islami kına gecesi organizasyon fiyatları

İslami Kına Gecesi Organizasyonu Ve Dini Kına Organizasyonu

kına tahtı kiralama

İslami Kına Gecesi Organizasyon Hizmetleri En İyi Fiyatlar

İslami Kına Gecesi Organizasyonu Ve Dini Kına Organizasyonu – İslami Kına Gecelerinde Verdiğimiz Hizmetler; Mekan Süslemesi Ve Mekandaki Masa Ve Sandalyelerin Süslenmesi, Kına Tahtı Kiralama Ve Kına Tahtı Süsleme İle Mekana Şık Bir Hava Katıyoruz. Bayan İlahi Grubu, Bayan Tasavvuf Grubu Ve Bayan Fasıl Grubu İle Sahnede Birbirinden Güzel Eserler Seslendiriyoruz. Ayrıca Bayan Semazen Ekibi, Bayan Sunucu, Bayan Hocalarla Kına Organizasyonuna Manevi Hava katıyoruz. Gelen Misafir Çocuklara Bayan Palyaçolarla Oyunlar Oynatıyoruz.

dini kına gecesi organizasyonu

Dini Kına Gecesi Organizasyonu Fiyatları Ne Kadar?

Bayan Osmanlı Şerbetçisi, Bayan Garson, Kahveci Güzeli Kiralama İle Gelen Misafirlere Soğuk Şerbet Ve Sıcacık Türk Kahvesi İkram Ediyoruz. Hint Kınacısı Misafirlere Son Derece Estetik Tasarımlarla Kına Yakıyor. Bayan Kına Ekibi, Bayan Kameraman, Bayan Halk Oyunları Grupları İle Sizlere Unutulmaz Kına Organizasyonları Yaşatıyoruz. İslami kına gecesi organizasyonları sadece İstanbul içine hizmet veriyoruz. İslami kına gecesi fiyatlarımız Çok Ekonomiktir, Kampanyalarımızdan yararlanın. Kına Organizasyon Fiyatları 1.300 TL’den Başlamaktadır.

dini kına gecesi paket fiyatları

İslami Kına Organizasyon Fiyatları %20 İndirimli

Dini Kına Organizasyonu için Hilal Organizasyonu seçerek dini kına Gecesinin kaliteli ayrıcalıklarından faydalanabilirsiniz. Kına Organizasyonu İstanbul dediğiniz anda akla gelen ilk organizasyon firmalarının başında gelen Hilal Organizasyon, kına organizasyonunuzu unutulmaz bir hale getirerek eşsiz bir gece yaşamanızı sağlayacak. Kına organizasyonu nasıl olur veya kına organizasyonu nasıl yapılır gibi sorularınızın hepsi bizimle beraber cevaplanacak. Gönül rahatlığıyla kına gecenizi bize emanet edebilirsiniz.

kına organizasyonu Hizmetleri

Kına Gecesi Organizasyonu Kampanyası

 • Bayan İlahi Grubu
 • Kuran-ı Kerim Tilaveti
 • Duanın Yapılması
 • Sohbet Programı
 • Bayan Hoca
 • Kına Tahtı Kiralama
 • Kına Tahtı Pufları
 • Cibinlik Ve Sehpası
 • 10 Adet Bindallı Kıyafet
 • 10 Adet Tef
 • 10 Adet Zil
 • Kına Taçları
 • El Mumları
 • El Gülleri
 • Kına Hatıra Çerçevesi
 • Kına Kemerleri
 • Kuru Kına Dağıtımı
 • Gelin Yolu Hizmeti
 • Kınamıza Hoşgeldiniz Panosu

Herşey Dahil Kampanyalı Fiyatımız 1.500 TL

kına gecesi kampanya fiyatları

Dini Kına Gecesi Organizasyonlarında Verdiğimiz Hizmetler;

İslami Kına Organizasyonları İçin Gerekli Olan Herşey Tarafımızdan Karşılanmaktadır. Kına Programının İçeriğini Sizlerle Planlıyoruz Ve Uyguluyoruz. İslami Kına Organizasyonlarında; bayan İlahi grubu, bayan semazen, bayan hoca, bayan sunucu ile Kına Gecelerine Manevi Hava katıyoruz. Ayrıca bayan şerbetçi, bayan palyaço, bayan kameraman, bayan kına ekibi, bayan garson, kına gecesi organizasyonları ile size ve misafirlerinize unutamayacağınız bir gece yaşatıyoruz. Hint Kınacısı Ve Kahveci Güzeli İkramımızda Vardır.

kına gecesi organizasyonu fiyatları

İslami Kına Gecelerinde Neler Yapıyoruz?

Ayrıca bayan kına ekibi ile kına merasimini tertipliyoruz. mumlar tarafımızdan tedarik ediliyor. misafirlere lokum ikram ediyoruz. 10 adet kaftan ve bindallı kıyafetler getiriyoruz sizin ve misafirleriniz için. islami kına organizasyonu adına ne varsa ekibimiz bunu sizin için en iyisini yapıyor. kına gecelerine gelin yolu hizmeti de vermekteyiz.

dini kına gecesi organizasyonu İstanbul

İslami Kına Gecesi Organizasyonu Planlama

İslami Kına organizasyonu nasıl olmalı sorusunu kafanızdan atmanın tam vakti. Hilal Organizasyon, uygun fiyat ile tüm süsler, kına gecesi eşyaları, Osmanlı kaftanları, Bindallı Kıyafetler ve kına tahtı Kiralama gibi kına malzemelerini sizler için sağlayarak o günü hafızalardan silinmeyecek hale getirecek. Her kızın en büyük hayallerinden biridir kına gecesinin kusursuz ve güzel olması. Hayallerinizi gerçekleştirmek için tek ihtiyacınız olan şey Hilal Organizasyon Şirketimizin deneyimli kadrosu.

kına gecesi kına koltuğu kiralama

İslami Kına Gecesi Organizasyonunda Yaptığımız Program İçeriği

GELİN YOLU (Kaz Tüylerinden Oluşan Özel Aparat)
Gelin yolu ile gelinimiz konfeti ve volkan eşliğinde maşallah (maher zain) parçası ile çıkar. Gelin tahtına alkışlarla oturur.
SUNUM (Fon Eşliğinde)
Merhaba sunumu ile Gelin ve Damat isimleri söylenerek misafirlere düğün sahibi adına Hoş Geldiniz denir.
İLAHİLER (Def Eşliğinde)
Muhammedin düğünü,
Allah mübarek etsin düğün ilahileri ile başlangıç yapılır.
SUNUM
Efendimizin hadisi şeriflerinden oluşan kuran’ın okumanın ve böyle meclislerde bulunmanın faziletini anlatan sözleri.
MAKAMLI KURAN TİLAVETİ VE MEALİ
SUNUM
Evlilik ile ilgili ayet ve hadisi şerifler
İlahilerden Bazıları
Herkesin eşlik ettiği hareketli Tasavvuf musikilerinden oluşan potpori.
Seyreyle Güzel
Bilmem nideyim
Erler demine konser havasında hep beraber misafirlerle ilahiler söylenir.
Gül Merasimi
10 adet gül Anne ve Gelin kızımız ortada tüm gözler onlarda karşılıklı dururlar. Efendimizin sözlerinden hareketle anne her nasihatinde kızına bir gül verir. Bu bir sohbet mahiyetindedir. Ardından gelin (kızı) annesinin elini öper. Duygusal ama önemli hatıra olabilecek güzel anlar yaşanır.
Sıkıcı insanların dinlemediği sohbetler yerine bu merasimimiz dikkat toplar ve gönüllere işler efendimizin evlilik ile ilgili değerli sözleri insanların kalplerine nakşolunur.
Sunum
Natı şerif (fon eşliğinde)
Efendimiz ile ilgili solo bir ilahi
Sevdim seni mabuduma
Kısa bir ağıt(Efendimizle ilgili)
Taleal bedru
Kına Merasimi İçeriği
Hazırlık başlar taht ortada yerini bulur. Gelin , ekip ve arkadaşları fesli bindallılarımızı giyer kına türküleri, el mumları, kına tepsimiz, konfeti ve volkan eşliğinde gelinimiz çıkartılır. Anne çağrılır, hakkını helal ediyor musun diye 3 kere sorulur.

kırmızı kına tahtı kiralama kaç para

Kına Gecesi Organizasyonu Geleneklerimize Uygun Yapılıyor

Dua ve dileklerle kız annesine sarılır. Ve gönülleri yakan anne ilahisi okunur. Bu esnada kına yakılır adet üzere kayınvalide çağrılır, gelinin eline çeyrek koyar Teşekkür eder ve uğurlarız. Bindallı giyen arkadaşlar geleneksel adet ve törelerimize uygun şekilde gelinimizin etrafında dönerler. Vazgeçilmez türkümüz yıllar geçse de hala anneleri ağlatan yüksek yüksek tepelere eşliğinde dönerler.
Dua (Evlilik ile ilgili) Kapanış Konuşması

İslami Kına gecesi Organizasyon hizmetleri

İstanbul İslami Kına Gecesi Ve Dini Kına Gecesi Organizasyonu Ücretleri İçin Bizi Arayın. 0532 692 98 48