kiralık palyaço hizmeti  fiyatı

Palyaço Fiyatları 400 TL’den Başlamaktadır.

Kiralık Palyaço Fiyatlarımızı Öğrenmeden Karar Vermeyin. Bazen eğlenmeyi ve stres atmayı unutabiliyoruz. Bu da özellikle ailemizi ve çocuklarımızı ihmal etmemizi, geriye baktığımızda da pişmanlık duymamıza neden oluyor. Hayatın bu keşmekeşi içerisinde, ailemiz ile geçirdiğimiz güzel anlar, her zaman için dimağımızda hoş bir hatıra olarak kalıyor.

kiralık palyaço ücretleri İstanbul

En Eğlenceli Palyaço Organizasyonları

Aslında unutulmaz anlar yaşayabilmek için elimize birçok fırsatlar geçiyor. Örneğin, çocuklarımızın doğum günleri ya da sünnet düğünleri bunlardan sadece ikisi. Bu günleri bir şölen şeklinde geçirmek ve yıllar sonra bile unutulmamasını sağlamak için yapacağımız birkaç ilave aktivite ile hayallerimizi gerçekleştirebiliriz. Bu tip günlerde çocuklarımızın en seveceği etkinliklerden biri de hiç şüphesiz palyaçolar ve onların yapacağı eğlenceli şovlar olacaktır.

İstanbul palyaço ekibi kiralama organizasyonu

Palyaço Kiralama Fiyatlarımızı Öğrenin.

Firmamız, düğünler, yaş günleri ya da çocukların da katılacağı firma ve mağaza açılışları, iş yemekleri ya da ürün tanıtımları gibi tüm faaliyetler için palyaço kiralama hizmeti sunmaktadır. Bu hizmetimiz için en yetenekli ve palyaçoluk işini severek yapan gerçek animatörler kullanılmaktadır. Güler yüzlü Hizmet Anlayışı, Avantajlı Fiyat Garantisi İle 18 Yıldır Sizlere Hizmet Veriyoruz.

kiralık palyaço fiyatları çok ucuz

Kiralık Palyaço Servisi İle Tüm İlçelerdeyiz

Profesyonel çalışma şekillerimiz yanında her bütçeye uygun palyaço kiralama fiyatları ile de fark yaratıyor ve müşterilerimizin övgüsünü kazanıyoruz. Palyaçolarımız, İstanbul’un her yerinde yapılacak tören ve organizasyonlar için görevlendirilmektedir. Dileğinize ve yapacağınız etkinliğin niteliğine göre bayan, erkek ya da her ikisi de planlamaya dâhil edilebilecek ve eşsiz bir gün yaşamanız tesis edilecektir.

palyaço kiralamak istiyorum

Palyaço Gösterileri İle Organizasyonlara Renk Katın.

Palyaçolarımız, neşeli kılık ve kıyafetleri yanında ilginç yüz makyajları ve çocukların aşırı ilgisini çeken oyunları ile de farklı ve eğlenceli bir hava oluşmasını sağlayacaklardır. Çocuklarınızın mutlu olmasının getirdiği hazzı yaşayacağınıza olan inancımız tamdır. Siz de hizmetimiz hakkında detaylı bilgi almak, ekonomik Kiralık palyaço fiyatları hakkında kesin bilgiye erişmek ya da diğer planlamalar için lütfen bizi arayınız.

İstanbul palyaço fiyatı %20 indirimli

Sünnet Organizasyonu Ve Doğum Günlerinde Çocuklarla En Güzel Zamanları Palyaçolar İle Geçiriyorlar. 0532 692 98 48