kandil gecelerinde ve cuma namazı çıkışlarında camilerin önünde lokma tatlısı ikram edebilirsiniz.

İstanbul Lokma Döktürme Sipariş Hattını Arayın

Her Nerede Lokma Dökme İsterseniz İsteyin Biz O Bölgede Araçlarımız İle Gelip Hayır Lokması İkramı İçin Hazırlıklarımızı Yapıp Cemaatin Camiden Çıkması İle Birlikte Çıtır Lokmalarımızı Servis Etmeye Başlarız. Tüm Detaylar Ve Malzemeler Tarafımızdan Tedarik edilir. Tabak, çatal, hamur, şerbet, lokma ustaları hepsi Lokma İkramı Esnasında Lokma Arabamızda Bulunur. Merhumun Adını Led tabelaya Yazıp Kimin Hayrı Olduğunu Halkımıza Beyan Ederiz.

Hayır lokma arabası ne kadar

İstanbul’da lokma arabasında lokma ikram Etmek istiyorum diyenler Arasın

İstanbul’un birçok semtinde mobil ekiplerimizle hijyenik ve profesyonel dağıtımları yaparak sizlerden her zaman büyük bir beğeni alan firmamız 15 yıllık deneyim ve tecrübesini İstanbullulara aktarmaya devam ediyor. Lokma hayrı yaptırmak isteyen dostlarımız ve müşterilerimiz gönül rahatlığıyla bizlere rezervasyonlarını yaptırabilir fiyat tekliflerimiz hakkında bilgi alabilirler.

lokma döktürmek arasın

İstanbul’un Her Yerinde Lokma Dağıtımı Yapıyoruz

Modern mobil araçlar yine mobil modern lokma tezgâhları ve lokma makineleri ile el değmeden müşterilerimize en temiz hizmeti sunuyoruz. Camiler dışında düğünlerde, nişanlarda, açılışlarda, mevlit programları, kandillerde ve daha birçok organizasyon ve programda hayır lokması dağıtımları gerçekleştirmeye devam ediyoruz.

İstanbul Hayır Lokma Arabası kiralamak

Lokma Hayrı İle Ölmüşlerinizi Dualarla Yad Edin

Lokma Döktürmek Ve Hayırlara vesile olmak yapmanız gereken şey bize ulaşmanız. Lokmacı Furkan Usta Sektöründe lider firmalardan bir tanesidir. Lokma Dağıtımını 20 yıla yakındır uzman kadrosu ile yapmaktadır. Hayır işleri ve hayır yapmak isteyen herkese hizmet sunmaktayız. Lokma Döküp dağıtan firmamızı tercih eden hiç kimseyi mahcup etmedik ve ortada bırakmadık, Sizde kaliteli hizmet almak ve insanlara en çıtır ve leziz lokmaları dağıtmak için bizimle iletişim halinde olun.

lokma dağıtımı kaç para hayır lokması

İstanbul’da Hayır Lokması Döktürme Fiyatları Kaç Para?

  1. 500 Adet Lokma Dağıtımı Ücreti 4.000 TL – 4.500 TL
  2. 750 Adet Hayır Lokması Fiyatı 4.500 TL – 5.000 TL
  3. 1.000 Adet Lokmacı Kiralama Ücreti 5.000 TL – 5.500 TL
  4. 1.500 Adet Lokma Döktürme Fiyatları 6.000 TL – 6.500 TL
  5. 2.000 Kişilik Lokma Dağıtımı Fiyat 7.000 Lira – 7.500 TL

Lokmacı Furkan Usta Olarak Hayır İşlerinizde Halkımıza Lokma Ve Pilav Dağıtımı Yaptırmak İsterseniz Şirketimiz Hizmetinizde. 0532 692 98 48