kahveci güzeli kiralama servisi

Kahveci Güzeli Kiralama İle Kına Gecelerindeyiz

Kahveci Güzeli Kiralama – Türk gelenekleri ve örfleri denilince tüm dünya vatandaşları şöyle bir durur. Zira milletimize ait köklü ve yerleşik gelenekler herkesin büyük ilgisini çeker ve gösterdiğimiz misafirperverlikler dilden dile anlatılır. Misafir ağırlamak denilince geleneksel Türk tarihinde en birinci akla gelen içecek kahvedir. Kahve denilince de “bir kahvenin kırk yıl hatırı vardır” sözü hemen akıllara gelecektir.

kahveci güzeli kahveci kiralama

Kahveci Kiralama %20 İndirimli Fiyatlarla

Günümüzde bu özel ve güzel kültür evlerde yaşatılsa da kalabalık organizasyonlarda tüm misafirlere güzel bir kahve hazırlamak pek mümkün olmamaktadır. Bu konuda davet sahiplerinin imdadına yetişen firmamız tarafından kahveci güzeli Tezgahı hizmeti ile bu güzel geleneğimizin davetlerde de boy göstermesi sağlanmıştır. en şık kahveci standları ve en şık kıyafetlerle gelen davetlilere Türk kahvesi ikram ediyoruz.

İstanbul kahveci güzeli kiralama

Kına Gecelerinde Misafirlere Türk Kahvesi İkram Edin.

Yapılacak davet öncesinde, davetin yerini ve katılması muhtemel kişi sayısını belirtmeniz bizim için yeterli olmaktadır. Kahveci güzeli kiralama talebiniz sonrasında diğer tüm detaylar ve hazırlıklar bize kalmaktadır. Kahveci standımızı ilgili bölgeye getirerek, geleneksel kıyafetler giymiş kızımız ve diğer personel ile misafirlerinizin ağzına layık kahveler yapıp ikram ediyoruz. Oldukça otantik bir havada, otantik tekniklerle sunulan kahvemizin kırk yıldan da fazla hatırı olacağına olan inancımız çok yüksektir.

kiralık kahveci fiyatı çok ucuz

İstanbul Kahveci Güzeli Fiyatları

Kahveci güzeli Standı fiyatları ise, organizasyonun süresi, yeri ve davetli sayısı ile doğru orantılı olarak değişmektedir. Ancak talebiniz doğrultusunda, bütçenize uygun olacak şekilde en güzel standı en uygun fiyata tesis edeceğimizden şüpheniz olmasın. Biz yıllardır bu tür organizasyonlara katılarak, müşterilerimizden tam not almış bir firma olarak referanslarımıza güveniyoruz. Talep edeceğiniz Kahveci güzeli ile davetlerinize katılan misafirleriniz kahve içmenin keyfini yaşarken, eminiz övgüleri ve güzel temennileri ile sizin de göğsünüzü kabartacaklardır.

kiralık kahveci arabası

Kahveci Kiralama Hizmeti İle Hangi Organizasyonlardayız

  1. Kına Gecesi Organizasyonlarında Türk kahvesi ikram ediyoruz.
  2. Şirket İçi Etkinliklerde sıcacık kahve servis ediyoruz.
  3. İşyeri Açılış Organizasyonlarında gelen müşterilere telveli kahve veriyoruz.
  4. Düğün Organizasyon Cemiyetlerinde kahveci güzeli kahve ikram ediyor.
  5. Nişan Organizasyonu Merasimlerinde seçkin misafirlere kuru kahveci mehmet efendi markalı kahve servis ediyoruz.
İstanbul kahveci tezgahı kiralama

Kahveci Güzeli Standı Kiralamak Ve Detaylı bilgi için lütfen firmamıza ulaşıp, fiyat alınız.

0532 692 98 48