lokma döktürme İstanbul

Hayır Lokması Döktürme Hizmeti Fiyatları 4.000 TL

Hayır Lokması Döktürme İle Cenaze Ve Mevlit Organizasyonları kişiler tarafından oldukça fazla önem arz etmektedir. Özellikle organizasyon etkinliklerinin planlaması organizasyonun en önemli konularından biridir. Şirketimiz uzun yıllardan beridir Hayır Lokması İşini profesyonel ve deneyimli elemanları beraberliğinde yapmaktadır.

lokma arabası lokma dökme fiyatları

Hayır Lokması Arabaları İle Evinizin Önünde Lokma Dökelim

Özellikle son yıllarda Ölüm Yıl dönümlerinde Lokmacı Kiralamak İsteyenler şirketimizi Arayabilirler. Özellikle organizasyon sahiplerinin lokma döktürme taleplerini en sorunsuz şekilde yerine getirmekteyiz. Sizlerde Lokma Döktürmek İstiyorum Diyorsanız Hilal Organizasyon Firmamızı Arayabilirsiniz. İstanbul’un Her Noktasında Ve Adresinde Sizlere Lokmacılar Hizmet Veriyor.

hayır lokması kiralama fiyat ne kadar

Lokmacı Kiralama Fiyatları En Uygun Fiyatlarla Sizlerleyiz

Hayırlara Vesile Olmak Ve Ölmüşlerinizin Arkasından Sevap Göndererek İçin Hayır Lokması Kiralama hizmetini Bizden İsteyebilirsiniz. Dilediğiniz bütün organizasyonlar için Hayır Lokmacısı İçin şirketimize başvurarak hayır lokması döktürebilirsiniz. Şirketimiz sizden oldukça düşük bir ücret talep etmektedir. Hayır Lokma döküp dağıtmak bizim işimiz. İşimizi en kaliteli ve en sorunsuz şekliyle yapıyoruz. Size bir telefon kadar yakınız aramadan karar vermeyin.

Mobil Hayır Lokma Arabası İle Lokma Döktürme

İstanbul’un Tüm Cadde ve Sokaklarında Mobil Lokma Arabaları İle Lokma Dağıtımı Lokma Ustalarımız Tarafından Sizlere Sunulmaktadır. Her Zaman En kaliteli Ve En Güvenilir Hizmeti 20 Yıla Yakındır Sunmanın Gururunu Yaşıyoruz. Siz İsteyin Biz İstediğiniz Noktalara Gelip Sıcacık Lokma tatlılarını Dağıtıyoruz.

lokma döktürmek lokma dağıtımı ne kadar

Biz En Leziz Ve En Hafif Lokmaları Sizler İçin Döküyoruz

İstanbul’un her noktasında mobil seyyar lokma arabaları ile halkımızın yoğun bulunduğu noktalarda aracımızın içerisinde pişirip şerbetleyip ikram ettiğiniz lokmalarımızı yediden 70 yediye toplumumuzun tüm kesimleri tarafından beğenilmektedir. Hayırlara vesile olmak ve sevdiklerinize bir hayır duası göndermenin en güzel yollarından biri de insanlara ikramlarda bulunmaktır. Bunun da en güzel yolu hayır lokması ikramıdır.

hayır için lokma döktürmek

Hayır İçin Lokma Dağıtmak İçin Hizmetinizdeyiz

Yılların deneyimi ve tecrübesiyle Lokmacı Furkan Usta sizlerin bu isteğinizi İşinin Uzmanı ustalarımız tarafından hayır lokması dağıtımı yapmaktadır. Lokma dağıtımı yanında sizlere hizmet sunabileceğimiz hayır pilavı ve mevlüt pilavı ikramında bulunabiliyoruz. Tavuklu ve etli pilav servisi yanında ayran ve tatlı ikramı yapabiliyoruz. 

lokma döktürmek için firmamızı arayın

Hayır Lokma Döktürme Fiyatları %20 İndirimli

Lokma Döken Servis çalışanlarımız organizasyon gününde ve saatinde hayır lokmasını servislere yükleyerek organizasyon alanına getirmektedir. Organizasyon alanında sunacağımız bu hizmet sınırsız olup, bütün getirme ve götürme işlemlerini üstesine almaktadır. Sizden servis veya diğer konularda herhangi bir ekstra ücret talep edilmemektedir. Şirketimizin sunmuş olduğu bu hizmet sayesinde organizasyonlarınızı kolay bir şekilde daha renkli bir hale getirebilirsiniz.

lokma dökmek kaç para

Hayır Lokması Döktürme İçin Ne Yapmalıyım?

Hayır Lokması Ve Lokmacı Kiralamalarında, Şirketimizi Arayarak rezervasyon yaptırabilirsiniz. İstanbul’un Tüm ilçelerine giderek nefis lokma tatlılarını misafirlerinize ikram ediyoruz. Kaliteden ödün vermeden lokma işinin ehli olan Lokmacı Furkan Usta ile çalışmaktayız. Bize bir telefon ederek lokma döktürmek isteyen Siz hayır sahiplerine hizmet vermekteyiz.

lokma arabası kiralama lokmacı kiralama fiyatı

Hayır Lokmasını Nerelerde Döküyoruz?

 • Cenazelerde Ve Mezarlıklarda Lokma Döküyoruz
 • Yakınınızın 40’ı Çıktığında Lokma İkramı Yapıyoruz
 • Sevdiklerinizin Ölüm yıl dönümlerinde Lokma Dağıtıyoruz
 • Cami Cuma Namazı Çıkışlarında Hayır Lokması Dökümü Yapmaktayız
 • Kandil Gecesi Programlarında Camilerde Lokma Servisi Yapıyoruz
 • Dükkan İşyeri Açılışlarında Müşterilerinize lokma Dağıtımı Yapıyoruz
 • Düğün, Nişan Ve Sünnet Organizasyonlarında Lokma İkramında Bulunuyoruz
Hayır Lokması Lokma Dökme İstanbul

İstanbul Hayır Lokması Dağıtım Fiyatları Ne Kadar?

 • 500 Tane Hayır Lokması İkramı Fiyatları 4.000 TL – 4.500 TL
 • 750 Kişilik Lokmacı Kiralama Servisi 4.500 TL – 5.000 TL
 • 1.000 Adet Tabak Lokma Döktürme Hizmeti 5.000 TL – 5.500 TL
 • 1.500 Tane Lokma Hayrı Dökme Fiyatı 6.000 TL – 6.500 TL
 • 2.000 Kişilik Lokma Dökme Ücreti 7.000 TL – 7.500 TL
İstanbul Hayır Lokması Döktürme Fiyatları kaç tl

Hayır lokmacısı Kiralama Ve Lokma Arabası Kiralama İçin Dilerseniz daha detaylı bilgiyi şirketimizin iletişim hattını arayarak öğrenebilirsiniz. 0532 692 98 48