İlizyonist sihirbaz Kiralama Servisi

İlizyonist Kiralama Ve Sihirbaz Kiralama – Gözümüzden bile sakındığımız, mutlu olmaları ve gülmeleri için her şeyi yapabileceğimiz çocuklarımızın doğum günleri, sünnet törenleri, arkadaşları ile beraber düzenledikleri çocuk aktivitelerine çok kıymet verilmektedir. Bunlara benzer tüm eğlenceler ile fuarlar gibi etkinlik alanlarında en çok tercih edilen ve ortamın havasını değiştirip, hoşça vakit geçirilmesini sağlayan ilave bir şov ise İlizyonist ekibi Kiralama ile mümkün olmaktadır.

sihirbaz ve ilizyonist kiralama organizasyonu

İlizyonist Kiralama İle Sünnet Organizasyonu

Firmamız tarafından işinin ehli ve uzman sihirbazlar vasıtası ile yıllardır gerçekleştirilen ilizyon gösterileri büyük ilgi çekmiş ve izleyenler tarafından çok beğenilmiştir. Her geçen gün şovlarını güncelleyerek bunlara yeni ve farklı gösterilerek ekleyerek çeşitlendiren ekibimiz, davetlilerin ilgisini çekmeyi ve hoşça vakit geçirmelerini sağlamaktadır. Hoş ve güzel vakitler geçirirken çocuklara hayata dair tecrübe aktarımı yapmak ve güzel bir şeyler öğretmek de hedeflerimiz ve farklılıklarımız arasındadır.

sihirbazlık gösterisi ilizyonist kiralama

Sihirbazımız Hangi Oyun Ve Gösterileri Sunuyor?

 • Şapkadan Tavşan Çıkarma
 • Kutudan Kuş Çıkarma, Sihirli Tavşan Kesesi
 • Seçilen İskambil Kağıdını Bulma
 • Para Kaybetme Ve Bulma
 • Uçan Masa Gösterisi
 • Jonglör Gösterisi Top Oyunları
 • Renk Değiştiren Mendiller
 • Yumurtaya Dönüşen Mendil
 • Çoğalan Para Tası Gösterisi
 • Kart Oyunları, Kaybolan Deste
 • Lobut 3 Top 3 Çember Çevirme
 • 3 lü Labut Ateş Çevirme, Ateş Şov
 • Sihirli Resim Boyama Yapma
kiralık ilizyonist sihirbaz

İlizyonist Kiralama İle Okul Etkinlikleri

İlizyonist Kiralama talebi geldiğinde müşteri ile teyit edildiği vakte göre bir planlama yapılarak dolu dolu bir program hazırlanmaktadır. Öncesinde zihni hazırlık ve ekipman çalışması ile profesyonel birikim gerektiren ilizyonistlik zahmetli ve bir o kadar da keyifli bir meslektir.

İstanbul sihirbaz gösterileri

İstanbul Sihirbaz Gösteri Fiyatları Çok Hesaplı

İlizyonist gösterisi isteğiniz doğrultusunda dahil olduğumuz ve içinde bulunduğumuz her etkinliği unutulmaz ve özel getirmek, en az davet sahibi kadar bizi de sonsuz bir şekilde mutlu etmektedir. Davet sahibinin isteklerinin sonuna kadar karşılandığının huzurunu sağlarken, davete katılım sağlayan misafirlerin de yüzlerini güldürmek, mutlu ve gerçek bir tebessümle oradan ayrılmalarını sağlamak da en büyük hedefimizdir. Bu yüzden de tüm ilizyon gösterilerimize aynı özeni göstererek etkili ve akılda kalıcı kılmaya çalışıyoruz.

sihirbaz ve kukla tiyatrosu

Sihirbaz Gösterisi Yanında Kukla Tiyatrosu

Sihirbaz Gösterilerimizin Yanında Çocukların Çok İlgisini çeken ve onları çok eğlendiren kukla gösterisini ilizyonistler yapmaktadır. Kukla Tiyatrosu Bittikten Hemen Sonra Sihirbaz Gösterimiz Başlar Ve Çocuklarda Eğlence Tavan Yapmaktadır. İddialıyız Programlar Ve Organizasyonlar Çocuklar ve ve büyükler tarafından çok beğenilecek.

kiralık sihirbaz kiralık ilizyonist

İlizyonist Kiralama İle Doğum Günlerine Renk Katıyoruz.

İlizyonist Gösteri fiyatlarımız süreye ve program içeriğine göre değişkenlik gösterebilmektedir. Bu nedenlerle de ekibimizin, etkinliğinizde ne kadar süre ile bulunmasını istediğinizi belirtmeniz önemlidir. istenilen adres ve konuma gelip yapacağınız etkinlik ve organizasyonlarda inanılmaz şov ve gösterileri yapıyoruz.

kiralık ilizyonist ve sihirbaz fiyatları

Sünnet Düğünleri Ve Doğum Günlerinde İlizyonist Kiralamak İsterseniz Bize Ulaşın. 0532 692 98 48