Kına Tahtı Kiralama

Kına Koltuğu Kiralama Fiyatları 500 TL’den Başlıyor.

Kına Tahtı Kiralama Hakkında detaylı Bilgi Almak Ve Uygun Tarihler İçin Bizi Çekinmeden Arayın. Kına Gecesi Organizasyonlarında Kına Tahtı Kiralama Servisi Yanında Bindallı Kıyafetler Ve Kaftan Kiralama hizmetimizde vardır. Ayrıca Kına Tepsisi Ve Kına Aksesuarları İçin Yine Bizimle İletişime Geçin. İster Klasik Koltuk Şeklinde, İster Kafesli Koltuk Modelleri İle Kiralama yapmaktayız.

kına tahtı kiralama Kampanyası

Kına Tahtı Model Renkleri Nelerdir?

 1. Kırmızı
 2. Pembe
 3. Mor
 4. Beyaz
 5. Mavi
 6. Fuşya
kına tahtı kiralama kına gecesi

Kına Tahtı Kiralama Organizasyonu %20 ye Varan İndirimlerle

Sizde Kalite Ve Profesyonellik Arıyorsanız Şirketimizi Arayın. Kına Koltuğu Modelleri Ve Kına Tahtı Fiyatlarımız İçin Bizden Bilgi Alın. Ayrıca Kına Gecelerinizde Süsleme Ve Mekan Süsleme İşlerinizi İtinayla Yapmaktayız. islami kına gecesi organizasyonları sadece İstanbul içine hizmet veriyoruz. Kiralık Kına Koltuğu Ve Kına Tahtı Kiralama fiyatlarımız için arayın.

İstanbul kına koltuğu kiralama organizasyonu

Kına Tahtı Fiyatı Ve Ücreti Hakkında Bilgi Alın.

Kına gecesi, gelinlerin düğünden en az bir gün öncesinde yeni yaşamlarını kutladıkları güzel gecedir. Bu geceyi pek çok kişi düğün kadar önemsemese de son dönemlerde bu konuda ortaya çıkan değişikliklerden sonra artık kadınlar kına gecelerini daha öncesinde olmadığı kadar güzel bir şekilde geçirmek adına ciddi organizasyonlar yapmaya başladılar.

kına gecesi organizasyonu kına tahtı kiralama

Kına Gecesi Organizasyonu Süslemeleri

Buna bir de gelinin kız arkadaşlarının bir nevi bekarlığa veda partisi düzenlemek istedikleri zaman ortaya çıkan sonuçlar tahmin edilenden çok daha etkileyici olmaya başladı. Günümüzün kına gecesi konsepti denildiği zaman insanların akıllarına gelen şeylerden bir tanesi de taht kiralama işlemleri Ve Kına Mekanının Süslenmesi.

beyaz kına tahtı organizasyonu

İstanbul Kına Tahtı Kiralama Servisimize Ulaşın.

Bu tahtlar ağırlıklı olarak kırmızı renkte hazırlanıyor olsa da isteğe bağlı olarak farklı çeşitleri de bulunmaktadır. Yani sizler taht kiralamak istediğiniz zaman öncelikli olarak ne tarz bir konseptte kına gecesi planlamak istediğinize karar vermelisiniz. Daha sonrasında da seçilecek olan konsepte en uygun olacak kına koltuğu bünyemizde yer alan çeşitler arasından seçiminizi rahatlıkla yapabilirsiniz. Seçilecek olan taht isteğe bağlı olarak farklı şekillerde süslenebilmektedir.

kına tahtı modeli kırmızı

Kına Tahtı Süsleme Hizmeti

Böylece kına gecelerinizi daha öncesinde görmüş olduğunuz gecelerden çok daha etkili bir şekilde organize edebilirsiniz. Kına gecesi tahtı kiralandıktan sonra belirlenen gün ve saatte istenilen adrese sorunsuzca getirilecek, böylece taht ile alakalı insanların akıllarında herhangi bir soru işareti kalmadan bu geceyi organize etmiş olurlar. ayrıca kına tahtı süsleme hizmeti Hilal Organizasyon şirketimiz uzman ekipleri tarafından yapılmaktadır.

kına koltuğu fiyatları kına gecesi

Kına Tahtı Paketinde Neler Var?

 1. Kına Koltuğu
 2. Cibinlik Demiri
 3. Tül Ve Çiçekler
 4. 2 Adet Puf
 5. 2 Adet Yastık
 6. Kırmızı Halı
 7. Sehpa
 8. Kına Tepsisi
 9. 2 Adet Gelin Yolu Çiçekli
beyaz kına tahtı süsleme

Taht Kiralama Ve Kına Koltuğu Kiralama Ücretleri İçin Bizi Arayın Bilgi Alın. 0532 692 98 48

kiralık kına tahtı modelleri