Mehter Takımı Kiralama Fiyatları

Türkiye’nin 1 Numaralı Ve En Büyük Mehter Takımı Firmasıyız.

Mehter Takımı Kiralama – Tokmağı Davula Vurduğunda Arşı Titreten, Yürümesinde Ölümü Öldüren, Duruşuyla Düşmanın Kalbine Korku Salan, Cenke Bayram Havasında Gidenlerdendir Mehteran. Her Üç Adımda Bir Sağa Bir Sola Söylenen Selamda, Edilen Her Duada, Şehadet Şerbetini İçmek İçin Yaşayanların Simgedir.

Mehteran Takımı Fiyatları Kaç Para?

Mehter Takımı Osmanlıdan Günümüze Gelen Bu Ses, Tekrar Gönüllerin Uyanışına Vesile Olsun. Kalpler Tekrar Ecdadın Kahramanlıklarıyla Dolsun. Artık Sizde Mehteran Takımımızla En Özel Anlarınızda Mehter Marşlarıyla Coşku Katın. Mehter Takımı Kiralama Hizmetini İstanbul’un Tüm İlçelerinde Yapmaktayız. 2.500 TL’den Başlayan Fiyatlar

mehteran takımı kiralama fiyatları ne kadar

Mehter Takımı ile Gelin Alma Hizmeti

Mehter Ekibini En Uygun Fiyatlarla Kiralamak İsterseniz Buradayız. Mehter Takımı Kiralama Hizmeti Sizlerin İstediği Her Yerde Olabilir. Düğün Organizasyonlarında Evlenen Çiftlere Eşlik Ederek Muhteşem Bir Giriş Yapıyoruz. Damat Beyle Birlikte Gelin Evine Mehter Marşları Çalarak Gidiyoruz. Damat gelini evden alıp gelin arabasına binene kadar sokakta en sevilen marşları çalmaya devam ediyoruz. Sizlerde Düğün Organizasyonlarında Mehter Marşları Çaldırarak gelin Alma Merasimi İle Komşularınıza Muhteşem Bir Konser Sunabilirsiniz.

mehter takımı gösterisi avrupa yakası

İstanbul Mehteran Takımı Kiralama İle Hangi Organizasyonlara Katılıyoruz?

 • Düğün Davet Organizasyonu
 • Sünnet Düğün Organizasyonu
 • Nişan Organizasyon Misafir Karşılama
 • İşyeri Açılış Organizasyonu
 • Ramazan Ayı Programları
 • Fuar Açılış Organizasyonu,
 • Asker Uğurlama Ve Karşılama
 • Kız Alma Ve Gelin Alma Merasimi
 • Fetih Kutlamaları Ve Kurtuluş Günleri
 • Milli Ve Dini Bayramlar

mehteran takımı etkinliği İstanbul

Mehteran Takımı Kiralama İle Sünnet Düğün Organizasyonu

Geçmişten Geleceğe Köprü Olan Mehter Takımının Muhteşem Coşkusunu Sizlerde Yaşayın. Yüzyıllardır Osmanlı Ordusundaki Askerleri Coşturmak Ve Daha Etkili Savaşmalarını Sağlamak İçin Dünyanın En Eski Askeri Bandosu Olan Mehteran Takımını Kullanırdı. Mehter Takımı İle Sünnet Düğünlerine Katılıyor Ve Organizasyonlara Coşku Katıyoruz. Sünnet Organizasyonlarında Misafirleri Karşılıyor ve Sünnet Çocuğu İle Salona Muhteşem Giriş Yapıyoruz.

mehter takımı fiyatları çok ekonomik

İstanbul Mehter Takımı Kiralama Fiyatları Ne kadar?

Dünya’nın her neresinde olursa olsun vurulduğunda dinleyenlerin yüreğini ve kalbini titreten, heybetiyle, görünümüyle düşmana korku salan, vatan sever insanları duygulandıran mehteran takımı programları için Hilal Organizasyon Şirketimiz üzerinden yetkililerimize ulaşabilirsiniz. Mehter takımı rezervasyonu Ve Mehter Kiralama Fiyatlarımız İstanbul içi 2.499 TL’den Başlamaktadır.

mehter takımı sünnet organizasyonu

Mehteran Takımı Kiralama ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular.

 • Mehter Ekibindeki kişi sayısı Kaç Olmalıdır? nereden Ve Nasıl kiralanır? Ekip Kiralamalarını Hangi Şehir Ve İllerde Sunuyorsunuz?
 • Mehteran Takımı Kiralama Fiyatları Ne Kadar? Program Ücretleri Kaç Para? Marşlardan Hangilerini Çalıyorsunuz? Organizasyonda kaç Parça Çalıyorsunuz?
 • Mehter Takımı Enstrümanları ve Çalgıları Nelerdir? Gösteriler İle hangi Program Ve Organizasyonlara katılıyorsunuz?
 • Gibi Sorulara Cevap Vermek İsterseniz bizi Çekinmeden Arayın. organizasyonları fiyatları gibi ihtiyaçlarınız için Hilal Organizasyon’u seçebilirsiniz.

Ülkemizin en büyük ve özel Takımı Osmanlı mehter takımı en ekonomik fiyatları sizlere sunacaktır.

Mehteran Takımı Kiralama İle Ülkemizin En Büyük Ve En İyi Mehteran Takımı

halkımız tarafından sevilip, Her zaman İlgi görmüştür. Geçmişten günümüze kadar gelen Mehteran Enstrümanları; Mehteran bölüğü mehterbaşı, çevgen, boruzen, zurna, nakkare, trompet, zil, davul ve kösten oluşur. Mehteran bölüğünün kendine has kıyafetleri bulunur. Bunlar cübbe, şalvar ve kavuktan oluşan Osmanlı kıyafetleridir. Biz Osmanlı Mehter Takımı olarak düğünlerinizde, sünnet törenlerinde, açılış organizasyonlarınızda tecrübeli ekiplerimizle sizlere yıllardır hizmet veriyoruz.

İstanbul Sünnet organizasyonu Mehter Takımı

Mehter Takımı İle İşyeri Açılış Organizasyonu

Mehter Takımı Kiralama Servisi İle Dükkan Açılışları Ve Mağaza Açılış Organizasyonlarında, Dükkana Tüm İlgiyi çekmeye Çalışır. Hem Dükkan Önünde Hem de Dükkanın Sokağında Kortej Yürüyüşü Yaparak Mehter Marşları Çalmaktayız. En Güzel Marşları Coşkuyla Çalarken, Müşteriler Bizlere Eşlik Ederler. Profesyonel Mehteran Ekibi İle Sizlere Özel Anlar Yaşatırız.

sünnet organizasyonları mehter takımı gösterisi

Mehter Takımı Kiralama İle Dükkan Açılış Organizasyonu

Dükkan Açılışı Ve Mağaza Açılış Organizasyonlarında Mehter Takımı İle En Güzel Marşları Çalıyoruz. Türk Milletinin atası olan Osmanlı Devletinden bizlere kalan en büyük miraslardan birisidir. Mehteran takımı davuluna her vurduğunda içimizde bulunan Milli duygularımız biraz daha Coşarken atalarımıza olan şükranlarımızı gün ışığına çıkarmaktadır.

mehter ekibi fiyatları

Düğün Organizasyonu Mehter Takımı Kiralama

Düğün Organizasyonlarında mehteran takımımız gelin ve damada eşlik ederek Salona Muhteşem Bir Giriş Yaparız. Sonrasında Sahnede en güzel mehter marşlarını çalarız. yine salona gelen misafirleri mehteranla karşılama yaparız. Sünnet düğün aktivitelerinde ise, sünnet tahtı hizmetimiz bulunmakta ve çocuğumuz yeniçeriler tarafından taşınmaktadır. Mehter takımımız da sünnet çocuğuna eşlik etmekte ve birbirinden eşsiz marşları çalmaya devam etmektedir. Siz de bu hizmetlerden faydalanmak, organizasyonlarda davetlilerinize bu duyguyu yeniden yaşatmak istiyor iseniz, acele edip hemen iletişime geçebilirsiniz.

Mehter Ekibi Kişi Sayısı Kaç Kişiden Oluşur?

Osmanlı Devletinden gelen, geleneklere göre kulakların pasını silebilecek bir Mehteran Takımı oluşturulması ve takımın içerisinde bulunan çalgı aletlerinin tam anlamıyla kullanılabilmesi için 9 kişi gerekmektedir. Bu sayı en az olarak 8 kişiye düşebilir ve göz dolduran bir mehteran takımı için ise 10 ile 36 kişi bulunması gerekir. Osmanlı zamanında seferlerde ve savaşlarda mehteran takımları ne kıyafet giyiyor ise mehteran takımı kiralama hizmetinde de o kıyafetleri ile mehteran ekibimiz mehter marşı için gereken yerde gereken zamanda tam olarak hazır bulunmaktadır.

sünnet düğün mehter takımı fiyatı

İstanbul Mehter Takımı Kiralama Fiyatları Ve Mehteran Takımı Programları İçin Bizi Arayın.

0532 692 98 48