Edirne Mehter Takımı

Edirne mehter takımı kiralamak

Edirne Mehter Takımı Kiralama Servisi

Edirne Mehter Takımı Hizmetleri İle Tüm Marmara Bölgesinde Sizler İçin Sahne Alıyoruz. Düğün Davet Organizasyonunda Salon Girişlerinde Gelen Davetli Misafirleri Mehter Marşları Çalarak karşılıyoruz. Sünnet Düğün Organizasyonlarında sünnet koltuğu üzerinde sünnet Olan çocuğu yeniçeri askerlerimiz taşırken, mehteran takımı marşlar çalarak salona Görkemli bir giriş yapıyoruz. Sonrasında Sahnede yerimizi Alıp Programa Devam Ederiz.

Edirne mehter takımı ile dükkan açılışı

Edirne Mehter Ekibi Kiralama Ücreti

Edirne’de Gerçekleşen Düğün Cemiyeti Organizasyonu, Sünnet Düğün Organizasyonu, Mağaza, İşyeri Açılış Organizasyonu, Ramazan Ayı Etkinlikleri Ve Askere Karşılama Ve Uğurlama Programlarında Mehteran Takımı İle Muhteşem Programlar Yapıyoruz. İddia Ediyoruz. Mehter Takımındaki Müzisyenlerin hepsi Deneyimli Ve Tecrübelidir. Mehteranlı düğünler ve sünnet düğünleri için bizden destek alın.

Edirne mehteran takımları

Edirne Mehter Takımı İle Nerelere Geliyoruz?

Mehteran Takımı dünya askeri tarihinin ilk bandosudur. Tarihi kayıtlara göre Türkler milattan önceki zamanlardan başlayarak orduda müzik enstrümanları çaldırırlardı. Türklerin diğer dünya topluluklarından gerek mana ve önem gerekse de musiki yönünden tamamen farklı özelliklere sahip bir müzik ekipleri bulunmaktadır. Bu ekibe “Mehteran Takımı” yaptığı müziğe de “Mehter Müziği” denirdi.

Edirne Mehter Takımının Ayrıcalıklarını Sizde Yaşayın.

Cihan imparatorluğu olan Osmanlı İmparatorluğu’nun ikinci başkenti Edirne, başkent olduğu dönemden bugüne kadar Şanlı Osmanlı İmparatorluğunun tüm mirasına sahip çıkmıştır. Gerek imparatorluktan kalan eserlere gösterilen özen, gerekse kültürüne olan bağlılık bunun en büyük ispatıdır. Serhat şehri Edirne Osmanlı mirası olan mehtere de sahip çıkmıştır.

Edirne Mehter Kiralama İle bu mirasın verdiği sorumlulukla Edirne ve tüm yurttaki illerde yapılan her türlü organizasyonda yer alarak kalitesini ispat etmiş, kendini kanıtlamış bir mehter takımıdır. 7/24 arayabileceğiniz iletişim hattımıza ulaşın. 8 kişiden 20 kişiye kadar ekipler ile sizlere ulaşın.

Edirne Mehteran Ücreti Ve Kiralık Mehter Takımı Servisi İçin Bizi Arayın. 0532 692 98 48