Mehter Takımı Kiralama Fiyatları kaç para

Türkiye’nin 1 Numaralı Ve En Büyük Mehter Takımı Firmasıyız.

Mehter Takımı Kiralama – Tokmağı Davula Vurduğunda Arşı Titreten, Yürümesinde Ölümü Öldüren, Duruşuyla Düşmanın Kalbine Korku Salan, Cenke Bayram Havasında Gidenlerdendir Mehteran. Her Üç Adımda Bir Sağa Bir Sola Söylenen Selamda, Edilen Her Duada, Şehadet Şerbetini İçmek İçin Yaşayanların Simgedir.

Mehteran Takımı Fiyatları Kaç Para?

Mehter Takımı, Osmanlıdan Günümüze Gelen Bu Ses, Tekrar Gönüllerin Uyanışına Vesile Olsun. Kalpler Tekrar Ecdadın Kahramanlıklarıyla Dolsun. Artık Sizde Mehteran Takımımızla En Özel Anlarınızda Mehter Marşlarıyla Coşku Katın. Mehter Takımı Kiralama Hizmetini İstanbul’un Tüm İlçelerinde Yapmaktayız. 4.250 TL’den Başlayan Fiyatlar Ve Kişi Sayıları Hakkında Bilgi Alabilirsiniz.

mehteran takımı kiralama fiyatları ne kadar

Mehter Takımı ile Gelin Alma Hizmeti Devam Ediyor

Mehter Ekibini En Uygun Fiyatlarla Kiralamak İsterseniz Buradayız. Mehter Takımı Kiralama Hizmeti Sizlerin İstediği Her Yerde Olabilir. Düğün Organizasyonlarında Evlenen Çiftlere Eşlik Ederek Muhteşem Bir Giriş Yapıyoruz. Damat Beyle Birlikte Gelin Evine Mehter Marşları Çalarak Gidiyoruz. Damat gelini evden alıp gelin arabasına binene kadar sokakta en sevilen marşları çalmaya devam ediyoruz. Sizlerde Düğün Organizasyonlarında Mehter Marşları Çaldırarak gelin Alma Merasimi İle Komşularınıza Muhteşem Bir Konser Sunabilirsiniz.

mehter takımı gösterisi avrupa yakası

İstanbul Mehteran Takımı Kiralama İle Hangi Organizasyonlara Katılıyoruz?

 • Düğün Davet Organizasyonlarında Karşılama Yapıyoruz
 • Sünnet Düğün Organizasyonunda Sahnede En Güzel Marşları çalıyoruz
 • Nişan Organizasyonlarında misafirlerinizi mehterle karşılayalım
 • İşyeri Açılış Organizasyonlarında Marşlarımız İle Muhteşem Konserler Veriyoruz
 • Ramazan Ayı Programlarında İftar etkinliklerinde Ramazanın Ruhunu Yaşatıyoruz
 • Fuar Açılış Organizasyonu İlk Kurdeleyi Biz Kesiyoruz
 • Asker Uğurlama Ve Asker Karşılamada Ekiplerimizi Davet Edebilirsiniz
 • Kız Alma Ve Gelin Alma Merasimleri Artık Çok Daha Coşkulu
 • Fetih Kutlamaları Ve Kurtuluş Günleri Milli Duyguları Ön Plana Çıkarıyoruz
 • Milli Ve Dini Bayramlarda Sizde mehteri Çağırabilirsiniz
mehteran takımı etkinliği İstanbul

Mehteran Takımı Kiralama İle Sünnet Düğün Organizasyonu

Geçmişten Geleceğe Köprü Olan Mehter Takımının Muhteşem Coşkusunu Sizlerde Yaşayın. Yüzyıllardır Osmanlı Ordusundaki Askerleri Coşturmak Ve Daha Etkili Savaşmalarını Sağlamak İçin Dünyanın En Eski Askeri Bandosu Olan Mehteran Takımını Kullanırdı. Mehter Takımı İle Sünnet Düğünlerine Katılıyor Ve Organizasyonlara Coşku Katıyoruz. Sünnet Organizasyonlarında Misafirleri Karşılıyor ve Sünnet Çocuğu İle Salona Muhteşem Giriş Yapıyoruz.

sünnet düğün merasimi mehteran takımı fiyatları

Nerede Heyecanlı Ve Coşkulu Bir Organizasyon Varsa Mehteran Oradadır

Sünnet düğünlerinden, açılış organizasyonlarına, doğum günlerinden gelin alma törenlerine, askere uğurlamadan misafir karşımaya kadar bir çok alanda mehteran ekiplerimizi organizasyonlara davet edebilirsiniz. Mehteran enstrümanlarını çalan ekiplerimiz işin hakkını vererek sizlere hizmet vermektedirler. Yıllardır Katıldığımız etkinlikler de müşterilerimizin iltifatlarına mazhar olmaktayız. Sizde Arayın En İyi Organizasyonlarda Buluşalım.

mehter takımı fiyatları çok ekonomik

İstanbul Mehter Takımı Kiralama Fiyatları Ne kadar?

Dünya’nın her neresinde olursa olsun vurulduğunda dinleyenlerin yüreğini ve kalbini titreten, heybetiyle, görünümüyle düşmana korku salan, vatan sever insanları duygulandıran mehteran takımı programları için Hilal Organizasyon Şirketimiz üzerinden yetkililerimize ulaşabilirsiniz. Mehter takımı rezervasyonu Ve Mehter Kiralama Fiyatlarımız İstanbul içi 7.000 TL’den Başlamaktadır.

mehter takımı sünnet organizasyonu

Mehteran Takımı Kiralama İle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

 • Mehter Ekibindeki kişi sayısı Kaç Olmalıdır? Mehteran Minimum 8 Kişiden Başlamaktadır. Nereden Ve Nasıl kiralanır? Kiralama Yapmak İçin Osmanlı Mehteran Takımını Arayabilirsiniz.
 • Ekip Kiralamalarını Hangi Şehir Ve İllerde Sunuyorsunuz? İstanbul Ve Çevre İllerde Hizmet Vermekteyiz.
 • Mehteran Takımı Kiralama Fiyatları Ne Kadar? Fiyatlar Ortalama 7.000 TL’den Başlamaktadır. Marşlardan Hangilerini Çalıyorsunuz? En Sevilen Marşları Çalıyoruz. Organizasyonda kaç Parça Çalıyorsunuz? Ortalama 10 Marş Çalıyoruz.
 • Mehter Takımı Enstrümanları ve Çalgıları Nelerdir? Gösteriler İle hangi Program Ve Organizasyonlara katılıyorsunuz? Sünnet Düğünlerinden, Gelin Alma Merasimlerine Kadar Her Organizasyonda Yer Alıyoruz.
 • Sorulara Cevap Almak İsterseniz bizi Çekinmeden Arayın. Organizasyon fiyatları gibi ihtiyaçlarınız için Hilal Organizasyon’u seçebilirsiniz.

Ülkemizin en büyük ve özel Takımı Osmanlı mehter takımı en ekonomik fiyatları sizlere sunacaktır.

Mehteran Takımı Kiralama İle Ülkemizin En Büyük Ve En İyi Mehteran Takımı

Halkımız tarafından sevilip, Her zaman İlgi görmüştür. Geçmişten günümüze kadar gelen Mehteran Enstrümanları; Mehteran bölüğü mehterbaşı, çevgen, boruzen, zurna, nakkare, trompet, zil, davul ve kösten oluşur. Mehteran bölüğünün kendine has kıyafetleri bulunur. Bunlar cübbe, şalvar ve kavuktan oluşan Osmanlı kıyafetleridir. Biz Osmanlı Mehter Takımı olarak düğünlerinizde, sünnet törenlerinde, açılış organizasyonlarınızda tecrübeli ekiplerimizle sizlere yıllardır hizmet veriyoruz.

İstanbul Sünnet organizasyonu Mehter Takımı

Mehter Takımı İle İşyeri Açılış Organizasyonu

Mehter Takımı Kiralama Servisi İle Dükkan Açılışları Ve Mağaza Açılış Organizasyonlarında, Dükkana Tüm İlgiyi çekmeye Çalışır. Hem Dükkan Önünde Hem de Dükkanın Sokağında Kortej Yürüyüşü Yaparak Mehter Marşları Çalmaktayız. En Güzel Marşları Coşkuyla Çalarken, Müşteriler Bizlere Eşlik Ederler. Profesyonel Mehteran Ekibi İle Sizlere Özel Anlar Yaşatırız.

sünnet organizasyonları mehter takımı gösterisi

Mehter Takımı Kiralama İle Dükkan Açılış Organizasyonu

Dükkan Açılışı Ve Mağaza Açılış Organizasyonlarında Mehter Takımı İle En Güzel Marşları Çalıyoruz. Türk Milletinin atası olan Osmanlı Devletinden bizlere kalan en büyük miraslardan birisidir. Mehteran takımı davuluna her vurduğunda içimizde bulunan Milli duygularımız biraz daha Coşarken atalarımıza olan şükranlarımızı gün ışığına çıkarmaktadır. Mehteran her Marş Çaldığında Kalplerimiz Milli Duygularla Kabarır.

sünnet düğün organizasyonu mehteran

Düğün Organizasyonu Mehter Takımı Kiralama

Düğün Organizasyonlarında mehteran takımımız gelin ve damada eşlik ederek Salona Muhteşem Bir Giriş Yaparız. Sonrasında Sahnede en güzel mehter marşlarını çalarız. yine salona gelen misafirleri mehteranla karşılama yaparız. Sünnet düğün aktivitelerinde ise, sünnet tahtı hizmetimiz bulunmakta ve çocuğumuz yeniçeriler tarafından taşınmaktadır. Mehter takımımız da sünnet çocuğuna eşlik etmekte ve birbirinden eşsiz marşları çalmaya devam etmektedir. Siz de bu hizmetlerden faydalanmak, organizasyonlarda davetlilerinize bu duyguyu yeniden yaşatmak istiyor iseniz, acele edip hemen iletişime geçebilirsiniz.

Mehter Ekibi Kişi Sayısı Kaç Kişiden Oluşur?

Osmanlı Devletinden gelen, geleneklere göre kulakların pasını silebilecek bir Mehteran Takımı oluşturulması ve takımın içerisinde bulunan çalgı aletlerinin tam anlamıyla kullanılabilmesi için 9 kişi gerekmektedir. Bu sayı en az olarak 8 kişiye düşebilir ve göz dolduran bir mehteran takımı için ise 10 ile 36 kişi bulunması gerekir. Osmanlı zamanında seferlerde ve savaşlarda mehteran takımları ne kıyafet giyiyor ise mehteran takımı kiralama hizmetinde de o kıyafetleri ile mehteran ekibimiz mehter marşı için gereken yerde gereken zamanda tam olarak hazır bulunmaktadır.

Sünnet organizasyonu mehteran takımı gösterisi

Mehter Ekibi Sayıları Ve Fiyatları

6 Kişilik Mehteran Ekibi Fiyatı6.000 TL – 6.500 TL
8 Kişilik Mehter Grubu Ücreti7.000 TL – 7.500 TL
10 Kişilik Mehteran Bölüğü Fiyatı9.000 TL – 9.500 TL
12 Kişilik Mehter Takımı Gösteri Fiyatları11.000 TL – 11.500 TL
sünnet düğün mehter fiyatı

İstanbul Mehter Takımı Kiralama Fiyatları Ve Mehteran Takımı Programları İçin Bizi Arayın.
0532 692 98 48