bebek mevlidi süslemesi

Bebek Mevlidi Organizasyonları 900 TL’den Başlıyor.

Bebek Mevlidi Organizasyonu; Mekandaki Masa Ve Sandalyeleri Süslüyoruz. Ayrıca Mevlüt Masa Üstü Süslemesi Tarafımızdan Yapılmaktadır. Ayrıca Mekan Süslemelerinde Balon Süslemesi Yapmaktayız. Sahnede Bayan İlahi Grubu Ve Bayan Tasavvuf Grubu İlahileriyle Bayan Hocalarımız Kuranı Kerim Tilaveti Sohbet Ve Duasıyla Mevlüt Programını Yapmaktadır.

bebek mevlidi organizasyonu

Bebek Mevlidi Süsleme Fikirleri

Yine Mevlüt Programlarında Ses Sistemi Kurulumunu Şirketimiz Yapmaktadır. Bayan Palyaçolarımız Gelen Çocuklarla İlgilenir. Ayrıca Gelen Misafirlere Osmanlı Şerbetçisi İle Şerbet İkram Ederiz. Bayan Garsonlarımız Yemek Servisini Yapmakta Bayan Kameramanlarımız Mevlüt Organizasyon Çekimini Yaparak O Anları Ölümsüzleştiriyorlar.

bebek mevlidi organizasyonu

Bebek Mevlidi İçin Herşey Burada.

Bebek Mevlidi Organizasyonu İçin Gerekli Olan Herşey Tarafımızdan Karşılanmaktadır. Mevlüt Programını İçeriğini Sizlerle Planlıyoruz Ve Uyguluyoruz. Yeni Doğan Bebeğiniz İçin Dinimize Uygun Bir Programla Hem Misafirlerinize, Hemde Sizin Unutamayacağınız Bir Organizasyonla Yapmaya Ne dersiniz?

Bebek Mevlidi Organizasyon Hizmetleri

Bebek Mevlitleri Programları, Uzman Ve Tecrübeli Kadrolarla Yapılırsa O Organizasyon Hiçbir Zaman Akıllardan çıkmaz Ve Hep Güzel Hatırlanır. Sizler 16 Yıllık Hilal Organizasyon Şirketimizin Kalite Ve Tecrübesini Tercih Edin, Rahat Edin. Ayrıca Bebek Mevlüt Organizasyonlarında; Çocukları Unutmuyoruz, Onlar İçin Pamuk Şeker Arabası, Patlamış Mısır Arabası, Popcorn Arabası, Osmanlı Macunu Kiralama Hizmeti Vermekteyiz.

Bebek Mevlidi Organizasyonu İstanbul

Her genç kadının mutluluk duyduğu ve en huzurlu olduğu günün anne olduğunu gördüğü gündür. Aslına bakılacak olursa bu günün önemini ise yalnızca yeni bebek sahibi olmuş bir genç kadın anlayabilir. Sağlıklı ve sorunsuz bir şekilde evladını kucağına aldığı anda kendisini dünyanın en mutlu insanı olarak görür ve öyle hisseder. İşte bu şekilde mutluluk yaşayan ve yeni bir bebek sahibi olan aile, eşine dostuna veya akrabalarına bunu duyurmak ve sevinçlerini paylaşmak için mevlit okutmaktadır.

Bebek Mevlidi Organizasyon Fiyatları Ne Kadar?

Okutulacak olan mevlit için gün belirlenir ve davette bulunulacak her insana çağrı yapılır. Bu güzel gün için mutlaka daha önceden planlar yapılır. Bunun yanı sıra bu günün olmazsa olmazı ise lohusa şerbeti gelen misafirlere sunulacağı için, şerbetin bardakları için küçük süslemelerin yapılmasıdır. Bebek Mevlidi Fiyatları 1.000 TL’den Başlamaktadır.

Mevlit Organizasyonu %100 Müşteri Memnuniyeti

Mesela bu süslemeler için mavi bir kurdelenin üzerine çocuğun ismi yazılabilir ve ikram bardaklarına yeni doğan bebeğin ismi yazılabilir. Mevlide katılacak olan insanların toplam sayısına göre yiyecek ve içecek planları yapılmaktadır. Ola ki oldukça kalabalık bir kitleye ulaşılır ise, bu durumda daha çok etli pilav ve etli pide tercihler arasında yer alır. Yapılan mevlide davetli sayısı az olacak ise, gün içerisinde yenilebilecek yemekler yapılır ve gelen kişilerin isteğine göre de hareket edilebilir.

Kampanyalı Mevlit Organizasyonu Ve Bebek Mevlidi Ücretleri İçin Bizi Arayın. 0532 692 98 48