Mehter Takımı Gösteri Organizasyonu ne kadar

Mehteran Takımları İle Mehter Marşları Çalıyoruz

Mehter Takımı Gösterisi – Türk Halkının atası olan Osmanlı Devleti’nden bizlere Gelen en büyük Değerlerden birisidir. Mehteran takımı, Marşlarını Her Söylediğinde içimizde bulunan Şanlı duygularımız biraz daha Canlanarak, Ejdadımıza olan şükranlarımızı Sunarız. 7 Kıta 7 Coğrafyada At Koştururken, En Şanlı Savaşları Yaparken, Bu Muhteşem Marşları Söylediler.

Mehter Takımı Gösteri Organizasyonu İstanbul

Türkiye’nin En Büyük Mehter Takımı Organizasyonu

Mehteran Takımı Kiralama hizmetimizde, kişi sayısını siz belirleyebilirsiniz. Ülkemizin Yetişmiş En İyi Mehteran Kadrolar İle Çalışmaktayız. Profesyonel Ve Uzman Müzisyenler İle İstediğiniz Tüm Marşları Ve Eserleri Çalabilmekteyiz. Siz Yeter ki Bizden Talep Edin Biz Yerine Getirelim. Hilal Organizasyon Olarak Osmanlı Mehter Takımı İle Çalışmaktayız. Başarılı Ve Kaliteli Ekipleri Her Zaman Organizasyonlara Değer Katmaktadır. Mehteran Ekibimizin Performanslarını Görmek İçin Videolarımızı Mutlaka İzleyin.

kiralık mehter takımı sünnet düğünü

Mehter Marşı Eserlerini Sizler İçin Seslendiriyoruz

Bu eşsiz mehter marşı nağmeleri sadece tarih kitaplarından okuyarak veya da sadece videolardan izleyerek yaşayamayız. Günümüzde düğün, sünnet, asker uğurlama, kız isteme gibi birçok organizasyonda mehter takımı kiralama hizmeti ile bu nağmeleri yakından dinleyebilir ve yakınlarımıza eşsiz bir müzik ziyafeti sunabiliriz. Aynı zamanda bu özel günü akıllara kazıyarak unutulmaz bir gün haline getirebiliriz.

İstanbul mehter takımları

Mehteran Ekibi İle %100 Müşteri Memnuniyeti

Mehteran Ekibi Fiyatları Ne Kadar?
8 Kişilik Mehter Ekonomik Fiyat7.000 TL – 7.500 TL
10 Kişilik Mehteran Standart Fiyat9.500 TL – 10.000 TL
12 Kişilik Ekip Gold Paket Ücreti12.500 TL – 13.000 TL
15 Kişilik Grup Tam Paket Ücreti17.000 TL – 18.000 TL
mehteran ekibi kiralama servisi İstanbul

Mehteran Takımı Coşkusunu Yaşayın

Türk Ordusunun, Asya’dan getirdiği geleneklerini mükemmelleştirdiği Mehter Takımı, dünyanın en eski askeri bandosudur. Her seyir için farklı bir eserin seslendirildiği onlarca mehteran marşı bulunmakta olup, ordunun en önünde giden ekibe Mehter Takımı denmektedir. Mehteran, orduya hem yol göstermek hem de moral vermek için Osmanlı Ordusunun en kıymetli unsurlarından bir tanesidir. Avrupa seferlerinin bir çoğunda savaşların kazanılmasında Mehter Takımı etkisi herkesin malumudur.

mehter takımı gösterisi mehter ekibi fiyatı

Sünnet Organizasyonlarında Mehter Takımı Gösterileri

Geçmişten Günümüze bugün dahi herkesin dikkatini çeken bu birliğin bugün dahi keyifle dinlenen marşları vardır. Günümüzde sünnet düğün programlarında sünnet çocuğunu mehter ekibi ile sahneye çıkarıyor en sevilen mehter marşlarını seslendirerek gelen misafirleri çok özel anlar yaşatıyoruz. Sünnet düğünlerinde palyaço balon süslemeleri ve taht kiralama yanında yeniçeri askerleri ve mehter ile muhteşem programlar yapmaktayız.

gelin çıkarma mehteran takımı fiyatları

Gelin Alma Mehter Takımı İle 

En unutulmaz düğün organizasyonlarını yapmak için mehteran ekibine ihtiyacınız olacak, gelin çıkarma törenlerinde gelin evinin önünde mehter marşları çalıyoruz. tüm sokak ve mahalledeki ahali marşlarımıza eşlik ederek gelin damadı düğün salonuna uğurlarlar. Mehteran takımı olarak hem evin önünde çalarak, hemde salonun kapısında misafirleri marşlarımızla karşılarız. Gelin Alma Törenleri ve fiyatlarımız hakkında geniş bilgi alabilirsiniz.

İstanbul Kiralık Mehter Takımı Fiyatları 7.000 TL

Kökleri 13.yüzyıla dayanan kapsamlı Mehter Takımı gösterileri ise elbette hem müziğine hem geleneğine hakim ekiplerce gerçekleştirilebilmektedir. Zira mehteran ne yalnızca bir askeri birlik, ne de müzik grubu değildir. Batı ordularının bandolarından çok daha büyük olmakla birlikte çok daha etkili eserleri seslendirirler. Öyle ki düşman Osmanlı’nın geldiğini mehterandan anlayıp titrer ve mevzi alır. Firmamız, geleneksel unsurlarının tamamını içermekte olan deneyimli Mehter Takımı organizasyonları ile hizmetinizdedir.

Mehter Takımı Gösterisi Organizasyonu

Binlerce yıllık Türk tarihinin en güçlü dönemlerini temsil eden, ceddimizin en muhteşem organizasyonlarından olan Mehter Takımı gösterileri ile milli duygularınız kabaracak ve gözleriniz yaşararak tarihi yad edeceksiniz. Mehteranın en güzel bestelerinin en iyi biçimde seslendirildiği Mehter Takımı gösterilerimiz için bizi arayarak randevu almanız yeterli olacaktır. Tam takım olarak veya kısmi ekipler halinde dilediğiniz zaman gösteri yapabiliyoruz.

Mehteran Programlarımız için vakit kaybetmeden bizi arayın, sizlere de en muhteşem gösterileri yapalım. 0532 692 98 48