lokma dökme arabası lokmacı kiralama servisi

İstanbul Lokmacı Kiralama Servisi

İstanbul Lokma Döktürme servisi ile Tüm İlçelerde cami çıkışlarında lokma ikramında bulunmak isterseniz Lokmacı Furkan Usta’yı arayabilirsiniz. yıllardır hayır lokmasında en ucuz ve avantajlı fiyatları sunan firmamızı tercih edenler hep kazanıyorlar. lokma döktürme servisi hakkında bilgi almak ve sipariş vermek için organizasyon firmamızı arayabilirsiniz.

lokmacı kiralama, lokma döktürme, hayır lokması

Hayır Lokması Nasıl Yapılır?

Hayır Lokması Dökme İşlemlerimizi Daha önceden hazırladığımız hamurları hayır yapılan yere getirip Otomatik lokma makinemize aktarıp oradan kızgın yağa döküp lokmaları pişiririz. pişirdiğimiz lokmalara şerbet döküp tabaklara koyup gelen misafirlere ikram ederiz. Sıcacık ve mis gibi tadıyla her kesimin severek tükettiği hayır lokmalarını sizde tercih edebilirsiniz.

Sultangazi lokma arabası kiralama

Mobil Lokma Arabası İle Lokma Dağıtımı

İstanbul’un İlçelerinde Mobil Lokma Arabaları İle Lokma Dökmeye Devam ediyoruz. kaliteli hizmeti yıllardır sizlere sunmanın gururunu yaşıyoruz. ister saray lokma, ister İzmir lokma dağıtımını yaparken, her zaman en çıtır ve en hafif lokma tatlılarını üretip dağıtıyoruz. Siz Yeter ki Lokma Döktürmek İstiyorum Ve Hayır Yapmak istiyorum Deyin, Biz her Zaman Yanınızdayız. Haftanın 7 Günü Şirketimizi Arayabilir Ve Sipariş Verebilirsiniz.

lokma döktürmek ne kadar

İstanbul’da Hayır Lokması Döktürmek İstiyorum

son zamanlarda hayırlara vesile olmak ve sevdiklerinizin arkasından hayır yapmak isterseniz bizi arayabilirsiniz. lokmacı Furkan usta ile birlikte yaptığımız çalışma ile İstanbul’un Her Yerinde lokma döküp dağıtıyoruz. İstanbul’un Hem Anadolu Yakası, Hem de Avrupa Yakasındaki tüm bölge ve noktalarda İstediğiniz Tarih ve saatte Mobil lokma arabaları ile sizlere ikramlarda bulunuyoruz.

İstanbul lokmacı kiralama fiyatları

Lokmacı Kiralama İle Lokma Dökme Servisi

İster Saray Lokması, İsterseniz İzmir Lokması Fark etmez her ikisini döküp dağıtabiliyoruz. siz hayır severler olarak lokmacı kiralama fiyatlarımızı öğrenerek ebedi hayata göç etmiş sevdiklerinizin arkasından hayırlar yaptırabilirsiniz. Lokmacı Furkan Usta Usta İle Sizde En iyi Hizmeti, En Uygun Fiyatlarla Alabilirsiniz. Yıllardır On binlerce Kişiye Hayır Lokması Döktürme Hizmeti Sunduk Ve Sunmaya Devam Ediyoruz. Lokma Siparişi İçin Bizi En Az 1 Hafta Önceden Aramanız Yeterlidir.

lokmacı arabası hayır lokmacısı

Mevlüt Programları Ve Cenazelerde Hayır Lokması Dağıtıyoruz

Yapacağınız Mevlütlerde Gelen misafirlerinize lokma ikram edebilirsiniz. Yine Vefat eden yakınlarınıza cenaze merasimi anında ister camide, ister mezarlıkta yakınlarınıza lokma ikramı yaptırabilirsiniz. Daha önce ahirete irtihal eden sevdiklerinizin arkasından hayır lokma dağıtımı Firmamıza yaptırabilirsiniz. Yılların tecrübesi ile en çıtır ve lezzetli lokmaları misafirlerinize ve sevdiklerinize dağıtabilirsiniz.

İstanbul hayır lokması kiralama servisi

İstanbul Lokma Döktürme Nerelerde Yapıyoruz?

 • Kandil Gecelerinde Lokma Döküyoruz
 • Mevlüt Programlarında Hayır Lokması Dağıtıyoruz
 • Cenaze Kalkarken Lokma İkramı Yapıyoruz
 • Cuma Namazı Çıkışında Lokma Dağıtıyoruz
 • Ölüm Yıl Dönümlerinde Lokmacı Kiralayabilirsiniz
 • Ölmüşlerinizin 7’si, 40’ı Ve 52’sinde Lokma Dağıtımı Yapabilirsiniz
 • Düğün Ve Sünnet Organizasyonlarında Lokma Dağıtıyoruz
 • Dükkan Açılış Organizasyonlarında Lokma Servisi Yapıyoruz
 • Hastalarınız İçin Lokma Döktürebilir siniz

Hayır Lokması Fiyatları Ne Kadar?

 • 500 Adet Hayır Lokmacısı Hizmeti Ücreti 1.500 TL
 • 750 Kişilik Lokmacı Kiralama Dağıtımı 1.600 TL
 • 1.000 Kişilik Lokma Hayrı İkramı 1.800 TL
 • 1.500 Kişilik Lokma Döktürme Servisi 2.200 TL
 • 2.000 Kişilik Hayır Lokması Döktürme 2.800 TL
lokma dağıtımı yaptırmak istiyorum

İstanbul’da Lokma Döktürmek İstiyorum Diyen Tüm Müşterilerimizi Bekliyoruz. Siz Arayın Biz Gelip Lokma Dağıtımı Yapalım. 0532 692 98 48