lokma döktürme İstanbul

Hayır Lokması Döktürme Hizmeti Fiyatları 900 TL

Hayır Lokması Döktürme İle Cenaze Ve Mevlit Organizasyonları kişiler tarafından oldukça fazla önem arz etmektedir. Özellikle organizasyon etkinliklerinin planlaması organizasyonun en önemli konularından biridir. Şirketimiz uzun yıllardan beridir Hayır Lokması İşini profesyonel ve deneyimli elemanları beraberliğinde yapmaktadır.

İstanbul Lokmacı

Hayır Lokması Dökmek İçin Ne Yapmalıyım?

Özellikle son yıllarda Ölüm Yıl dönümlerinde Lokmacı Kiralamak İsteyenler şirketimizi Arayabilirler. Özellikle organizasyon sahiplerinin lokma döktürme taleplerini en sorunsuz şekilde yerine getirmekteyiz. Sizlerde Lokma Döktürmek İstiyorum Diyorsanız Hilal Organizasyon Firmamızı Arayabilirsiniz. İstanbul’un Her Noktasında Ve Adresinde Sizlere Lokmacılar Hizmet Veriyor.

hayır lokması kiralama

Lokmacı Kiralama Fiyatları En Uygun Fiyatlarla Sizlerleyiz.

Hayırlara Vesile Olmak Ve Ölmüşlerinizin Arkasından Sevap Göndererek İçin Hayır Lokması Kiralama hizmetini Bizden İsteyebilirsiniz. Dilediğiniz bütün organizasyonlar için Hayır Lokmacısı İçin şirketimize başvurarak hayır lokması döktürebilirsiniz. Şirketimiz sizden oldukça düşük bir ücret talep etmektedir. lokma döküp dağıtmak bizim işimiz. işimizi en kaliteli ve en sorunsuz şekliyle yapıyoruz. size bir telefon kadar yakınız aramadan karar vermeyin.

Mobil Lokma Arabası İle Lokma Döktürme

İstanbul’un Tüm Cadde ve Sokaklarında Mobil Lokma Arabaları İle Lokma Dağıtımı Lokma Ustalarımız Tarafından Sizlere Sunulmaktadır. Her Zaman En kaliteli Ve En Güvenilir Hizmeti 20 Yıla Yakındır Sunmanın Gururunu Yaşıyoruz. Siz İsteyin Biz İstediğiniz Noktalara Gelip Sıcacık Lokma tatlılarını Dağıtıyoruz.

lokma döktürmek için firmamızı arayın

Lokma Döktürme Fiyatları %20 İndirimli

Lokma Döken Servis çalışanlarımız organizasyon gününde ve saatinde hayır lokmasını servislere yükleyerek organizasyon alanına getirmektedir. Organizasyon alanında sunacağımız bu hizmet sınırsız olup, bütün getirme ve götürme işlemlerini üstesine almaktadır. Sizden servis veya diğer konularda herhangi bir ekstra ücret talep edilmemektedir. Şirketimizin sunmuş olduğu bu hizmet sayesinde organizasyonlarınızı kolay bir şekilde daha renkli bir hale getirebilirsiniz.

en iyi fiyatlarla hayır lokması döküyoruz

Hayır Lokması Döktürme İçin Ne Yapmalıyım?

Hayır Lokması Ve Lokmacı Kiralamalarında, Şirketimiz organizasyon konusunda her tür hizmetleri sağlamaktadır. Özellikle organizasyon planlaması şirketimizin deneyimli ve profesyonel çalışanları tarafından yapılmakta olup, her tür aksi duruma karşı hazırlıklı olunmaktadır. Organizasyon alanı şirketimizin özel olarak hazırlamış olduğu dekoratiflerle süslenmekte olup, organizasyonun eğlenceli olması adına birçok etkinliklerle yer verilmektedir.

lokma arabası kiralama lokmacı kiralama fiyatı

Hayır Lokmasını Nerelerde Döküyoruz?

 • Cenazelerde Lokma Döküyoruz
 • Yakınınızın 40’ı Çıktığında Lokma İkramı Yapıyoruz
 • Ölüm yıl dönümlerinde Lokma Dağıtıyoruz
 • Cami Cuma Namazı Çıkışlarında Hayır Lokması Döküyoruz
 • Kandil Programlarında Camilerde Lokma Servisi Yapıyoruz
 • Dükkan Açılışlarında Müşterilere lokma Dağıtımı Yapıyoruz
 • Düğün Ve Sünnet Organizasyonlarında Lokma İkramında Bulunuyoruz
Hayır Lokması Lokma Dökme İstanbul

İstanbul Hayır Lokması Dağıtım Fiyatları

 • 600 Tane Hayır Lokması İkramı 1.000 TL
 • 750 Kişilik Lokmacı Kiralama Servisi 1.100 TL
 • 1.000 Adet Tabak Lokma Döktürme Hizmeti 1.400 TL
 • 1.500 Tane Lokma Hayrı Dökme 1.700 TL
 • 2.000 Kişilik Lokma Dökme 2.200 TL
İstanbul Lokma Dökme Fiyatları

Hayır lokması Kiralama Ve Lokmacı Kiralama İçin Dilerseniz daha detaylı bilgiyi şirketimizin iletişim hattını arayarak öğrenebilirsiniz. 0532 692 98 48