tasavvuf grubu Kiralama

Tasavvuf Grubu Kiralama Fiyatları 7.500 TL

Tasavvuf Grubu Kiralama Programlarımızı Dini Düğünlerde, İslami Sünnet Organizasyonu, Nişan Merasim Organizasyonlarında Yapmaktayız. Yine Ramazan İftar Programları Ve Kına Organizasyon Törenlerinde Ekiplerimiz Sizlerin Yanında. Kaliteli Ve Kendini İspatlamış Birbirinden Başarılı Müzisyenler ve orkestra ekipleri ile 20 yıla yakındır sizlerle olmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

İstanbul tasavvuf ekibi kiralama hizmeti

Tasavvuf Grubu Program Paketleri

 1. 3 Kişilik Tasavvuf Grubu 
 2. (Kanun, Ney, Bendir)

Toplam Fiyat 7.500 TL

 1. 4 Kişilik Tasavvuf Ekibi
 2. (Kanun, Ney, Def, Ud)

Toplam Fiyat 10.000 TL

 1. 5 Kişilik Tasavvuf Grubu
 2. (Kanun, Ney, Bendir, Keman, Ud)

Toplam Fiyat 12.000 TL Tasavvuf Ekibi Program Süreleri Ortalama 3 Saat Sürmektedir.

ilahili düğün organizasyonları

Tasavvuf Grubu Kiralama Servisi

 • Tasavvuf grubu fiyatları ne kadar diyorsanız düğün organizasyonu ve sünnet organizasyonu yaptırmak istiyorsanız, tasavvuf müziği grupları hakkında bilgi almak isterseniz buradayız Ve Bize Ulaşmak İçin Arayın.
 • Kaliteli Ve Tecrübeli İlahi Müzik Grupları İle Tasavvuf Müziğinin En Güzel İlahilerini Seslendiriyoruz.
tasavvuf grubu düğün organizasyonu

İstanbul’un En İyi Tasavvuf Grubu Program Ücretleri Çok Ekonomik.

Tasavvuf Müziğinin En Güzel Eserlerini Müzisyen Ekiplerimiz Sizler İçin Seslendiriyor. Tasavvuf Müziği Sanatçıları Ve İlahi Sanatçıları Konservatuvar Mezunu Olup İşinde Başarılı Kişilerdir. Tasavvuf Musiki Grubumuz Ortalama 3 – 4 Saat Süren İlahili Programlar yapıyor. Ülkemizin Bir Çok Bölgesinde Ve Şehrinde Bulunan Tasavvuf Grubu, Semazenler Ve İlahi Gruplarımızla Gönüllere Hitap Eden Programlar yapıyoruz.

tasavvuf grubu düğün merasimi

İstanbul’da Tasavvuf Grubu Kiralama İle İlahili Düğünler Ve Semazenli Düğünler

Tasavvuf Grubu İle Gönül Dünyanıza Hitap Eden İlahi Nağmeleri Programlarınızda Misafirlerinize Dinletin. Yaptığımız Binlerce Program Ve Organizasyonla Misafirlerinize Manevi Anlar Yaşattık. Tasavvuf Grubu Yanında Semazen Grubu Gösterileri İle Organizasyonlarınıza Renk Ve Huzur Katın. İlahi Sanatçılarımız Ülkemize Malolmuş Ve İsim Yapmış Kişilerdir.

Tasavvuf Grubu Videolarımızı İzleyin.

tasavvuf grubu dini düğün

İstanbul Dini Düğün Organizasyonu Tasavvuf Grubu Programları

Tasavvuf Grubu Ekiplerimizdeki İstediğiniz Sazları Tercih Edebilirsiniz. Başlıca Enstrümanlarımız; Udi, Neyzen, Kanun, keman, İstediğiniz Müzik Grubu Sayısı Size Göre Belirlenir. Minimum 3 Kişiden, Maksimum 10 Kişiye Kadar Musiki Grupları İle Hizmet Veriyoruz. Türkiye’nin İlk Ve En Büyük İslami Düğün Organizasyon Firması Olarak, İstanbul Ve İlçelerinde Ayrıca Tüm Türkiye’de Binlerce Programa İmza Atan Hilal Organizasyon firması Olarak Çekinmeden Bize Ulaşabilirsiniz.

tasavvuf grubu ile sünnet düğünü

İslami Sünnet Düğün Organizasyonlarında Tasavvuf Ekibi Programları

Dini Sünnet düğünlerinde çocuklarınız palyaçolar oynarken gelen misafirlere en sevilen ilahileri enstrümanlarla müzisyenlerimiz çalıyor. Sünnet Organizasyonlarına tasavvuf grupları ve semazenler maneviyatlı programlar yapıyor. Sünnet düğünlerinde mehter takımı marşlar çalıyor, yeniçeri askerleri taht üzerinde sünnet çocuğunu taşıyıp salona muhteşem çıkışlar yapıyoruz.

Tasavvuf Grupları Ve İlahi Grubu İle Nerelerde Hizmet Veriyoruz?

İlahi Grupları İle Sünnet Organizasyonlarında En Sevilen İlahileri Okuyoruz. İlahi grubu Ve Tasavvuf Grubu Kiralama Hizmeti İle Dini Düğün Organizasyonlarında Yer Aldık. İlahi Ekibi Kiralama Servisi İle Nişan Organizasyonlarında Nişanlanan Çiftlerin Yanında En Güzel İlahi Eserleri Seslendiriyoruz. İslami Kına Gecesi Organizasyonlarında Bayan İlahi Grubu Ve Bayan Tasavvuf Grubu İle Sahne Almaya Devam Ediyoruz.

Tasavvuf Müzik Grubu İle Nerelerde Sahne Alıyoruz?

Ramazan Ayı Etkinliklerinde İlahi Grubu Programları Yapıyoruz. Kutlu Doğum Etkinliklerinde İlahi Grubunuz İlahileri Sizler İçin Seslendiriyorlar. Mevlevi Ayinleri Ve Mevlana’yı Anma Programlarında İlahi Grubu Ve İlahi Sanatçıları İlahi Eserleri Seslendiriyoruz. Mevlüt Ve Cemiyet Programlarında Ekiplerimiz İle En Güzel İlahileri Seslendiriyoruz. sizlerde mevlit okutmak ve mevlüt organizasyonu için bizden destek alın. Ayrıca Özel Gün Ve Gecelerinizde İhtiyaç Duyacağınız Tüm Programlarda İlahi Grupları Ve Tasavvuf Grupları İle Sizlere Hizmet Veriyoruz.

Tasavvuf Grubu İle İlgili Sıkça Sorulan Sorular.

 • Tasavvuf Grubumuzda Bulunan Enstrümanlar Nelerdir? Ud, Ney, Def, Bendir, Kanun, Klavye Ve Tamburdur.
 • İlahi Grubu Programlarınız kaç Saat Sürmektedir? Programlarımız Ortalama 3 Saat Sürmektedir.
 • İlahi Düğün Programlarında Neler Yapıyorsunuz? İlahiler Okunuyor, Semazen Grubu Gösterileri Yapıyoruz, Kuran, Sohbet Ve Dualar Okunuyor.
ilahi grubu ile islami düğün organizasyonu
 • İlahi Semazen Grubu Kiralama Fiyatları Ne Kadar? İlahi Ekibi Ve Semazen grubu Fiyatlarımız Ortalama 7.500 TL’den Başlamaktadır.
 • Tasavvuf Grubu Ve İlahi Grubu olarak Sadece İstanbul’da mı Hizmet Veriyorsunuz? İstanbul Merkez Başta Olmak Üzere Çevre İller Ve Tüm Türkiye’de Hizmet Veriyoruz.
 • İlahi Grubu isimleri Ve İlahi Sanatçılarının İsimleri Nelerdir? Ülkemizde İsim Yapmış Ve Bilinen Tüm İlahi Sanatçısı Ve İlahi Grupları İle Çalışmaktayız.
 • İlahi Grupları Ve Semazenler ile Sünnet Düğünleri ve Dini Düğünlere Katılıyor musunuz? Hilal Organizasyon Olarak Tüm İslami Organizasyonlara Ekiplerimiz İle Katılmaktayız.

Gibi Sorularınıza Detaylı Cevap Almak İçin Bizi Arayın Sizi Bilgilendirelim.

ilahi grubu ve tasavvuf grubu organizasyonu
Tasavvuf Grubu Ekipleri İle Dini Düğün Cemiyeti, İslami Nişan, Dini Sünnet Organizasyonlarınıza Çağırmak İçin Bizimle İletişime Geçin. 0532 692 98 48