İstanbul tahta bacak kiralaması

Tahta Bacak Animatör Fiyatları 4.000 TL’den Başlıyor

Tahta Bacak Kiralama Servisi – İstanbul içerisinde düzenlenen birçok organizasyon için Tahta bacak kiralama hizmetini şirketimiz vermektedir. Açılış yapan firma sahipleri tarafından birçok olumlu övgü alınmış ve sürekli olarak olumlu referanslar sağlanmıştır. Bu olumlu sözlerden ve referanslarımızdan aldığımız güçle daha da iyi hizmetler sunmaya devam ediyoruz. 

tahta bacak kiralama fiyatı

Tahta Bacak Ekiplerinde %100 Memnuniyet Garantisi

  • Sizler de sünnet düğünü, dükkan açılışlarınızı şenlendirmek ve çok renkli bir etkinlik geçirmek istiyorsanız Tahta bacak talebinde bulunabilirsiniz.
  • En uygun fiyat ve ful eğlence için bizim firmamız ile İletişim Kurabilirsiniz.
  • Güzel bir organizasyon düzenlemek herkesin en büyük hayalidir, en güzel etkinlik ve programlar için her zaman hizmetinizdeyiz.
İstanbul tahta bacak kiralama servisi

Tahta Bacak Kiralama İle Açılış Organizasyonu

  • Açılış organizasyonlarının güzel ve ilgi çekici olması için bazı farklılıklar gerekmektedir.
  • Bunlardan en önemlisi firmamız tarafından da uygulanan Tahta bacak kiralama hizmeti ile sağlanabilecektir.
  • Tahta bacak uzun adam hizmeti 150 santim metre boyundaki bacaklar ile toplam boy uzunluğu 3 metreyi geçen, yetenekli personelimiz vasıtası ile verilmektedir.
  • Animatörlerimiz Açılışlarda Muhteşem Gösteriler İle Misafir ve müşterilerin ilgisini dükkana çekecektir.
kiralık tahta bacak İstanbul

Tahta Bacak Animatör İle Sünnet Düğünleri Yapmaktayız

Personelimiz, söz verildiği saatten daha önce açılış ya da organizasyon alanındaki yerini alıp dilerseniz firmanızın kıyafetleri ya da bizim belirleyebileceğimiz ilgi çekici aksesuar ve kıyafetler ile katılım sağlayacaktır. Böylece de sizlere ve açılışa gelen davetlilere güzel anlar yaşatacak, bütün ilgililerin firmanız üzerinde toplanmasını sağlayacaktır. İstanbul Tahta bacak hizmeti açılışa gelen özellikle çocukların büyük ilgisini çekmekte, herkesin keyifli ve mutlu olmasını, unutulmaz anılar yaşamasını sağlamaktadır.

Tahta Bacak Kiralama Fiyatları ne kadar

Tahta Bacak Animatörler Organizasyonlara Renk Katıyor

Yıllardır birbirinden renkli kıyafetlerle en eğlenceli ortamlarda tahta bacak Animatörler şovlarını yaparken küçükler ve büyükler çok eğleniyorlar. Tahta bacakla yürümek çok zor bir iştir ancak işinin uzmanı animatörler bu işi çocuk oyuncağı gibi yaparlar. Muhteşem şovlar ve gösteriler organizasyon ve etkinliklere değer katıyoruz.

kiralık tahta bacak fiyatları

İstanbul Tahta Bacak Gösterilerini Sünnet Organizasyonu Ve Açılış Organizasyonlarında Sizlere Hizmet Veriyoruz. 0532 692 98 48