Kırklareli Mehter Takımı

Kırklareli mehter takımı

Kırklareli Mehteran Takımı Fiyatı %10 İndirimli

Kırklareli Mehter Takımı Kiralama İle Trakya Bölgesinde Marşlar Çalmaya Devam Ediyor. Düğün Organizasyon Merasimlerinde; Gelin Damat Muhteşem Bir Çıkış Yapmak İçin Evlenen Çifte mehter takımı ile Eşlik Ediyoruz. Yine Düğün Davet Cemiyetlerinde Gelen Davetli Misafirleri Salon Girişinde Marşlar Çalarak Coşkulu Bir Şekilde Karşılıyoruz. son zamanlarda gelin evine damatla birlikte giderek gelin çıkarma merasimlerine katılarak tüm sokak ve mahalle bu merasime eşlik ediyor.

Kırklareli Mehter Takımı İle Sünnet Organizasyon

Sünnet Düğünlerinde; Sünnet Tahtı, Sünnet koltuğu Ve Yeniçerilerle Çocuk Taşınırken Mehteran Takımımızla Sünnet Çocuğuna Eşlik Ediyoruz. Salona Geldiğimizde Sahnede Program Yapmaya Devam Ediyoruz. programlarda ortalama 1 saat sahne almaktayız. istenildiği takdirde süre uzatılmaktadır. mehteran kişi sayısı sizlerin isteği doğrultusunda arttırılabiliyor. kaliteli ve tecrübeli musiki ekipleri, en güzel ve sevilen marşları sizler için seslendiriyor.

Kırklareli mehteran ile fuar organizasyon

Mehteran Takımı İle Hangi Bölgelerde Hizmet Veriyorsunuz? Fiyatlarınız Ne Kadar?

Kırklareli ve Trakya bölgesinde yapılan Düğün Organizasyonlarından, Sünnet Organizasyonlarına, Mağaza Açılış Organizasyonlarından, Ramazan Etkinliklerine, Asker Uğurlama ve karşılamadan, Kız Alma ve çıkarmalara kadar Özel Günlerinizde Mehter Takımımızla Hizmetinizdeyiz. Kırklareli mehter takımı kiralama ücretleri ve rezervasyon için bizden detaylı bilgi alın. 2021 yılna özel en uygun fiyatlar sizleri bekliyor.

Kırklareli Mehter Ekibi Etkinliği Ve Kiralık Mehter Grubu Kiralama Fiyatları İçin Bize Telefon Edin.
0532 692 98 48