Palyaço Kiralama Fiyatları

Palyaço Kiralama 1.500 TL’den Başlayan Fiyatlar

Palyaço Kiralama Fiyatları mızı Öğrenmeden Karar Vermeyin.

  • Animasyon Grubu İle Sünnet Organizasyonlarında; Palyaço Ekibi Kiralamak istiyorsanız Arayın.
  • Nasrettin Hoca Yanında, Sihirbaz Gösterisi Ve İlizyonist Kiralama Hizmeti veriyoruz.
  • Ramazan Ayındaki Etkinliklerde; Orta Oyunu, Hacivat Karagöz, Jonglör Kiralama, Uzun Adam, Tahta Bacak Kiralaması Yapıyoruz.
  • Sünnet Düğünlerinde Ateş Yutan Adam, Aşuk İle Maşuk Gösterileri Ve Tiyatro Ekibi İle Programlar Yapıyoruz.
palyaço kiralama İstanbul fiyatları

Açılış Organizasyonu Palyaço Kiralama Hizmeti

  1. Açılış organizasyonlarında Palyaçolarımız Yüz Boyama Hizmeti, Broşür Dağıtımı Ve Sosis Balon Dağıtımı Yapmaktadır.
  2. Şişme Palyaço, Şişme Oyun Parkı, İlizyonist Kiralama, Tahta Bacak Kiralama Hizmeti vermekteyiz.
  3. Açılış Organizasyonunda Pandomim Sanatçısı, Ateşbaz Gösterisi Ve Jonglör Gösterisi İle Renkli Anlar Yaşatıyoruz.
  4. Dükkan Açılışlarında Palyaçolarımız Dükkanın Önünde danslar yapıp ilgi çekici açılışlara imza atarlar.
palyaço kiralama 150 tl

İstanbul’un En Tecrübeli Palyaço Ekipleri

Organizasyonlarınıza Renk Katmak Ve Özel Anlarınızda Çocuklarınıza Hoşça Vakit Geçirtmek İçin Biz Buradayız. Özellikle Sünnet Organizasyonu Ve Düğün Organizasyonlarında Çocukların Mekanda Ortalarda Dolaşmayıp Palyaçolarımız Ve Animatörlerimiz Tarafından İlgilenip Onlarla Oyunlar Oynuyoruz Ve Eğlenceli Zamanlar Geçiriyoruz. Palyaço Kiralama Hizmeti Ücretleri Hakkında Bilgi Almak İçin Bizi Arayın.

palyaço kiralama ile doğum günü  organizasyonu

Palyaço Kiralama Fiyatları Ve Animatörler En Ekonomik Fiyatlarla

Güldürürken Eğlendiren Ve Eğlendirirken Düşündüren Gösterilerimizi Ve Oyunlarımızı Mutlaka İzleyin. Sizinde Organizasyonlar Ve Programlarınız Daha Eğlenceli Ve Daha Hareketli Olacak. En Tecrübeli Animatör Ekipleri Sizlere Unutulmaz Zamanlar Yaşatacak. Palyaço Hizmeti 1 Saatten 4 Saate kadar Sürmektedir. İstanbul İçi 2 Saatlik Palyaço Hizmeti 1.500 TL.

sünnet düğünü palyaço fiyatları

Palyaço Kiralama İle Sünnet Düğün Organizasyonları

Palyaço Kiralama Servisi İle Sünnet Düğün Organizasyonlarında Gelen Tüm Çocuklara Çok Eğlenceli Zamanlar Yaşatıyoruz. Sünnet Düğünlerinde Palyaçolarımız Çok Özel Gösteriler Ve Şovlar İle Organizasyonlara Renk Katıyorlar. İstanbul’un Tüm ilçelerinde bulunan palyaço ekiplerimiz için Bizimle İletişime Geçin Ve Rezervasyon Yaptırın. ister kapalı Düğün Salonları İster Açık Kır Düğün Mekanlarında Animatör Ekipleri Organizasyonları eğlenceli hale getiriyor.

sünnet düğünlerinde palyaço kiralama servisi

En Büyük Organizasyon Firmasından En Uygun Palyaço Fiyatları

Palyaço Kiralama hizmeti sunan diğer organizasyon şirketleri, palyaçoları organizasyon alanına zamanından geç göndermekle beraber oldukça yüksek fiyatlar da sunmaktadır. Şirketimiz bu durumların aksine en uygun fiyat olanakları sunmakta ve en kısa bir zaman içinde palyaçoları organizasyon alanına yönlendirmektedir. Palyaço Kiralama Hizmetini Bizden Talep Edebilir Ve En Sorunsuz Etkinliklere İmza Atabilirsiniz.

kiralık palyaço ve animatör fiyatlarımızı öğrenin

En Eğlenceli Ve En Renkli Palyaço Kiralama Hizmeti

Uzun yıllardan beridir hizmet göstermekte olan şirketimiz, müşterilerine her tür organizasyon hizmetleri sağlamaktadır. Dilerseniz organizasyon planlamalarınızı yapabilir, dilerseniz organizasyon malzemeleri kiralayabilir, dilerseniz de, organizasyon aktivitelerinin düzenlenmesinde şirketimizden yardım alabilirsiniz. Palyaço Kiralamak, Şirketimizin sunmuş olduğu bu gibi avantajlardan yararlanmak için iletişim numaralarından şirketimizi arayabilir, ya da İstanbul Eyüp’te Bulunan şirketimize gelebilirsiniz.

miki fare animatör kiralama

Doğum Günü Partilerinde Palyaço Kiralama Organizasyonu

Doğum günlerinin ve sünnet düğünlerinin olmazsa olmazlarından biri de palyaço gösterisidir. Bu gibi organizasyonlara renk katmakta olan ve çocukları eğlendirmekte olan palyaçolar, çocuklarınıza ve size en güzel dakikalar sunacaktır. Siz de doğum günlerinde yaş gününü kutladığımız yavrumuzun kendini özel hissetmesi adına elimizden geleni yapıyoruz. Palyaço olmasını istiyorsanız şirketimize başvurabilirsiniz.

kiralık palyaço organizasyonu

İstanbul Palyaço Kiralama Servisi İle En Kaliteli Hizmet

Hilal Organizasyon Şirketimiz, müşterilerine profesyonel bir şekilde Palyaço Kiralama hizmeti sunmaktadır. Palyaçolar uzun yıllardan beridir bu işi yapmaktadır ve bütün malzemelere sahiptir. Bu güne kadar oldukça fazla organizasyonlarda yer almış olan palyaçolarımız, organizasyon sahiplerine ve konuklara oldukça keyifli dakikalar sunmuştur. Organizasyonunuzun başlangıcından sonuna kadar size hizmet gösterecek olan palyaço ekibi çeşitli şovlar göstererek çocuklarınızla ilgilenecektir.

palyaço ekibi kiralama fiyatları

İstanbul Palyaço Kiralama İle Doğum Günü programları Ve Sünnet Düğünü Etkinlikleri İçin Bizi Arayın. 0532 692 98 48