İstanbul kokteyl masası fiyatları

Kokteyl Masası Süslemelerini İstediğiniz Renkte Yapabiliriz.

Kokteyl Masası Kiralama – Yapılan açılış organizasyonları, hangi amaçla yapılırsa yapılsın tanıtım, reklam ve halkla ilişkiler açısından çok önemli sonuçlar vermekte ve organizasyonu düzenleyenlere kârlılık olarak geri dönmektedir. Bu nedenle de açılış organizasyonlarında bütün detaylara azami seviyede dikkat edilmesi ve davetlilerin memnun edilmesi çağımızın önemli gereklerinden birisidir. en şık ve yeni masalar ve süslemeler için bizimle iletişime geçin.

açılış organizasyonu kokteyl masası kiralama servisi

Kokteyl Masası Kiralama %20 İndirimlidir

Günümüzde açılış organizasyonları genelde ayakta ikramların sunulduğu ve içeceklerin yudumlandığı kokteyller şeklinde düzenlenmektedir. Böylece ikramların sunulması daha hızlı olmakta ve açılışa odaklanma daha kolay sağlanmaktadır. Bu tip açılışlar için Organizasyonlarda kokteyl masası kiralamak için yapılması gerekmektedir. Bunun için de organizasyon firmalarına ihtiyaç duyulmaktadır. Kokteyl Masası Fiyatları Ne Kadar?

istanbul kokteyl masası kiralama organizasyon hizmetleri

Kokteyl Masası Fiyatı Nakliye Dahil 200 TL

  • Firmamız kurumsallığı, profesyonelliği ve verdiği sözleri tutmasındaki sadakati ile ön plana çıkmış köklü bir firmadır.
  • Sizler de Dükkan Açılış Organizasyonlarda kokteyl masası ve bistro masası kiralama ihtiyacınız olduğunda bizi arayarak, farkımızın farkına varabilirsiniz.
  • Bünyemizdeki yüzlerce farklı kokteyl masa çeşitlerinden dilediğinizi seçebilir ve firmamız tarafından bunların etkinlik ve açılışın yapılacağı yere getirilmesini temin edebilirsiniz.
kiralık kokteyl masası organizasyonları

Kiralık Kokteyl Masası En iyi Fiyatlar

Bizler profesyonel çalışmayı kendine şiar edinmiş bir firma olarak, sözleşme metinlerine harfiyen uyuyor ve sizlerin son dakika sürprizleri ile canınızın sıkılmasına müsaade etmiyoruz. Bugüne kadar yaptığımız işlerin kalitesi bizim en önemli referansımızdır. En Şık En Yeni Kokteyl Masası Modelleri Ve Süslemelerimizi Çok Beğeneceksiniz.

kokteyl masası kiralama ne kadar

Dükkan Açılışında Bistro Masa Talebi İçin Bilgi Alın

Dükkan Açılışlarında Misafir ve müşterilerinize bistro masalar üzerinde ister yiyeceklerinizi, ister soğuk ve sıcak içeceklerinizi ikram edebilirsiniz. İstediğiniz sayıda istediğiniz renk ve modelde kiralık bistro masalar için Şirketimiz ile iletişime geçin.

kiralık bistro masası fiyatları

Düğün Ve Davetlerde Kokteyl Masası Kiralama Ve Süsleme

Düğün Ve Sünnet organizasyonlarında salona geçmeden önce gelen misafirlerinize kokteyl masalarında aperatif kanepe, salatalar ve cipsler ile misafirlere ikram edebilirsiniz. İstenilen tüm soğuk ve sıcak içecekleri yine masalarda misafirlere ve davetlilere ikram edin.

masa kiralama fiyatı %20  indirimli

İstanbul Kokteyl Masası Hizmeti

İstanbul kokteyl masası kiralama ve bistro masa kiralama ihtiyacınız olduğunda bizi aradığınız takdirde, sizlere ya yerinde ya da internet üzerinden dilediğiniz bistro masa modelini seçme şansı tanınmaktadır. Talebiniz doğrultusunda bütün masalarımız farklı tasarımlarla da süslenebilmekte, dilerseniz firmamızın renkleri ya da tuttuğumuz takımın renkleri, masa süsleme esnasında asli renkler olabilmektedir.

dükkan açılışı kokteyl masaları

Dükkan Açılış Organizasyonu Kokteyl Masası 

Dükkan Ve İşyeri açılışlarda kokteyl masası Ve bistro masa kiralama talebiniz için bizi aramanız ve aklınızdan geçen tüm detayları profesyonel ekibimiz ile paylaşmanız gerekmektedir. Bu paylaşımlar sonrasında en kaliteli hizmet ayağınıza kadar getirilecektir. Nakliye araçlarımız istediğiniz konum ve adrese ekipmanlarımızı sizlere ulaştıracaktır.

Bistro masası kiralama hizmeti istanbul

İstanbul Kokteyl Masası Kiralamak Ve Rezervasyon Yaptırmak İçin İletişime Geçin. 0532 692 98 48